Koronavirus, očkování, zavřené školy, děti doma, nouzový stav atd.

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Sanchez
***
Příspěvky: 518
Registrován: 01 lis 2020, 13:20
Bydliště: Rakovník

Re: Koronavirus, zavřené školy, děti doma, nouzový stav atd.

Příspěvek od Sanchez »

Radsej nechajte tieto veci tym, ktory tomu rozumeju.
A diky, ze poradite o autach.
Ostatne ide mimo vas, ale nazory majte, to je v pohode.

Vyvoj vakciny je zdarma? Neriesim predaj, riesim naklady farmafirmy.
A ze na tom zarobia ? Zadarmo to budu robit, lebo cesi alebo slovaci zavidia... nie? Smiesne :)

Momentalne nic lepsie ako vakcina nie je. Tiez poctivo cakam.
i30 Fastback 2019 PDE Trikolor-komfort, 1,6 crdi 100 kw, polar white
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Koronavirus, zavřené školy, děti doma, nouzový stav atd.

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Ty jsi fakt případ! Kde je jedinkrát použito slovo "zdarma"?
Já bych to rád nechal na těch, kteří tomu rozumí, ale ty z jedné strany odmítá establishment a z druhé hysteričtí poserové ](*,) ](*,) ](*,) ...
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
Sanchez
***
Příspěvky: 518
Registrován: 01 lis 2020, 13:20
Bydliště: Rakovník

Re: Koronavirus, zavřené školy, děti doma, nouzový stav atd.

Příspěvek od Sanchez »

Este doplnim, ze manzelka robi na interne, covid oddelenie.
i30 Fastback 2019 PDE Trikolor-komfort, 1,6 crdi 100 kw, polar white
Uživatelský avatar
Gyngy
**
Příspěvky: 368
Registrován: 06 led 2018, 00:31
Bydliště: Praha

Re: Koronavirus, zavřené školy, děti doma, nouzový stav atd.

Příspěvek od Gyngy »

Sorry, ale to neznamena, ze to v celom state vyzera tak, ako na Interne na covid oddeleni, nie!? A to, ze ona ma teraz prace nad hlavu znamena, ze osatni maju sediet doma na zadku i ked tu sracku trebars uz mali? I ked sa nepohybuju medzi ostatnymi? I ked sa oni sami rozhodnu, ze to riziko stoji za to? Bezte s tymi ochranovanim ostatnych, ktori o to mozno ani nestoja, do riti! Fakt! Dochodcovia su v rehabilitacnych centrach ako vo vezeni - nesmu ani von z izby a myslis, ze to chcu! Radsej zdochnut, ako zazivat tuto totalitu skrytu za pomoc potrebnym .... 8-[
Hyundai Tucson, 1.6 T-GDI, FWD, 2017
lumix
****
Příspěvky: 1381
Registrován: 03 říj 2016, 21:58

Re: Koronavirus, zavřené školy, děti doma, nouzový stav atd.

Příspěvek od lumix »

=D>
Uživatelský avatar
Sanchez
***
Příspěvky: 518
Registrován: 01 lis 2020, 13:20
Bydliště: Rakovník

Re: Koronavirus, zavřené školy, děti doma, nouzový stav atd.

Příspěvek od Sanchez »

Ale no tak, ved tu nejde o to, ci ma kopec prace, to ma.
Ide skor o to, ze dezolati nechcu dodrziavat pravidla, ktore urcili ludia, ktorych sme volili. Nikto z nas nevedel, co to je, ako sa to chova a co do detailu sposobuje. V Taliansku to spoznali na vlastnej kozi.
Ked dezolati si v podstate nevazia pracu lekarov, tak mne je skutocne jedno kolki mudrlanti skrachuju, alebo skrachovali. Treba ist do Tesca do pokladne, necakat na pomoc.
Len nadavat a cakat, co mi ten zly ujo donesie na tacke :D
Ako som pisal, vy to nevyriesite, ostava nam pisat iba o autach. Drzme sa svojho remesla.

Treba vydrzat a dodrziavat pravidla. A toto, co mame v Cesko-Slovensku je parodia na lockdown [-X
i30 Fastback 2019 PDE Trikolor-komfort, 1,6 crdi 100 kw, polar white
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2040
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Koronavirus, zavřené školy, děti doma, nouzový stav atd.

