1.3i : 44/55/53 KW ?

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

black_sheep píše:to fak ta 63kW verze tak lita? to neni mozny ze to ujede 1.5tkam :lol:

doufam, ze farmari prijedes na pristi sraz to si musime dat sprint, me to pred tou generalkou hlavy vubec nejelo, :roll: jeste vymenim vlnovec, baterii a pockam, az jeste odhnije kus zbytecnosti a pak uvidime kdo z koho :lol:
A semnou si závody nedáš??? :lol: :lol: 8)
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Reklama
 

Jonathan
Příspěvky: 7
Registrován: 04 bře 2007, 22:28
Kontaktovat uživatele:

Melkor

Příspěvek od Jonathan »

S tym by som nesuhlasil, nakolko ja mam

Accent 1.3 '95 a ma 62kW
Hyuindai Accent '95, 1.3 62kw
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ivan píše:
black_sheep píše:to fak ta 63kW verze tak lita? to neni mozny ze to ujede 1.5tkam :lol:

doufam, ze farmari prijedes na pristi sraz to si musime dat sprint, me to pred tou generalkou hlavy vubec nejelo, :roll: jeste vymenim vlnovec, baterii a pockam, az jeste odhnije kus zbytecnosti a pak uvidime kdo z koho :lol:
A semnou si závody nedáš??? :lol: :lol: 8)
mnoo... doufam, ze ma sonatka alespon tunu a pul :twisted:
Uživatelský avatar
syfon
*
Příspěvky: 49
Registrován: 10 črc 2005, 22:05
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.3i : 44/55/53 KW ?

Příspěvek od syfon »

Hujer píše:
Melkor píše:Ahojte,
Pořád scháním a snažím se neuspěchat koupi. Už sem rozhodlej pro 1.3i (kvůli spotřebě a povinému ruční) ale nevím jaké jsou rozdíly mezy jednotlivými motory. V časopise Ojetiny psali že v žádném případě nebrat MPI ale 12V OHC. když jsem se byl podívat tak 12V SOHC sou buď 55 nebo 63 KW. Kterej je lepší co do spotřeby a životnosti? (jsem spíše ekojezdec než pirát silnic) Kterej z nich mi doporučíte?
Pak se taky strašně bojim hatchbaku protože jste tu psali že do kufru teče (skutečně sem se byl na tři podívat a ve všech byl narezlej kufr)... To si ale asi nevyberu, každý auto má něco.
Poradíte s tím výběrem motoru? Do 14ti dnů ho chci kupovat.Nemůžu se dočkat!!!

Díky
Ahoj!





Ty motory jsou uplne stejny,jen u te 55kw je dana za skr.klapkou redukce s mencim otvorem a tato varianta se do cech nedovazela.Ja jsem pro vic konicku.A stou vodou v kufru si nic nedelej vse se da odstranit.

cauka.... prosimte nemas vice podrobnosti o tom zužení ...pac mam 55 kovou verzi a docela by mi udelalo radost kdybych to trosinku ozivil.... nejde to nejak ??? :twisted:
hyundai accent 3dv. 1,3 GLS 1999
komix
*
Příspěvky: 76
Registrován: 26 kvě 2006, 15:48
Bydliště: Topolcany

Příspěvek od komix »

Melkor píše:tak od odbornika v bazaru specialozovanem na hiunday sem se dozvedel ze u starsich motoru (do roku 96) se delali pouze 44 a 55 KW, takze sem koupil 55 :-) uz jezdím, pošlu fotky :-)
To nebol urcite odbornik ja 95 posledny mesiac a ma 62kw a je to fakt rozdiel!!!nazdarek
HYUNDAI ACCENT 1,3 12v rv96
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Melkor píše:tak od odbornika v bazaru specialozovanem na hiunday sem se dozvedel ze u starsich motoru (do roku 96) se delali pouze 44 a 55 KW, takze sem koupil 55 :-) uz jezdím, pošlu fotky :-)
No bohužel to moc odborník nebyl, protože jestli se nemýlím, 1.3 62kw začali dávat společně s GT 1.5 73kw v roce 1995.. Spíš se ti snažil vnutit to co měl asi v bazaru..
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
keman
*
Příspěvky: 36
Registrován: 12 úno 2007, 21:54
Bydliště: M BOULE

Příspěvek od keman »

mam stejnej dotaz.da se nejak jednoduse predelat ta verze 55 kw na 62,pripadne 63 kw?staci opravdu jen ta blbina,jak nekdo psal?nebo jaky je skutecny rozdil mezi motorem 55 a 63 kw?ma accent 2000,pochopitelne 55 kw.dik
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“