Klepání v zatáčce

Tlumiče, nápravy, brzdy.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
TomXP
**
Příspěvky: 140
Registrován: 12 úno 2007, 07:48
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomXP »

Treti servis a zase NIC :( Ale pry to bude asi to lozisko na levym kole. Uz jsou objednany tak dam pro budouci generace vedet jestli to bylo ono 8)
Hyundai už nemám, ale za to to tu mám rád, vždycky jsem tu našel radu :-)
Reklama
 

Uživatelský avatar
TomXP
**
Příspěvky: 140
Registrován: 12 úno 2007, 07:48
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomXP »

Takže vyměněny přední ložiska a je po problému :D Skutečně to bylo levé přední ložisko i když při kontrole kola nevykazovalo vůbec žádný problém. Tímto zároveň děkuji uživateli Autopb za supr cenu materiálu. Radost ale trvala chvilku pač zanedlouho mi k.o.k.o.t v pneuservisu strhl jeden šteft zadního bubnu :evil: Zítra mám přijet znova že prý se to vyřeší, no uvidím. K večeru jsem nechtěně ukostřil vedení airbagu a hlásí poruchu, takže diagnostika a výmaz. Takže POZOR, všechna radost je pouze pomíjívá záležitost :? ......................nemít žádné auto je ale vždy horší a člověk se pak zbytečně nudí 8) 8)
Hyundai už nemám, ale za to to tu mám rád, vždycky jsem tu našel radu :-)
pindras
*
Příspěvky: 27
Registrován: 22 zář 2006, 12:02
Bydliště: okr. Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pindras »

ja mam stejnej problem, akorat mi to klepe (pri vetsim rejdu do leva) vzadu. Ted ke vsemu mi zacali piskat pri jizde predni kola a kdyz sahnu na srouby (mam pres disky ty plastovy origos kryty) jsou dost horky. To budou asi v haji loziska co? Jak predni (zahraty disky) tak zadni (klepani).
LANTRA 1.6i 16V / J-2 / G4GR / DOHC / r.v. 96
Uživatelský avatar
kalimero
Příspěvky: 5
Registrován: 01 bře 2007, 20:48
Bydliště: Karlovarsko

Příspěvek od kalimero »

mě v pravé zatáčce na výmolu začlo praskat v levém kole, (mám Alu disky) praskot se pak ozýval častěji. Byl jsem v servisu a lámali si s tím taky hlavu kontrolovali řízení, čepy i kynetický kloub a nic. Nakonec se přišlo nato, že bylo málo dotažené přední kolo a bylo po praskotu. :roll:
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hlobilp »

kalimero: tohle znam, taky jsem si s tim lamal hlavu, mechanik si s tim nevedel rady, tak jsem jel do CT do Hyundai a prijimaci technik to zjistil po ujetych dvou metrech :-)
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
Uživatelský avatar
TomXP
**
Příspěvky: 140
Registrován: 12 úno 2007, 07:48
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomXP »

pindras píše:ja mam stejnej problem, akorat mi to klepe (pri vetsim rejdu do leva) vzadu. Ted ke vsemu mi zacali piskat pri jizde predni kola a kdyz sahnu na srouby (mam pres disky ty plastovy origos kryty) jsou dost horky. To budou asi v haji loziska co? Jak predni (zahraty disky) tak zadni (klepani).
Ono to nebylo vyslovene klepani, ale takovy prerusovany zvuk ktery se prenasel na podlahu a budilo to dojem jakoby klepani. A horky disky mam taky, i po vymene, nevim proc...delam ze to jako nevim :lol:
Hyundai už nemám, ale za to to tu mám rád, vždycky jsem tu našel radu :-)
pindras
*
Příspěvky: 27
Registrován: 22 zář 2006, 12:02
Bydliště: okr. Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pindras »

A horky disky mam taky, i po vymene, nevim proc...delam ze to jako nevim Laughing
no to je neco spatne ne? Kdyz jsou horky.
LANTRA 1.6i 16V / J-2 / G4GR / DOHC / r.v. 96
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Podvozek a řízení“