Příspěvek od milosh »

Dobrá zpráva na úterý k tématu, odpírač roušek a karma....

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/va ... .seznam.cz
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus, zavřené školy, děti doma, nouzový stav atd.

Příspěvek od Stringo »

Nezlob se na mě Sanchezi, ale máme nějakých 170 ARO/JIP center, teď aktuálně na nich 6500 lidí a z toho se dělají závěry pro zbytek 10milionů občanů??? Asi jako kdyby bachař z věznice tvrdil, že je to tu jak z filmu Šílený Max, protože denně má kolem sebe mukly... :roll: Trochu hysterie ne? Chápu že jsou ti lékaři vysílení, běžně mají na ARO/JIP třeba 1500 lidí v celé ČR a teď mají 6500, ale sakra zbytek občanů přece může normálně fungovat ne? To si pořád někdo myslí, že když se vše otevře, že to bude násobně horší? Ano můžeme zakázat hromadné akce, tohle bych všechno chápal, ale proč obchody a služby, kde se můžeme všichni jednoduše chránit a je to vymahatelné i na těch, co by to chtěli bojkotovat #-o
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Uživatelský avatar
Sanchez
***
Příspěvky: 518
Registrován: 01 lis 2020, 13:20
Bydliště: Rakovník

Re: Koronavirus, zavřené školy, děti doma, nouzový stav atd.

Příspěvek od Sanchez »

Ja sa nehnevam :wink:
Ludia su nezodpovedni, nedisciplinovani. Neda sa im verit.
i30 Fastback 2019 PDE Trikolor-komfort, 1,6 crdi 100 kw, polar white
Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5091
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: Koronavirus, zavřené školy, děti doma, nouzový stav atd.

Příspěvek od petzl62 »

Názor mít můžu, nebo spíš musím, pokud mi ještě v hlavě zůstaly zbytky rozumu. A pokud tam zůstal, tak si z toho co se kolem nás děje udělám jakýsi závěr, abych neškodil druhým, ale taky abych neškodil sobě. Jak jednoduché. Z čeho jsem zděšen a to doslova, je chování "mocných" a jejich naprosto znevážená důvěra nás občanů. Schválně píšu občanů, ne ovčanů. Ti bohužel ohrožují svým chováním i mě. Svou totální slepotou a omezeností nemít vlastní názor s rozumem.
Půjčím si s dovolením text jednoho příspěvku který mě včera hodně upoutal a naprosto s ním souhlasím. Obzvlášť jeho závěr je hodně silný a pravdivý.

Charlotta Špačková

Otevřený dopis Úřad vlády ČR:
Brzy mi bude 88 let (dožiji-li se toho), mám 8 vnuků a 8 pravnuků - abych se z jejich blízkosti mohla radovat, chci podstoupit očkování. Když se 15. ledna spustil Váš rezervační „systém“, čekala mě jen deprivace. A to přestože internet ovládám snad i nadprůměrně.
Několikrát jsem se neúspěšně pokoušela přihlásit a registrovat. "Systém" na mé snažení nereagoval. Nebylo jasné, jestli se povedlo, nebo jsem někde udělala chybu. Po několika hodinách pokusů mě přemohl pocit naprosté beznaděje. Nakonec jsme s vnučkou a s pomocí linky 1221 zjistily, že rodná čísla lidí narozených 31. den v měsíci „systém“ neakceptuje. Po opravě této chyby se registrace podařila a já se radovala, že mám konečně vyhráno. Volné místo pro očkování ale již nebylo volné.
Mezitím jsem sledovala protichůdné informace o množství dodávaných vakcín, o délce získané imunity, o jejich kvalitě, o snaze vlády očkovat ruskou vakcínou. O papaláších, kteří si to uměli zařídit.
Po měsíci od registrace mi konečně přišla výzva k rezervaci termínu očkování. Logicky jsem se radovala, že tím pádem je to vyřešené, ale znovu mě čekal „systém“ a ten mne nepustil dál, aniž by mi sdělil proč. Opět jsem tápala v nejistotě. A tentokrát už nepomohla ani linka 1221.
Ale stále jsem věřila v "systém“ vypracovaný odborníky a alespoň nějakou vládu této země. A zase mě čekalo zklamání. Už jsem si připadala jako v Cimrmanově opeře (zklamání střídané radostným očekáváním).
Byla jsem pomalá, místo je obsazené. Ocitla jsem se uprostřed bezohledné soutěže, kdo dřív přijde, ten se očkuje. Jen nejistota a frustrace.
V novinách, v rozhlase, na vašich nekonečných tiskových konferencích ujišťujete nás seniory o neustávajícím zájmu o naše přežití.
Ale ve skutečnosti si připadám jako oběť nějakého nepovedeného vtipu, kdy se za zavřenými dveřmi smějete, jak se tisíce starých lidí musí nedůstojně strkat v tlačenici na vakcínu.
Je to arogance Ministerstva zdravotnictví? Arogance vlády? Pýcha, která vám brání spolupracovat?
A tak jsem zavřená doma, znechucená, ponížená. Včera se mi podařilo konečně získat termín očkování, po dalším boji se „systémem“. Zklamání a vyčerpání ale zůstává.
Zažila jsem totalitní stát, který vládl všemu. Teď zažívám vládu, která nevládne vůbec.
S pozdravem,
Charlotta Špačková
Jablonec nad Nisou

