Aktualizace 8" Navi

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
helou
**
Příspěvky: 459
Registrován: 18 čer 2017, 17:07

Re: Aktualizace 8" Navi

Příspěvek od helou »

R2-db269.cz píše: 01 dub 2020, 13:05 Já měl předtím loga stanic a aktualizace proběhla normálně.
Je rozdiel mat nainstalovane aplikacie a iba radio loga. Ja sm mal aj aj a to s tou klavesnicou mi pomohlo, takze uz to slape. Idem na novy update...

Dakujem vsetkym ZA pomoc, hlavne za ten link na youtube....
I30 kombi, 1.4TGDI, Style, 7 - DCT, RLED, Safety pack plus, 103 kW.
Citroen Xsara 1.4 i, 55 kW.
Reklama
 

Uživatelský avatar
helou
**
Příspěvky: 459
Registrován: 18 čer 2017, 17:07

Re: Aktualizace 8" Navi

Příspěvek od helou »

iSeki píše: 01 dub 2020, 12:41 čaute. vy čo ste to aktualizovali, mali ste tam predtým tie logá rádiostaníc? keď tam tie logá mám, treba to rádio dať do pôvodného stavu predtým, alebo to aktualizuje aj tak??? ak to treba dať do pôvodného stavu tak cez menu alebo ako? vopred vďaka
Pred aktualizaciou ak mas nainstalovane aplikacie daj radsej factory reset....
I30 kombi, 1.4TGDI, Style, 7 - DCT, RLED, Safety pack plus, 103 kW.
Citroen Xsara 1.4 i, 55 kW.
iSeki
Příspěvky: 5
Registrován: 01 dub 2020, 11:55

Re: Aktualizace 8" Navi

Příspěvek od iSeki »

aplikáciu mám len ten filemanager čo trebalo na nahratie tých rádio logos
I30 kombi, 1.4TGDI, Style, 7 - DCT, Safety pack plus
Uživatelský avatar
helou
**
Příspěvky: 459
Registrován: 18 čer 2017, 17:07

Re: Aktualizace 8" Navi

Příspěvek od helou »

helou píše: 01 dub 2020, 14:47
R2-db269.cz píše: 01 dub 2020, 13:05 Já měl předtím loga stanic a aktualizace proběhla normálně.
Je rozdiel mat nainstalovane aplikacie a iba radio loga. Ja sm mal aj aj a to s tou klavesnicou mi pomohlo, takze uz to slape. Idem na novy update...

Dakujem vsetkym ZA pomoc, hlavne za ten link na youtube....
Takze vysledok ten isty po opatovnom nainstalovani. Skusim to znova stiahnut od inokodial a uvidime.Stahoval som ten torrent.
I30 kombi, 1.4TGDI, Style, 7 - DCT, RLED, Safety pack plus, 103 kW.
Citroen Xsara 1.4 i, 55 kW.
Uživatelský avatar
Schnack
*****
Příspěvky: 2478
Registrován: 23 led 2019, 22:06

Re: Aktualizace 8" Navi

Příspěvek od Schnack »

Mám nainstalovaný file manager, loga a aktualizace proběhla naprosto bez závad, dokonce bych subjektivně řekl, že to bylo rychlejší než ta minulá.

Zeptal bych se těch co to mají už nainstalované. Pokud zadáte nějaký cíl, taky se vám zobrazuje slabá přerušovaná čára ve směru vzdušné čáry k cíli? Nevíte jak ji vypnout?
i30 Kombi PDe, 1.4 T-GDI 140, Style go!, Champion blue (2018)
Uživatelský avatar
R2-db269.cz
***
Příspěvky: 552
Registrován: 05 úno 2016, 23:33

Re: Aktualizace 8" Navi

Příspěvek od R2-db269.cz »

Ten torrent je určitě v pořádku. Zkus udělat kontrolu. Případně to mám na Google Drive.
Hyundai i30 3.gen Fastback 1.4 T-GDI 103kW 7DCT Style Clean Slate
Hyundai i30 2.gen Combi 1.6 CRDI 81kW Weekend Design Ara Blue - prodáno
Hyundai i30 1.gen Hatchback 1.4 CVVT - prodáno
Škoda Octavia 1.9 tdi 81kW
Škoda Favorit
Opel Vectra 2.0i
Uživatelský avatar
helou
**
Příspěvky: 459
Registrován: 18 čer 2017, 17:07

Re: Aktualizace 8" Navi

Příspěvek od helou »

R2-db269.cz píše: 01 dub 2020, 17:11 Ten torrent je určitě v pořádku. Zkus udělat kontrolu. Případně to mám na Google Drive.
Uz mam vysledok setrenia.
1. Potom ako spravim to co bolo v odkaze na youtube nabehne upgradeovany system tak ako pisete a vsetko potom funguje ako v originali.
2. Do engeneering modu sa da dostat tak ako popisujete avsak neda sa nic instalovat.
3. To co bolo nainstalovane funguje az na veci co chceli obmedzit.
4. Mne co funguje je iba File manager
5. Nefunguje: easy touch, waze, sygic, vlc, youtube.
6. Z toho co nefunguje vyplyva jedna vec, co chceli dosiahli a to zastavenie pouzivania systemu navigacie ako TABLET!
Jednoznacne im islo o to a preto pridali tie funkcie do navigacky atd aby to suplovalo tieto veci.
Avsak chcem podotknut, ze velmi dobra vec co bola v tej navigacke uz mne nefunguje a to je zobrazenie cien banzinu.

TAKZE pozdravujem vsetkych z hyundaju a idem nazad na povodnu verziu SW.

