výfuk- záruka?

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Casey27
**
Příspěvky: 101
Registrován: 19 pro 2016, 21:02

výfuk- záruka?

Příspěvek od Casey27 »

Zdravím pánové. Nedával jsem dotaz do konkrétního modelu, ale sem, jelikož to bude u všech osobních modelů asi stejné. Jedná se mně o to, zda platí na výfukový systém 5ti letá záruka, nebo je tam nějaké omezení? Co jsem hledal.... stránky :hyu: a garanční knížka, tak jsem nic konkrétního nenašel. Jde mi o to, že se mi pravděporobně po 3,5 letech provozu vysypala nějaká přepážka v tlumiči výfukových plynů. U této "zvonkohry" nečekám odpověď typu, že se jedná o vlastnost, ale spíš. že se na to nevztahuje prodloužená záruka. Tak se chci zeptat na vaše zkušenosti. Co jsem měl možnost bez zvedáku zkontrolovat, tak krycí plechy drží pevně.... to nebude problém. Výfuková soustava je na pohled jak nová, nikde mechanicky poškozená.... takže mechanické poškození nehrozí. Pravděpodobně odešla nějaká přepážka.... tipl bych zadní tlumič. Za jízdy jsem zachlechl podobný zvuk jako by v kufru přejela přepravka (nic v něm nebylo) a od té doby to "zvoní". Samo navštívím zítra servis..... jde mi primárně o postoj servisů k této závadě na záruku. Díky.
Reklama
 

Uživatelský avatar
jimi
*
Příspěvky: 44
Registrován: 01 bře 2014, 14:09
Bydliště: Zábřeh n M.
Kontaktovat uživatele:

Re: výfuk- záruka?

Příspěvek od jimi »

To mně taky zajímá, řeším stejný problém .... :?
Hyundai i20 2017, bílá, interiér mocca.
Uživatelský avatar
pekoz
***
Příspěvky: 589
Registrován: 29 črc 2013, 10:53
Bydliště: vedle Ostravy

Re: výfuk- záruka?

Příspěvek od pekoz »

Výfuk jsem řešil v záruce.
Kompletní info a audio je tady:

https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... na#p586385
Kona 1.0 T-GDI Best Of Style, Pulse Red (11/2018)
+
IX 20 1,4 Trikolor, Creamy White (09/2013)
...................................
ex.
Citroen Xsara Break 1,6/16 Exclusive, GRIS ALUMINIUM (06/2002)
Felicia,2xUno,Š.Forman Silver Line,Š.105,Š.1000MB.
Odpovědět

Zpět na „i30 2016- Ostatní“