i30 čekací doba

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

To už bude na značkách - to je starost dealera :wink: .
Živě jsem si ten předávací proces představil ... :mrgreen:
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Reklama
 

Uživatelský avatar
mopic
*
Příspěvky: 63
Registrován: 18 led 2021, 17:05
Bydliště: Hradec Králové

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od mopic »

Chasnik píše: 27 úno 2021, 15:15 ....A pak je ještě otázka, jak to přihlásíš... :roll:
Jako bych to tušil, když jsem odmítal nabídku předání auta 1.3. a trval jsem na 26.2. Člověk už má v mém věku holt životní zkušenosti... Ještě jsem zvědavý na přihlášení. U nás byl termín až za 14 dní, tak jsem se na pondělí objednal v sousedním městě. Sice v našem kraji, ale v jiném okrese. Tak jsem zvědav, jestli mě pustí nebo ne, když je to úřední jednání. :-k
Hyundai i30 1,5 DPi Comfort kombi
ex:
Citroen C3 Picasso
Citroen Xsara Picasso 2x
Škoda Felicia kombi
Škoda Forman
Škoda 120
VAZ 2101
Uživatelský avatar
Chasnik
******
Příspěvky: 4140
Registrován: 08 srp 2011, 19:23
Bydliště: Litoměřicko

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Chasnik »

Držím palec! Já auto na podzim přihlásil, ale stál jsem 2,5 hodiny venku ve frontě na dešti a ve větru (holt, když má někdo na srdci moje zdraví, tak musím něco přežít :mrgreen: ), tažné jsem potřeboval přihlásit v prosinci a to byl průšvih. Litoměřice, Mělník, Kralupy plno na celý prosinec, Praha vyhlašovala termíny jen po týdnech a všechna pracoviště měla na celý týden plno, nakonec jsem našel jeden večerní termín v Kladně. Masakr ](*,)
i30 combi PDe 1.5 DPi 110k
i30 kombi CRDi Weekend Design 109 k (17-20), Cee'd SW 1.6 GDI 135 k (15 -17 )
i30 cw 1.6 CVVT 126 k (11 - 15), C-MAX 1.6 TDCI 109k (06 - 11), Punto 1.2 16V 80k (02 - 06)
6 x Š 120/125 (95 - 02)
Uživatelský avatar
Maras
*****
Příspěvky: 1705
Registrován: 09 srp 2020, 14:44

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Maras »

Mr. HYUNDAI píše: 27 úno 2021, 15:05 Když je servis zavřený a nikdo v něm není, tak si vynutí leda velký kulový! A minimálně :hyu: nakupovali včetně servisu v autorizované síti, takže nikoho vyškoleného nemají, přípravky nemají, díly nemají, příručky nemají...

No, já Maras doufám, že do konce května mi nového FB vyrobíte, abych si ho v červnu mohl převzít na parkovišti a klíče mi dají na lopatu, aby mezi námi zůstaly 2 metry ](*,) ...
My ti ho snad vyrobíme, bo celý březen máme jet bez odstávky naplno, problém by mohl být jak a kdy ho převezmeš.
Hyundai i30 HB 1.5 DPi 81 Kw Smart
Hyundai i30 HB 1.5 DPi 81kw Comfort
Hyundai i30 GDW 1.6 MPI 88 kW Ambassador
HONDA Jazz 1.4 73kW
Ford Focus II Combi 1.6 74kW
Š.120,Favorit,Fabia...
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Je to firemní auto, tedy pracovní proces pro obě strany. V tom problém nebude :wink: .
A do června se toho ještě stane :mrgreen: ...
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
Sanchez
***
Příspěvky: 518
Registrován: 01 lis 2020, 13:20
Bydliště: Rakovník

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Sanchez »

mopic píše: 27 úno 2021, 15:32
Chasnik píše: 27 úno 2021, 15:15 ....A pak je ještě otázka, jak to přihlásíš... :roll:
Jako bych to tušil, když jsem odmítal nabídku předání auta 1.3. a trval jsem na 26.2. Člověk už má v mém věku holt životní zkušenosti... Ještě jsem zvědavý na přihlášení. U nás byl termín až za 14 dní, tak jsem se na pondělí objednal v sousedním městě. Sice v našem kraji, ale v jiném okrese. Tak jsem zvědav, jestli mě pustí nebo ne, když je to úřední jednání. :-k
Ak je iny okres, tak kam by si chcel? Urcite sa bude dat obhajit, ak to nebude do 10 dni. Ved aj STK sa posuvali o 6 mesiacov, ak sa nemylim.
Prihlasis az bude mozne cestovat medzi okresmi bez obmedzenia, tolko to pocka, ci nie? Budes mat prevozku papierovu.
i30 Fastback 2019 PDE Trikolor-komfort, 1,6 crdi 100 kw, polar white
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Přihlášení vozidla do registru vozidel je kvalifikovatelné jako neodkladný úřední úkon a ten je výslovně uveden ve výjimkách. Mělo by stačit si vytisknout email s potvrzeným termínem rezervace.
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
mopic
*
Příspěvky: 63
Registrován: 18 led 2021, 17:05
Bydliště: Hradec Králové

