Navigacia do IX55

Evropský Veracruz

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
simpler
Příspěvky: 1
Registrován: 03 led 2020, 12:31

Navigacia do IX55

Příspěvek od simpler »

Ahojte.

Zvazujem vymenu autoradia infinity za nejake s vacsim displejom a neviem ake vsetky modely sa povodne montovali do ix55. Je nejake, ktore podporuje cuvaciu kameru (pre manzelku) a zaroven nie je problem s aktualizaciou navi k roku 2020? Budem vdacny aj za popis funkcii beznych clarionov, na tomto ma vytaca listovanie priecinkov s hudbou atd.

Dakujem.
Reklama
 

vrenn
*
Příspěvky: 23
Registrován: 16 pro 2015, 17:08

Re: Navigacia do IX55

Příspěvek od vrenn »

Můžeš tam dát relativně cokoliv, jde v podstatě jen o to, kolik chceš investovat. Pokud budeš vyndávat OE rádio, tak budeš potřebovat redukční rámeček (cca 1500?) a nějakou tu jednotku, co se tam vejde. Dají se koupit různé kompletní sady z aliexpressu přímo pro toto auto (zaplatíš si clo a dph). Já mám radši navigaci/Waze v mobilu, protože mám displej blíž k volantu, a pak stačí nějaká 2-din jednotka s bluetooth a diplejem pro kameru (v podstatě to umí vše kromě navigace) a to pak stačí třeba nějaký Pioneer (tuším od 4000 třeba na ahifi.cz, pokud nechceš levnou noname čínu) a k tomu adekvátní adaptér na ovládání audia z volantu. No nebo nějaký stroj, co umí vše včetně navi, nebo třeba i android auto, jen připlatit. Clariony se tam dávaly v ČR, ale na značce moc nesejde. Na ahifi ti poradí podle auta možné jednotky+rámeček+kabely, mám s nimi dobrou zkušenost, ale to asi zvládnou i jiní prodejci, co se na to specializují.
Odpovědět

Zpět na „iX55“