Stredove brzdove svetlo - vymena

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
andreus
*
Příspěvky: 23
Registrován: 27 říj 2015, 12:40

Stredove brzdove svetlo - vymena

Příspěvek od andreus »

Dnes som bol v servise vymenit stredove brzdove svetlo, pretoze pocas zimy puklo (na vnutornej strane, zvonka nebolo nic vidiet) spozoroval som to jedine tym ze blbol zadny ostrekovac.

Bez problemov vymenene vramci zaruky, avsak servisak povedal ze s tym este raz urcite pridem, ze to vymienaju skoro vsetkym.

Mate aj vy skusenost s nekvalitou u tohto svetla?
Reklama
 

Uživatelský avatar
veriga
*
Příspěvky: 41
Registrován: 20 srp 2016, 23:41
Bydliště: Prešov

Re: Stredove brzdove svetlo - vymena

Příspěvek od veriga »

andreus píše:Dnes som bol v servise vymenit stredove brzdove svetlo, pretoze pocas zimy puklo (na vnutornej strane, zvonka nebolo nic vidiet) spozoroval som to jedine tym ze blbol zadny ostrekovac.

Bez problemov vymenene vramci zaruky, avsak servisak povedal ze s tym este raz urcite pridem, ze to vymienaju skoro vsetkym.

Mate aj vy skusenost s nekvalitou u tohto svetla?
Áno, už mi ho raz menili :)
Hyundai i20 GB 2016 1,25 Benzín+LPG
Hyundai Accent 2009 1,4 Benzín+LPG
Garcia007
**
Příspěvky: 215
Registrován: 15 čer 2009, 08:25
Bydliště: Poprad

Re: Stredove brzdove svetlo - vymena

Příspěvek od Garcia007 »

... ja detto ten isty problem ... ja som to mal zas puknute z vonku ... vymenene za 15 minut v ramci zaruky ... zevraj uz som druhy ktoremu to menia ...
copper5252
***
Příspěvky: 911
Registrován: 30 kvě 2015, 16:45

Re: Stredove brzdove svetlo - vymena

Příspěvek od copper5252 »

taky mi bohužel prasklo přimo u ostřkovače :( má někdo skušenost jestli to daji na zaruku ?
I20 Active T-GDI 88kw 2016
--------------------------------------------------------------
Nepřeji si aby na moje příspěvky reagoval Mirus30 !!!
a Axel.Foley ! Vendelín ! only_one ! a slabostka!!!!
Garcia007
**
Příspěvky: 215
Registrován: 15 čer 2009, 08:25
Bydliště: Poprad

Re: Stredove brzdove svetlo - vymena

Příspěvek od Garcia007 »

... ked mas auto este v zaruke tak s tym nieje problem ...
copper5252
***
Příspěvky: 911
Registrován: 30 kvě 2015, 16:45

Re: Stredove brzdove svetlo - vymena

Příspěvek od copper5252 »

to sice mám, ale oba autorizaky v Ostravě daly jasně najevo že budou uznávat jen vyrobní vady ...
I20 Active T-GDI 88kw 2016
--------------------------------------------------------------
Nepřeji si aby na moje příspěvky reagoval Mirus30 !!!
a Axel.Foley ! Vendelín ! only_one ! a slabostka!!!!
Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5091
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: Stredove brzdove svetlo - vymena

Příspěvek od petzl62 »

A máš pocit, že tam to světlo vyrostlo, nebo ho někdo musel vyrobit :?: [-o<
KIA XCeed 1,5T-GDi 118kW 7°DCT - GT line
Dlouhodobá spotřeba od 8/9/2023 - 6,72 l/100km-dle tankování. Dle PP 6,0l/100km
Aktuálně 30250 km
palivo: EO N95,pokud možno bez biosložky.
soban
***
Příspěvky: 990
Registrován: 01 dub 2013, 19:42

Re: Stredove brzdove svetlo - vymena

Příspěvek od soban »

copper5252 píše: 10 říj 2019, 19:22 to sice mám, ale oba autorizaky v Ostravě daly jasně najevo že budou uznávat jen vyrobní vady ...
A když praskne světlo a ty jsi s tím nikde nenaboural tak to není výrobní vada?

