DV aneb Drobné Vychytávky

Vše kolem úprav na Vašem miláčkovi - kola, hudba, osvětlení, úpravy motoru, styling.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8980
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: DV aneb Drobné Vychytávky

Příspěvek od idam.i »

JeD píše:
JirkaN píše:JeD: Ty nemáš hodiny na rádiu? A co to je za funkci "okamžitá rychlost" ? Jinak já si na ty prolisy v kufru docela zvyknul. A kdyby byly obráceně, tak bych si zlomil zápěstí, kdybych to pozdě pustil.
Mám, ale je to malý a moc vpravo :)
Chybí mi prostě digit. rychloměr, rád jezdím předpisově + 5-10% a kdo má ty ručičky hlídat.
Jsou to kraviny, ale chci mít přehled během pikosekundy. Koukat celou cestu na průměrnou spotřebu... nic pro mě.

Nevšímejte si mě, prostě nejdřív hledám chyby ;)

Keď si chcel digitálny rýchlomer,mal si počkať na nový model. :shock: :mrgreen:
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Reklama
 

cambel
Příspěvky: 5
Registrován: 06 úno 2016, 15:06

Re: DV aneb Drobné Vychytávky

Příspěvek od cambel »

Chlapi dotaz: jak jste tam přidělali tu ploutev? Já ji koupil bílou a tvarem mi neseděla na střeše, mírně se odchlípala. Přilepil jsem ji tou oboustranou páskou co byla na spodku, ale po nějaké době se mi odlepila. Takže mám opět starou anténu. Nechci nějak strašit. Doufám, že ostatním drží jako přibitá :wink:

P.S.: číňani prodávají několik druhů té ploutve. Minimálně je jeden druh bez napojení na anténu, jen plast. A druhý typ má uvnitř napojení na anténu, takže by měl být lepší příjem signálu. Já koupil ten druhý typ a nesedí mi.
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: DV aneb Drobné Vychytávky

Příspěvek od vorlajz »

Jestli ti neseděla, tak jsi asi koupil špatnou... Já ji tam mám už nějaký pátek a pořád drží super... ;)
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Uživatelský avatar
JirkaN
***
Příspěvky: 791
Registrován: 25 led 2016, 21:31

Re: DV aneb Drobné Vychytávky

Příspěvek od JirkaN »

Musí se totiž ještě vybrat správný typ podle tvaru střechy v místě antény. Na i30 musí být rovný. Ty jsi asi koupil tu prohnutou variantu. Pak ploutev nesedí celou plochou podstavy, ale jen na přední a zadní hraně.
Hyundai i30 kombi Tricolor Komfort 1,6 MPI 88kW 2016
Bývalá auta:
Renault Megane II 1,9 dCI Grandtour 88kW 2004
Renault Clio I 1.2 40kW 1995
Ford Sierra Combi 2,3 Indenor Diessel 1985
Mitsubishi Galant sedan 2,3 TD 1982
Škoda 100 L 1974
bugina
*
Příspěvky: 52
Registrován: 15 dub 2014, 13:34

Re: DV aneb Drobné Vychytávky

Příspěvek od bugina »

Tak já koupil ploutev na i30 s připojením na anténu a stejnak neseděla. V podélném směru dobrý ale v příčném směru jelikož je zakřivení střechy na šířku střechy znatelnější tak mi po stranách ploutev nedosedala. Ale při instalaci jsem to měl pěkně nahřátý a pořádně jsem to přimáčknul a dlouho tak se přilepila po celé ploše tak uvidíme co ukáže čas. Pak už jedině sundat a trochu přibrousit v ose aby to dostalo oblouček.
Uživatelský avatar
bony
******
Příspěvky: 3409
Registrován: 14 říj 2012, 00:03

Re: DV aneb Drobné Vychytávky

Příspěvek od bony »

vorlajz píše:Jestli ti neseděla, tak jsi asi koupil špatnou... Já ji tam mám už nějaký pátek a pořád drží super... ;)
Nemáš náhodou někde odkaz na Ali, na ploutev, která sedí dobře na i30?
Vorisek
Příspěvky: 4
Registrován: 08 bře 2017, 12:07

Re: DV aneb Drobné Vychytávky

Příspěvek od Vorisek »

[quote="JirkaN"]Jedna další vychytávka:
Líbí se mi volanty se silnějším úchopem, nějak lébe se drží. Tak jsem si ho obšil.

