zadní ventilační průduchy

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

kasio
*
Příspěvky: 13
Registrován: 14 črc 2019, 12:28

zadní ventilační průduchy

Příspěvek od kasio »

Zdravím, dozveděl jsem se, že součástí výbavy Style u i30 kombi nejsou zadní ventilační průduchy. Celkem mě to překlvapilo, ale co už. Máte někdo zkušenosti s dodáním této výbavy? Nevím, co vše by se muselo upravovat, dokupovat. Na středovém panelu vzadu místo pro umístění ventilační mžížky je. Děkuji za reakce.
Hyundai i30 III kombi 1.4 T-GDI STYLE 2019
Reklama
 

[SK]peter
**
Příspěvky: 104
Registrován: 09 pro 2018, 12:25

Re: zadní ventilační průduchy

Příspěvek od [SK]peter »

kasio píše:Zdravím, dozveděl jsem se, že součástí výbavy Style u i30 kombi nejsou zadní ventilační průduchy. Celkem mě to překlvapilo, ale co už. Máte někdo zkušenosti s dodáním této výbavy? Nevím, co vše by se muselo upravovat, dokupovat. Na středovém panelu vzadu místo pro umístění ventilační mžížky je. Děkuji za reakce.
Ja mam Style automat a výduchy mam.

Inak teraz som si v cenniku všimol že k Style nedavajú chromovane klučky... minuly rok boli.
Uživatelský avatar
Vendelín
***
Příspěvky: 554
Registrován: 05 úno 2014, 17:51
Bydliště: Benešov

Re: zadní ventilační průduchy

Příspěvek od Vendelín »

To je odpověď. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) [-X
Hyundai Elantra,1,6 Comfort-prodáno
Renault Mégane Grand Coupé-od 12/2018
D_a_v_i_d
**
Příspěvky: 142
Registrován: 15 kvě 2019, 14:45

Re: zadní ventilační průduchy

Příspěvek od D_a_v_i_d »

Odpověď zde, ale pročti si celou stránku
https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... dy#p557496
Hyundai i30 kombi 1.4 T-GDI STYLE NAVI GO Polar White model 2019
kasio
*
Příspěvky: 13
Registrován: 14 črc 2019, 12:28

Re: zadní ventilační průduchy

Příspěvek od kasio »

O tom, že by nějak šlo zadní průduchy dodělat, jsem tam nenašel... Ve spoustě aut je klasická ruční brzda a zadní průduchy.
Hyundai i30 III kombi 1.4 T-GDI STYLE 2019
kasio
*
Příspěvky: 13
Registrován: 14 črc 2019, 12:28

zadní ventilační průduchy

Příspěvek od kasio »

Takže nikdo víc nezjišťoval?

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk
Hyundai i30 III kombi 1.4 T-GDI STYLE 2019
D_a_v_i_d
**
Příspěvky: 142
Registrován: 15 kvě 2019, 14:45

Re: zadní ventilační průduchy

Příspěvek od D_a_v_i_d »

Tak věta "Pokud vezmu v potaz jak se u ní seřizují lanovody, tak je to prostě o tom, že páka ruční brzdy s lanovody a vedení vzduchu se tam spolu nevejdou." je jasná. Uživatel Mr. HYUNDAI není žádný začátečník a ví co říká. Můžeš se zkusit zeptat v servisu a tam ti řeknou jestli to jde a za kolik. Mě by se to taky líbilo, ale věřím Mr. HYUNDAI, že se to tam konstrukčně nevejde. Tak to nechávám plavat. Říkal jsem si, že by na tom místě mohla být 12V zástrčka a ta by se dodělat dala.
Hyundai i30 kombi 1.4 T-GDI STYLE NAVI GO Polar White model 2019
kasio
*
Příspěvky: 13
Registrován: 14 črc 2019, 12:28

Re: zadní ventilační průduchy

Příspěvek od kasio »

Už jsem se na toto ptal. Od stolu mi řekli, že to nejde, ale nic bližšího. Prostě to nedělají... Ale pokud se na středový tunel dívám, tak mi přijde, že místa je tam dost. A ano, minimálně 12V zásuvka tam být mohla. Holt Style je ještě malá výbava :-) Navíc znám spousty aut, které mají lanovody a průduchy.
Hyundai i30 III kombi 1.4 T-GDI STYLE 2019
Juri2008
*
Příspěvky: 47
Registrován: 24 led 2018, 19:58