A nebo bylo už venku -50°C že by to svedly na vyšší moc? (počasí) Pokud vím teploty kolem 0°C jsou v Evropě běžné a auto je určené pro tento kontinent....

Prostě nenechat se a reklamovat......
Garcia007
**
Příspěvky: 215
Registrován: 15 čer 2009, 08:25
Bydliště: Poprad

Re: Stredove brzdove svetlo - vymena

Příspěvek od Garcia007 »

... u mna ani nerozmyslali ... objednali svetlo a za tyzden som prisiel na vymenu bez debat ... ked to mas raz v zaruke tak nemas co riesit ... ked ti autorizak nechce uznat zaruku ... chod inde abo sa stazuj ...
andreus
*
Příspěvky: 23
Registrován: 27 říj 2015, 12:40

Re: Stredove brzdove svetlo - vymena

Příspěvek od andreus »

Tak po rokoch mam opat puknute brzdove svetlo, tentokrat uz na dvoch miestach.. uz som mimo zaruky, tak by som si aj vymenil sam, avsak nvm kde zohnat diely? Nejaky link od dakoho co uz daco kupoval?
Lubos_70
Příspěvky: 2
Registrován: 01 lis 2021, 14:52

Re: Stredove brzdove svetlo - vymena

Příspěvek od Lubos_70 »

Mam to podobne, zkousel jsem slepit, ale vydrzelo to jen pres leto. Hlavni problem je, ze diky zkrouceni ostrikovac nezasahne sklo. Objednal jsem ND zde https://autodily-shop.cz/uvodna-stranka ... vetlo.html
majlou
Příspěvky: 1
Registrován: 06 srp 2023, 23:44

Re: Stredove brzdove svetlo - vymena

Příspěvek od majlou »

Tak já již řeším opětovnou vadu 3 brzdového světla u Hyundai i20.
V lednu 2022 po dlouhém hádání 3. brzdové světlo vyměnil Autolaros v Ostravě, kdy mi pan Ptáček z Autolarosu sdělil, že již nikdy nemám do tohoto servisu jezdit.
Bohužel druhou vadu 3. brzdového světla, kdy se oddělovalo od karoserie jsem zjistila 23.6.2023 a okamžitě ji nahlásila do Autolaros. Bohužel odmítal komunikovat, tak jsem reklamaci nahlásila do Horimex Cars v Olomouci, kde mi Michal Dvorský přislíbil vyřešení ode dne podání 23.6.2023 do 30 dní, což uplynulo 24.7.2023.
Bohužel se nikdo neozval ačkoliv Dvorský z Horimex Cars přislíbil, že mne bude informovat.
Vše jsem několikrát urgovala a nakonec jsem musela vše předat policii, neboť žádný autorizovaný servis na sev. Moravě nechce tuto výrobní vadu auta Hyundai i20 řešit ačkoliv o ní všichni ví.

Prosím o napsání, kde Vám 3.brzdové světlo vyměnili v rámci záruky bez problémů. Zajedu kamkoliv jen když to opraví. Je absurdní jak Hyundai jedná se svými zákazníky a odmítá řešit výrobní vady.
Dudus_i20
*
Příspěvky: 10
Registrován: 01 bře 2023, 19:11

Re: Stredove brzdove svetlo - vymena

Příspěvek od Dudus_i20 »

Také mě prasklo ,nebo lépe řečeno oddělilo se červené světlo od té černé krytky rozpůlilo se.
Koupil jsem gelové pružné lepidlo patex, nanesl a přilepil a drží bez problémů už zatím.
Odpovědět

Zpět na „i20 2015- Karoserie“