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od mopic »

Vyplnil jsem si čestné prohlášení, stažené ze stránek MV a v pondělí uvidím. Jednak mám rád, když jsou věci dotažené do konce tak, jak mají být a druhak jsem objednaný a vzal jsem si kvůli tomu dovolenou. Otázku, co si o účinnosti tohohle konkrétního nařízení myslím, nechám úplně stranou, abych zbytečně nevyvolával nějaký flame v diskusi, do které to nepatří.
Hyundai i30 1,5 DPi Comfort kombi
ex:
Citroen C3 Picasso
Citroen Xsara Picasso 2x
Škoda Felicia kombi
Škoda Forman
Škoda 120
VAZ 2101
Uživatelský avatar
Sanchez
***
Příspěvky: 518
Registrován: 01 lis 2020, 13:20
Bydliště: Rakovník

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Sanchez »

Mr. HYUNDAI píše: 27 úno 2021, 19:00 Přihlášení vozidla do registru vozidel je kvalifikovatelné jako neodkladný úřední úkon a ten je výslovně uveden ve výjimkách. Mělo by stačit si vytisknout email s potvrzeným termínem rezervace.
Odkaz? Vyrusuje ma slovo neodkladny, len preto.
i30 Fastback 2019 PDE Trikolor-komfort, 1,6 crdi 100 kw, polar white
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Usnesení Vlády ČR ze dne 26.2.2021 č. 216, článek II., odst. 4.
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
Sanchez
***
Příspěvky: 518
Registrován: 01 lis 2020, 13:20
Bydliště: Rakovník

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Sanchez »

Jaaaj, to si ty vysvetlujes. Okej.
Takze to bude posudzovat PCR.
Ja si napriklad nemyslim, ze je to neodkladny ukon, skor by som zavolal a napisal na urad a preveril, ci je mozny odklad, nez sa vybral a policia ma otoci
i30 Fastback 2019 PDE Trikolor-komfort, 1,6 crdi 100 kw, polar white
Uživatelský avatar
mopic
*
Příspěvky: 63
Registrován: 18 led 2021, 17:05
Bydliště: Hradec Králové

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od mopic »

Každý bychom to holt udělali jinak. To se v životě tak občas stává :wink:
Hyundai i30 1,5 DPi Comfort kombi
ex:
Citroen C3 Picasso
Citroen Xsara Picasso 2x
Škoda Felicia kombi
Škoda Forman
Škoda 120
VAZ 2101
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Já si plním občanské povinnosti!
Obecně závazným právním předpisem daná povinnost je vozidlo do registru zapsat. A to bez zbytečného odkladu. V žádném Usnesení vlády není žádná povinnost vůči státu zrušena, odložena či pozastavena. Proto je v uvedeném Usnesení zmíněné ustanovení :wink: .
Příslušníci PČR, tím méně AČR, tu nejsou od výkladu právních předpisů. Chcete mě otočit? Fajn, trvám na písemném potvrzení, že mě zprošťujete obecně závazným právním předpisem stanovené povinnosti. Nedáte - volám GIBS. Žádný problém.
Nicméně i když nemám o kvalitě právního vědomí, natož přímo znalostí, těchto příslušníků žádné iluze, tak očekávám, že plnění těchto obecně známých povinností si nedovolí zpochybnit ani oni :mrgreen: .
Zbytek no comment...
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
Sanchez
***
Příspěvky: 518
Registrován: 01 lis 2020, 13:20
Bydliště: Rakovník

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Sanchez »

Namiesto nezdravej agresivity je lepsie nechat si potvrdit na urade, to sa asi zhodneme.
Neda sa zit v iluziach, ze mas vo vsetkom pravdu. Su tu aj skusenejsi a inteligentnejsi ludia, ktori riesia veci efektivnejsie. Ono je fajn si rozsirit obzory, obcas. Jasne, nestratit svoju tvar za kazdu cenu :)
Drzim palce kolegovi, nech to vyriesi co najskor.
i30 Fastback 2019 PDE Trikolor-komfort, 1,6 crdi 100 kw, polar white
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Pokud vyžadování dodržování platných právních předpisů naprosto všemi, dohlížiteli nad jejich dodržováním obzvlášť, považuješ za "nezdravou agresivitu", tak to se rozhodně neshodneme!!!

Mám spoustu špatných vlastností, ale bázlivost mezi nimi skutečně není! Sice jsem díky tomu kdysi dávno dostal taky párkrát po tlamě, ale aspoň si před každým strachy nesednu na pr.el, umím se o sebe postarat a nemám potřebu se na každou hloupost někoho ptát...
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“