Re: zadní ventilační průduchy

Příspěvek od Juri2008 »

ja mam vybavu style a prieduchy mam neviem aka je to vybava u vas ale u nas je style najvyššia vybava
Hyundai i30 1.6 CRDi style 7DCT
Uživatelský avatar
helou
**
Příspěvky: 459
Registrován: 18 čer 2017, 17:07

Re: zadní ventilační průduchy

Příspěvek od helou »

Juri2008 píše:ja mam vybavu style a prieduchy mam neviem aka je to vybava u vas ale u nas je style najvyššia vybava
Podla mna je rozdiel v tom ci mas vybavu CZ style alebo SK Style.....Inak SK style nema klasicku rucnu ale elektricku.
I30 kombi, 1.4TGDI, Style, 7 - DCT, RLED, Safety pack plus, 103 kW.
Citroen Xsara 1.4 i, 55 kW.
Durino
**
Příspěvky: 208
Registrován: 01 úno 2017, 13:19

Re: zadní ventilační průduchy

Příspěvek od Durino »

Na I20 2016 vybava YES (GO!) (asi upravena vybava Comfort) sice nie su zadne vyduchy na stredovom tuneli, ale pod prednymi sedackami vyduchy na nohy su. Tak sa skus pozriet, ci tam nahodou nemas tiez pod prednymi sedackami.
Uživatelský avatar
stirling
*
Příspěvky: 60
Registrován: 17 srp 2018, 12:20

Re: zadní ventilační průduchy

Příspěvek od stirling »

Durino: na nohy do zadu to mají snad všichni, ale to je ti na prd v létě kdy si klimu na nohy nepouštíš.
Také bych moc stál o průduchy dozadu i jsem přemýšlel zda by to nešlo např natáhnout místo držáků nápojů (vedle ručky) či tak něco, ale neviděl jsem vůbec jak je to tam narvané a nemám moc rád "domádo" věci.
V tomhle mají Korejci zvláštní přístup, to auto vypadá hned jinak když se myslí i na cestující vzadu (pro rodinu většinou děti), to samé mě přijde s usb na nabíjení to už vůbec nechápu proč ten drát dozadu nenatáhnou a nedají tam dvě usb. I v předu by stačila jedna zásuvka a z druhé udělat rovnou nabíječku pro dvě usb zařízení v tomhle žijou někde v době před 10 lety.
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: zadní ventilační průduchy

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Neházej to na Korejce :mrgreen: ! Korejci to vyrobit umí, i když jen v kombinaci s el. parkovací brzdou. Je to o lidech na jednotlivých importech, kteří výbavy skládají (v našem případě tedy Češi), jakou zvolí kombinaci výbavy, aby jim to hrálo do "stupínků" a do cen. Nevím jak předchozí MY, ale v MY2020 je zásuvka v přední loketní opěrce (zapalovačová), takže protáhnout kablík zadním cestujícím není takový problém.
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
stirling
*
Příspěvky: 60
Registrován: 17 srp 2018, 12:20

Re: zadní ventilační průduchy

Příspěvek od stirling »

Já nemyslel tu ventilaci i když je pravda, že u hodně značek je jedno jakou máš ručku, ale ten kabel a usb mě přijde jako dosti mimo realitu a přitom náklady minimální a oni to nedaj ani do nej výbavy. A ano dá se to vyřešit všelijak, ale není to ono. Házou si tím klacky pod nohy hlavně sobě věřím, že ten holej zadej často může rozhodnout pro to si jít koupit třeba místo i30 scalu spousta lidí neřeší, že tam má pevnou nápravu z fabie, ale že je to "lépe" vybaveno.
Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5091
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: zadní ventilační průduchy

Příspěvek od petzl62 »

Ještě nikdy jsem nekupoval auto dle počtu usb vstupů(výstupů)a doufám,že ani podle tohoto kriteria auto vybírat nikdy nebudu :!: ](*,) ](*,)
KIA XCeed 1,5T-GDi 118kW 7°DCT - GT line
Dlouhodobá spotřeba od 8/9/2023 - 6,72 l/100km-dle tankování. Dle PP 6,0l/100km
Aktuálně 30250 km
palivo: EO N95,pokud možno bez biosložky.
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Interiér“