Tankování nádrže až po víčko aneb ORVR

Evropský nástupce Sonaty

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
i40 100Kw
*
Příspěvky: 52
Registrován: 03 zář 2017, 22:06
Bydliště: Ostrava

Tankování nádrže až po víčko aneb ORVR

Příspěvek od i40 100Kw »

Zdravím,

Jelikož jsem nevěděl že u aut je až takto důmyslný odvod par - ORVR (Onboard Refueling Vapor Recovery System, tak jsem při příležitostech tankoval až po víčko, zajímalo by mě zda má Hyundai i40 r.v. 2012 nafta, ORVR (Onboard Refueling Vapor Recovery System,

tipuji že ano, pokud jsem to tankováním přeháněl jak se mi to projeví ? a kdy se to asi pokazí po prvním tankování ? nebo po 50desátém ?
Auto mi sem tam padá do nouze ale diagnostika tvrdí že je to vadný egr ventil či něco okolo...tady pak nechápu proč to někdy padá stále do nouze a někdy stovky stovky km je klid.

děkuji za odpovědi
Hyundai I40, 100kw, Premium Nav - Blue spirit.
Toyota M.R.2 115 kw.
Toyota Corolla 1.6 Gti 95 kw
Opel Ascona 2.0 i
Škoda 120 M. Koní = málo.
Reklama
 

Uživatelský avatar
rychlyzadok
**
Příspěvky: 179
Registrován: 09 zář 2018, 16:29

Re: Tankování nádrže až po víčko aneb ORVR

Příspěvek od rychlyzadok »

Ad tankovanie https://auto.pravda.sk/poradna/clanok/5 ... cvaknutie/
Kedy sa to pokazi nedokaze asi nik predpovedat... Uz par ludi som videl tak tankovat a jazdia dalej. Takze sa to zakonite pokazit po 1 natankovani nemusi.
Ad padanie auta do nudzaku... Riesil by som to, co mi vyhadzuje diag. Respektive premazal kody, siel sa povozit a ak sa jav zopakuje znova, nacitat diag a riesit to co tam je.
I30 Fastback 1,4 T-GDi
karelmrak
**
Příspěvky: 385
Registrován: 22 čer 2014, 13:38

Re: Tankování nádrže až po víčko aneb ORVR

Příspěvek od karelmrak »

rychlyzadok píše:Ad tankovanie https://auto.pravda.sk/poradna/clanok/5 ... cvaknutie/
Kedy sa to pokazi nedokaze asi nik predpovedat... Uz par ludi som videl tak tankovat a jazdia dalej. Takze sa to zakonite pokazit po 1 natankovani nemusi.
Ad padanie auta do nudzaku... Riesil by som to, co mi vyhadzuje diag. Respektive premazal kody, siel sa povozit a ak sa jav zopakuje znova, nacitat diag a riesit to co tam je.
Na základě zkušeností tvrdím, že se nic nepokazí a diagnostika také nic nehlásí, článek je strašením...
Odpovědět

Zpět na „i40“