Ahoj všem, možná že už je tohle vlákno bez sledujících, ale i tak se pokusím pochválit autorovo práci s obšitím volantu. Zároveň bych se chtěl zeptat autora, zda nemá někde uložený odkaz na tento potah, který očividně padne a vypadá dobře. (Vím, že se jich snadno dá najít spousta na "východních" eshopech, ale i přes to se zkusím zeptat na odkaz.) Díky za případnou odpověď.
Uživatelský avatar
JirkaN
***
Příspěvky: 791
Registrován: 25 led 2016, 21:31

Re: DV aneb Drobné Vychytávky

Příspěvek od JirkaN »

Vorisek píše:
JirkaN píše:Jedna další vychytávka:
Líbí se mi volanty se silnějším úchopem, nějak lébe se drží. Tak jsem si ho obšil.

Ahoj všem, možná že už je tohle vlákno bez sledujících, ale i tak se pokusím pochválit autorovo práci s obšitím volantu. Zároveň bych se chtěl zeptat autora, zda nemá někde uložený odkaz na tento potah, který očividně padne a vypadá dobře. (Vím, že se jich snadno dá najít spousta na "východních" eshopech, ale i přes to se zkusím zeptat na odkaz.) Díky za případnou odpověď.
Díky za pochvalu. Kvalita obšívky je super. Vůbec se neodírá. Lepší jak origo :)
https://www.aliexpress.com/item/3229333 ... 4c4das172L
Ale nevím, jestli se za tu dobu nezhoršili.
Hyundai i30 kombi Tricolor Komfort 1,6 MPI 88kW 2016
Bývalá auta:
Renault Megane II 1,9 dCI Grandtour 88kW 2004
Renault Clio I 1.2 40kW 1995
Ford Sierra Combi 2,3 Indenor Diessel 1985
Mitsubishi Galant sedan 2,3 TD 1982
Škoda 100 L 1974
Vorisek
Příspěvky: 4
Registrován: 08 bře 2017, 12:07

Re: DV aneb Drobné Vychytávky

Příspěvek od Vorisek »

Díky za tak rychlou reakci =D>
Budu doufat, že kvalita zůstala stejná :D Jde se objednávat.
Ještě jednou díky za pomoc.
Vlada72
Příspěvky: 3
Registrován: 28 lis 2019, 19:15
Bydliště: Milovice

Re: DV aneb Drobné Vychytávky

Příspěvek od Vlada72 »

Zdravím Vás a rovněž chci vyseknout poklonu za ten volant. Jsem rád, že toto vlákno ještě neumřelo. Ale abych se dobral jádra věci proč sem píšu. Jsem hrdý a nový majitel i30 hatchback a všiml jsem si, že ve dveřích u řidiče je červená odrazka. Moje otázka zní nevíte jestli by se tam dala napojit žárovka, aby tam svítilo červené světlo a bylo to v noci vidět. Díky za info V. :roll:
Uživatelský avatar
Деревенский
**
Příspěvky: 305
Registrován: 29 črc 2018, 18:45
Bydliště: Дальневосточный округ

Re: DV aneb Drobné Vychytávky

Příspěvek od Деревенский »

Vlada72 jde to. Na Matrixu, Lantry J1 atd. světlo je. Tak nachystat ve spolupráci s elektrikářem přívod proudu do dveří které vypneš koncákem co je na sloupku a naistalovat světlo které chceš. Bude to určitě chtít sundat tapicírku ve dveřích a oměřit díru na nové světlo( poupravit díru).
директор путаницы
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Úpravy (tuning)“