Zastříkané kola od asfaltu u nového fastbacku

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Takataka
Příspěvky: 6
Registrován: 20 pro 2018, 23:50

Re: Zastříkané kola od asfaltu u nového fastbacku

Příspěvek od Takataka »

lumix píše:Tak kola z vnitřní strany jsem ani nezkoumal, zamrzí to, ale pokud je to jen pár teček z vnitřní strany, tak to není nic hrozného. K prodejci bych s tím určitě nejel, tolik času nemám nazbyt.
Taky s tím nikam nepojedu. Ještě by to zničili úplně :lol: Není problém to očistit. Jen jsem chtěl o tom informovat jaké auta se prodávají.
Reklama
 

Uživatelský avatar
forman
***
Příspěvky: 515
Registrován: 31 kvě 2014, 12:37
Bydliště: Holice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Zastříkané kola od asfaltu u nového fastbacku

Příspěvek od forman »

Auta se prodávají dobré. Je to jen o tom jak pečlivý člověk vůz na předání připravuje. Při vlastním předání auta už nikdo pod auto neleze.
Kdyby se to stalo mně a mrzelo by mě to, asi bych to řešil spíš konkrétně s prodejcem a upozornil na tento nešvar,ať si udělají pořádek s daným pracovníkem. Nezatracoval bych celý koncern :hyu:
Já osobně mám velice dobré zkušenosti , jak s prodejci tak se servisem. :hyu:
AKTUÁLNÍ: Hyundai IX20 1,6/92 kW, Trikolor, Paket Essential, ARA BLUE, 01/2018
MINULOST -Škoda 100,Dacia 1300,Skoda Forman,Seat Cordoba, Hyundai i20 1,2/63kW - 5/2014
Slyším na jméno RUDA
Uživatelský avatar
rychlyzadok
**
Příspěvky: 179
Registrován: 09 zář 2018, 16:29

Re: Zastříkané kola od asfaltu u nového fastbacku

Příspěvek od rychlyzadok »

Tak predsa nie som sam :D damn it, az teraz som toto vlakno nasiel... je to ochranny nater od podvozku...
https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=197&t=38890
](*,)
I30 Fastback 1,4 T-GDi
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7904
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zastříkané kola od asfaltu u nového fastbacku

Příspěvek od Mexican »

nafotene poslat do Vistacaru, je to rozumna firma. Dohodnut sa s nimi na zlave z nasledujucej (prvej)servisnej prehliadky. kupit odstranovac asfaltu, aplikovat, hotovo. Netreba z toho robit BU-HU-HU !
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Ostatní“