Klimatizace

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rocles
**
Příspěvky: 104
Registrován: 27 led 2013, 16:33
Bydliště: Francie

Klimatizace

Příspěvek od Rocles »

Poprosil bych o radu ohledne klimatizace v Santa Fe II 2006. Dela si co chce. Zapnu rezim auto a klima fouka chvilku dole, pak nahore a pořád dokola. Bezne se mi stava že nejde za jizdy vypnout. Kdyz ale zastavim a vypnu motor tak po nastartovani nejakou dobu slape jak má. Pak ale můžu mackat tlacitka jak chci a dela to neco jineho nez jsem chtel.
Nevedel by nekdo kde hledat problem? Moc děkuju.
Nesnasim blbce a neustupne idioty. Chytraky, vseznalky, cenzuru, vyssi moc, med a prazdnou penezenku. Vive la France

HYUNDAI Tucson 2020 1.6 CRDi 136 HTRAC DCT-7 - N Line - 0.000km +
HYUNDAI Santa Fe 2006 2.2 CRDi Automat 110kw 2WD - 180.000km +
Reklama
 

Durino
**
Příspěvky: 208
Registrován: 01 úno 2017, 13:19

Re: Klimatizace

Příspěvek od Durino »

Nemam s tym skusenost, ale ked nereaguje ani na tlacitka (nejde vypnut, nerobi to, co ma), tak to teoreticky moze byt poskodena riadiaca jednotka tej automatickej klimy (zostarli suciastky v nej vplyvom tepla), alebo je poskodena kabelaz z nej k tlacitkam, pripadne aj k akcnym clenom (motorcekom klapiek). Taktiez mozu byt nedotlacene alebo zaoxidovane konektory. Este ma napadli zatecene tlacitka - nevylialo sa nieco na palubnu dosku? Kedysi davno na inom fore riesili, ze sa vydreli plastove ozubene kolieska, ktore ovladali klapky vzduchu a potom to zle regulovalo, ale toto asi nebude ten pripad.
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“