PALIVOVÝ FILTR ?

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
syfon
*
Příspěvky: 49
Registrován: 10 črc 2005, 22:05
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

PALIVOVÝ FILTR ?

Příspěvek od syfon »

CAUTE LIDI.... MAM TAKOVÝ DOTAZ ... NEVÍTE NEKDO KDE SE NACHÁZÍ FILTR BENZÍNU??? JAK VYPADÁ? KOUKAL SEM ALE NEJSEM Z TOHO MOUDREJ MOŽNÁ ŽE SEM JENOM SLEPEJ 8) .... DIKY MOC.
hyundai accent 3dv. 1,3 GLS 1999
Reklama
 

Uživatelský avatar
soto
**
Příspěvky: 182
Registrován: 02 úno 2006, 16:01
Bydliště: Bratislava / Presov

Příspěvek od soto »

No ja ho mam pod pravym zadnym sedadlom (za spolujazdcom). Vyzera to tak ako cca 5 cm dlhy valec s priemerom 3 cm, a je to napojene z obidvoch stran na hadickach. Pozor pri vymene, ak odpojis tie hadicky tak ti vytecie benzin, preto to rob co najrychlejsie (a idealne je mat nejaku handru pod tym, lebo si zasmradis cele sedadlo).
Opel Zafira 1,8i (7 miest) 2001

Before:
Accent 1,3i, r.v. 10/2002 odisiel k Adamovi221
Peugeot 309 1,9 XLD
Uživatelský avatar
syfon
*
Příspěvky: 49
Registrován: 10 črc 2005, 22:05
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od syfon »

AAHA TAK SEM HLEDAL VE ŠPATNÝ LOKALITĚ :D ...DIKY ZA INFO... NEVIS KOLIK STOJI NOVÝ NEBO NEDA SE VYCISTIT??? JAK JE TAM PRIPEVNENEJ ??
hyundai accent 3dv. 1,3 GLS 1999
ppaajjaa
*
Příspěvky: 36
Registrován: 14 bře 2007, 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od ppaajjaa »

syfon píše:AAHA TAK SEM HLEDAL VE ŠPATNÝ LOKALITĚ :D ...DIKY ZA INFO... NEVIS KOLIK STOJI NOVÝ NEBO NEDA SE VYCISTIT??? JAK JE TAM PRIPEVNENEJ ??
Ahoj, tak ten jsem teda jeste nehledal, pokusim se aspon pomoct s tou cenou najdi si typ na
http://www.mann-hummel.com/mf_prodkata_ ... 3.6.0.21.6

a pak si k nemu najdes cenu na

http://www.olejservis.cz/cmannz.doc
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: PALIVOVÝ FILTR ?

Příspěvek od ivan »

syfon píše:CAUTE LIDI.... MAM TAKOVÝ DOTAZ ... NEVÍTE NEKDO KDE SE NACHÁZÍ FILTR BENZÍNU??? JAK VYPADÁ? KOUKAL SEM ALE NEJSEM Z TOHO MOUDREJ MOŽNÁ ŽE SEM JENOM SLEPEJ 8) .... DIKY MOC.
Nazdar chlape,je taky dost,že se ukážeš čéče!!! :D
Jinak 13-stovky mají palivový filtr přimontovaný na kastly u hadic topení,je to takový černý nebo zlatý válec,nebo ještě bejvá stříbrnej!!
Vedou k němu dvě palivové trubky z jedné strany je průchod na 14-cku klíč a z druhé strany je průchod na 19 klíč!! :wink:
Jo jinak mi na Sonátě Y3 ho máme vzadu pod nádrží z venku!! :? To byl pro mě šok!! :shock: :evil: :roll: Když jsem to zjistil!! :( :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
syfon
*
Příspěvky: 49
Registrován: 10 črc 2005, 22:05
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: PALIVOVÝ FILTR ?

Příspěvek od syfon »

ivan píše:
syfon píše:CAUTE LIDI.... MAM TAKOVÝ DOTAZ ... NEVÍTE NEKDO KDE SE NACHÁZÍ FILTR BENZÍNU??? JAK VYPADÁ? KOUKAL SEM ALE NEJSEM Z TOHO MOUDREJ MOŽNÁ ŽE SEM JENOM SLEPEJ 8) .... DIKY MOC.
Nazdar chlape,je taky dost,že se ukážeš čéče!!! :D
Jinak 13-stovky mají palivový filtr přimontovaný na kastly u hadic topení,je to takový černý nebo zlatý válec,nebo ještě bejvá stříbrnej!!
Vedou k němu dvě palivové trubky z jedné strany je průchod na 14-cku klíč a z druhé strany je průchod na 19 klíč!! :wink:
Jo jinak mi na Sonátě Y3 ho máme vzadu pod nádrží z venku!! :? To byl pro mě šok!! :shock: :evil: :roll: Když jsem to zjistil!! :( :wink:



cauka... diky za radu musim ho okouknout.... jinak sem tu nebyl dlouho pac ja furt sama prace a na pc se dostanu zridka ...tady ale pribylo lidi.....H-cka prorazila :wink: ...jojo lidi maji vkus :lol:
hyundai accent 3dv. 1,3 GLS 1999
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“