Názor si udělejte sami- a ano i vy hlavy "pomazané" !!!
V čem je ta vážená paní nezodpovědná, nedisciplinovaná a v čem se jí nedá věřit??? ](*,) ](*,) ](*,)
KIA XCeed 1,5T-GDi 118kW 7°DCT - GT line
Dlouhodobá spotřeba od 8/9/2023 - 6,72 l/100km-dle tankování. Dle PP 6,0l/100km
Aktuálně 30250 km
palivo: EO N95,pokud možno bez biosložky.
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2040
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Koronavirus, zavřené školy, děti doma, nouzový stav atd.

Příspěvek od milosh »

No nejsem si jist, jestli to taky není hoax. Ono se jich vyrojilo dost v posledním roce.

Jako třeba tento, taky jste tomu mnozí věřili, co?

https://www.hoax.cz/hoax/cena-za-luzko- ... a-covidem/
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus, zavřené školy, děti doma, nouzový stav atd.

Příspěvek od Stringo »

Já už věřím delší dobu jen sám sobě, proto mě sere, co se to kolem mě děje :roll:
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Uživatelský avatar
milda h
*****
Příspěvky: 1661
Registrován: 15 led 2012, 21:08
Bydliště: Vysočina NMnM

Re: Koronavirus, zavřené školy, děti doma, nouzový stav atd.

Příspěvek od milda h »

No vidíte. A dnes sám velký odmítač "čuňačenky" pan ex... Klaus tu chřipečku chytl taky.
A já jemu i jeho rodině přeju aby si prožili to co já na podzim když tu potvoru chytla moje žena. Její následky už naštěstí z velké části jsou pryč, ale stále marodí. :evil: :evil: :evil:
Obrázek ix20 1.6 CVVT trikolor Cashmere Brown 12/2011
Uživatelský avatar
Sanchez
***
Příspěvky: 518
Registrován: 01 lis 2020, 13:20
Bydliště: Rakovník

Re: Koronavirus, zavřené školy, děti doma, nouzový stav atd.

Příspěvek od Sanchez »

milosh píše: 23 úno 2021, 20:04 No nejsem si jist, jestli to taky není hoax. Ono se jich vyrojilo dost v posledním roce.

Jako třeba tento, taky jste tomu mnozí věřili, co?

https://www.hoax.cz/hoax/cena-za-luzko- ... a-covidem/
No a takych hov.en je na nete plno.
Ked neviem nieco o aute, pridem za automechanikom, alebo na hyundaiclub. Ak nemam znalosti o chorobach, idem za lekarom. Nie naopak.
i30 Fastback 2019 PDE Trikolor-komfort, 1,6 crdi 100 kw, polar white
Uživatelský avatar
Stringo
******
Příspěvky: 2641
Registrován: 27 led 2019, 12:54
Bydliště: Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus, zavřené školy, děti doma, nouzový stav atd.

Příspěvek od Stringo »

To sice ano, ale tohle je už celkem velké sci-fi a ani lékaři nejsou jednotného názoru. Navíc ne vždy je pravidlem, že servisák ti opraví správně auto, lékař ti správně určí diagnózu, nebo že tě učitel správně naučí látku...
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDi 103kW MR.2019 (Polar White, Style, NAVI)
Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Pokec“