Vyfuk na SCOUPE . . jeste jednou

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
radioactive-one
*
Příspěvky: 46
Registrován: 28 pro 2006, 23:08
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Vyfuk na SCOUPE . . jeste jednou

Příspěvek od radioactive-one »

Kucii,
tak jeste jednou se chci zeptat na vyfuk. Kdo tu ma Scoupe bezturbaka, odstraneny katalyzator a misto originalniho zadniho vyfukoveho tlumice nejaky sportovni?
:!: Podotykam jen bezturbaci . . vzdycky se to zvrhne do debaty u turbech a ja potrebuju zjistit, zda ta moje spotreba nemuze byt nakonec opravdu tim vyfukem . . kazdy mi tvrdi bud lambda nebo vyfuk. Jednotku uz jsem vyzkousel a chovalo se to stejne. :(

Jinak jeste jedna vec . . 16/100 mi to zere ve meste . . kdyz jedu dalku (viz. Praha 100km) tak mi to vyjde na 8/100 ikdyz tomu couda (tak 130-140km/h)

Jeste jsem koukal pod auto na benzinovy hadicky . . a mam tam jednu krute skriplou, takze to budu zrejme muset nahradit gumovyma . . Jen jsem nepobral, proc tam jsou 3? Nebo jsou 2 na beno a 1 lanovod na rucku? Tak hodne jsem to nezkoumal.
-------------------------------------------------
Scoupe 1.5 rv93 , Chomutov

Tuningová úprava spotřeby:
menší výkon a spotřeba 16L/100km :-)
-------------------------------------------------
Reklama
 

Uživatelský avatar
maxik
**
Příspěvky: 138
Registrován: 02 led 2007, 19:40
Bydliště: Břehy u Přelouče
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maxik »

ja kdyz za nej taham tak si taky veme tak no klidne10 a ve meste stejne , kdyz jedu klidek to moc casto neni tak je to 7-8 takze taky zadnej med . Mam spatny vstriky a to mi hodne dela na spotrebe. jinak vejfuk je naprostej nesmysl s katem to zere jeste vic, ja ho mam vyndanej misto nej trubku a vzadu ladak OTTO racing a je to znat na vykonu ale urcite to nezere vic. a lamba to uz je mozny ja ji menil a od ty doby to tak o litr kleslo.
Uživatelský avatar
radioactive-one
*
Příspěvky: 46
Registrován: 28 pro 2006, 23:08
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radioactive-one »

No jak to vidim ja, tak to vypada opravdu na ty hadicky . . Mam to docela snizeny a vim ze jsem to parkrat na bricho polozil. Ono toho bude dohromady asi viic. :(

Maxik: Heled, a mas v tom ladaku takovou tu ruzici, nebo to mas ciste pruchozi?
-------------------------------------------------
Scoupe 1.5 rv93 , Chomutov

Tuningová úprava spotřeby:
menší výkon a spotřeba 16L/100km :-)
-------------------------------------------------
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

maxik píše:ja kdyz za nej taham tak si taky veme tak no klidne10 a ve meste stejne , kdyz jedu klidek to moc casto neni tak je to 7-8 takze taky zadnej med . Mam spatny vstriky a to mi hodne dela na spotrebe. jinak vejfuk je naprostej nesmysl s katem to zere jeste vic, ja ho mam vyndanej misto nej trubku a vzadu ladak OTTO racing a je to znat na vykonu ale urcite to nezere vic. a lamba to uz je mozny ja ji menil a od ty doby to tak o litr kleslo.
no je divny ze ti to zere desitku a me to zere max vosmicku a to jezdim taky jak prase... :roll:

zastavam nazor nesahat na to a nechat to bejt, pak to slape jak ma a zere to pekne.. znam mrte lidi se scoupe a na spotrebu nadavaj jen ty, co se v tom hrabou!

tak.. :lol:
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

Ja se vtom hrabu a na spotrebu nenadavam! 8) Akorat ted mi odesla oilejova pumpa tak to moc nejezdi no :shock:

Blby je kdyz neni vykon a velka spotreba jako tomu je u Jardy...

Hele tim vejfukem to nebude, mel jsem taky predtim pruchozi s rezonatorem na bezturbu a bylo to vpohode, muzem zkusit vymenit tu lambdu, mam jednu navic zturba mam pocit ze jsou stejny..

no pak jedine este to cidlo vody, jestli si tam daval novy...

Jinak nevim cece, ono by ti totiz svitil check engine kdyby to byo cidlama...
Taky omrkni tu plechovku s aktivnim uhlim a vsechny hadicky okolo
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
romikx
*
Příspěvky: 30
Registrován: 12 srp 2006, 11:37

REMUS

Příspěvek od romikx »

No ja mam original vyfuk REMUS se dvema koncovkami objednavalo se to primo na Scoupe pred 8 lety, predtim tam byl ale taky nejakej ladenej italskej takze to nikdy nemelo original vejfuk a zere mi to po meste tak 10l/100 a to jezdim velmi pomalu je to klasicky obyc LS ale spotreba EHK se uvadi ve meste 11 takze me to nijak neprekvapuje...
Uživatelský avatar
radioactive-one
*
Příspěvky: 46
Registrován: 28 pro 2006, 23:08
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radioactive-one »

tak vyfukem to snad nebude. Ted v co nejblizsi dobe mi kamos zavari jednu vec na ramu a vymenime spolu ty benzinovy hadicky . . uvidime co to bude. Jedna z nich je na 120% skripla, treba je tam pak malej prutok, ci co . .

Pener: Jinak jsem odhalil ten zvuk, jak mi skripala jakoby podlaha pri rozjizdeni a brzdeni. Na kastli jsou zespoda takovy O profily asi na vyztuzeni kastle. No a vepredu je na tenhle profil privarenej o neco vetsi, a pokracuje dopredu. A v tomhle bodu mi to presne vrze . . takze to obrousime a uvidiime . . pripadne vyvarime . .
-------------------------------------------------
Scoupe 1.5 rv93 , Chomutov

Tuningová úprava spotřeby:
menší výkon a spotřeba 16L/100km :-)
-------------------------------------------------
Uživatelský avatar
maxik
**
Příspěvky: 138
Registrován: 02 led 2007, 19:40
Bydliště: Břehy u Přelouče
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maxik »

tan ladak to je cistej pruchodak takza vejfukem vidim skoro az na pisty :lol:
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“