Dakujem vsetkym za help....
I30 kombi, 1.4TGDI, Style, 7 - DCT, RLED, Safety pack plus, 103 kW.
Citroen Xsara 1.4 i, 55 kW.
Uživatelský avatar
R2-db269.cz
***
Příspěvky: 552
Registrován: 05 úno 2016, 23:33

Re: Aktualizace 8" Navi

Příspěvek od R2-db269.cz »

Ceny paliv v nové verzi fungují. A ten zbytek je osobně pro mě a i pro dalších, odhaduji devadesát procent uživatelů jedno. Já jsem si to vyzkoušel a stejně má to zařízení tak malý výkon, že je to nepoužitelné.
Hyundai i30 3.gen Fastback 1.4 T-GDI 103kW 7DCT Style Clean Slate
Hyundai i30 2.gen Combi 1.6 CRDI 81kW Weekend Design Ara Blue - prodáno
Hyundai i30 1.gen Hatchback 1.4 CVVT - prodáno
Škoda Octavia 1.9 tdi 81kW
Škoda Favorit
Opel Vectra 2.0i
Uživatelský avatar
helou
**
Příspěvky: 459
Registrován: 18 čer 2017, 17:07

Re: Aktualizace 8" Navi

Příspěvek od helou »

Mozno mi nesli ceny paliv lebo som stal, na buduce to vyskusam. K tomu, ze co ide a co nie mas pravdu je to na kazdeho zvazeni, ale ak drviva vacsina to nepouziva neviem naco to zakazuju.... Mne VLC, Youtube, sygic aj waze idu svizne.
A nepouzival by som inu ako tu za ktoru som zaplatil keby ma na miestach kde to nepoznam zaviedla tam kde ma zaviedla. Uz som k tomu vyjadroval ako ma to pocas mojej poslednej dovolenky odveci navadzalo po ulickach ze auto jedno tam ledva voslo napr. na KORFU.
I30 kombi, 1.4TGDI, Style, 7 - DCT, RLED, Safety pack plus, 103 kW.
Citroen Xsara 1.4 i, 55 kW.
iSeki
Příspěvky: 5
Registrován: 01 dub 2020, 11:55

Re: Aktualizace 8" Navi

Příspěvek od iSeki »

Nainštalované (logá a fileman som tam nechal). Soft asi za 10min. Brutal dlho trvá šupnúť to na kartu. Tie farby mapy sú divné, zvyknem si (hádam). Tie ... (premávka) sú tiež trocha rušivé, zapne to taký zelený overlay na cesty ak je premávka OK, inú farbu som zatiaľ nechytil. Trocha ma prekvapilo že vo filtri čerpacích staníc sa nedá vybrať Slovnaft. Ceny PHM to píše keď si online. Ešte som si myslel že mi to zapne DAB v rádiu, no nemám to tam, ešte to niekedy skúsim v Bratislave, či to neni tým že u nás asi DAB vysielanie neni. Zatiaľ asi toľko.
I30 kombi, 1.4TGDI, Style, 7 - DCT, Safety pack plus
comp16
**
Příspěvky: 105
Registrován: 15 dub 2019, 10:44

Re: Aktualizace 8" Navi

Příspěvek od comp16 »

Skúšal to už niekto narvať do radia bez navi (8palcov Nline) lebo mne to nešlo urobil som všetko možné a nič ! Ten súbor mi príde veľký 15gb ? Určite by ten soft mohol ísť lebo to je android ale asi nie všetko čo tam je. Ak máte nejaké skúsenosti tak sa podeľte ďakujem. :hyu: :hyu:
Uživatelský avatar
Gyngy
**
Příspěvky: 368
Registrován: 06 led 2018, 00:31
Bydliště: Praha

Re: Aktualizace 8" Navi

Příspěvek od Gyngy »

Po nejakom vyskume si myslim, ze SW update je pre vsetky Hyundaie, ktore maju navigaciu.
Takze asi smola :-( snad Ti to updatuju v servise
Hyundai Tucson, 1.6 T-GDI, FWD, 2017
comp16
**
Příspěvky: 105
Registrován: 15 dub 2019, 10:44

Re: Aktualizace 8" Navi

Příspěvek od comp16 »

Gyngy píše: 02 dub 2020, 09:53 Po nejakom vyskume si myslim, ze SW update je pre vsetky Hyundaie, ktore maju navigaciu.
Takze asi smola :-( snad Ti to updatuju v servise
Oni nemajú ani poňatie o čom to hovorím ,dostanú soft a inštrukcie a to je celé ,žiadne rozumy nečakaj ,ja vychádzam s faktu že aj to radio bez navi je android ,aktualizácia ktorá vyšla je v dvoch súboroch jeden je soft a ten druhý sú mapy ,logicky by to fungovať mohlo skôr treba prísť len nato akým spôsobom to tam dostať.
Uživatelský avatar
Gyngy
**
Příspěvky: 368
Registrován: 06 led 2018, 00:31
Bydliště: Praha

Re: Aktualizace 8" Navi

Příspěvek od Gyngy »

Hyundai Tucson, 1.6 T-GDI, FWD, 2017
comp16
**
Příspěvky: 105
Registrován: 15 dub 2019, 10:44

Re: Aktualizace 8" Navi

Příspěvek od comp16 »

teraz som pozeral strukturu tych suborov a posledne 2 su naprikad subory tykajuce sa map , dalej su tam subory ako keby duplicitne respektive pre vsetke regiony co je asi tiez problem , idem to filtrovat a uvidim co s toho bude
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Elektronika“