Garanční prohlídky Accenta

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Donald
**
Příspěvky: 431
Registrován: 06 bře 2006, 09:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

vlastní olej

Příspěvek od Donald »

Byl jsem na dvou garančkách s 1,5 CRDi (starší model). Při první mne zarazilo, že mi vrátili o půl litru víc olej než měli - přinesl jsem si vlastní. Pak mi došlo, že určitě v AP But. neměnili filtr. Při druhé kontrole jsem zas nedohledal některé úkony na faktuře. Bohužel, zákazník je téměř bezbranný. Proto jsem se těšil na konec garance a teď si výměny kapalin dělám sám, příp. se budu snažit svěřit do péče lidem, k nimž chovám důvěru.
Reklama
 

Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

Zdar chlapi.Prosím vás,má někdo zkušenost s Hservisem v Olomouci
Accent LC CF1 1.3 2006
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

antek píše:Zdar chlapi.Prosím vás,má někdo zkušenost s Hservisem v Olomouci
Mrkni na vlákno Getz-První garanční prohlídka.Tam si tento servis myslím Petrs chválí. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

Dík
Accent LC CF1 1.3 2006
Uživatelský avatar
dvorlubor
**
Příspěvky: 154
Registrován: 28 říj 2006, 20:53
Bydliště: Brandýs nad labem

Příspěvek od dvorlubor »

dvorlubor píše:Je tohle vůbec možný!? :shock: :evil: :(

Poslal jsem dotaz (do vsech servisu Hyundai v Praze) na cenu 2. garancni prohlidky na muj accent a co se pri ni dela. Tohle je prvni odpoved...
(Malem me klepla, kdyz jsem videl cenu, co si mam o tom myslet?) :?: :?:

Cituji:
Dobrý den,
Prohlídka po 2 letech (30 000 Km) stojí :shock: od 6 000.- do 8500.-Kč (záleží na vybavení vozidla a ne úkonech které se prohlídce provádí a na použitém oleji do motoru.
Dále vám zasílám vše, co se provádí při prohlídce po 30 000 Km

Servisní prohlídka LCHCVMT po ujetí 30 000 km Kontrola minimálně 1 krát ročně.
* Stav karoserie - roční prohlídka karoserie (koroze, poškození) *
Panove, reknete mi nekdo neco na tohle?
Psal jsem to na minule strance, ale asi to vsichni prehlidli.... :roll:
i30 CW 1.4i r.v.2010 (od 2010)
Accent 1.5Crdi r.v.2004 (2006-2010)
Uživatelský avatar
Banjo
*
Příspěvky: 41
Registrován: 22 pro 2006, 10:55
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Garančka v Plzni

Příspěvek od Banjo »

Já byl na prohlídce s CRDi (3-vál, r.v. 6/2002) po 60000 km (no, měl najeto 58 a něco a předchozí majitel jen byl 2x, myslím při 18 a při 37 dle SK nebo tak nějak).
Dával jsem to k Běhounkovi v Plzni na Bílé Hoře. Ráno jsem chrochtáčka přivezl, odpoledne odvezl. Půl hodiny před příjezdem do servisu mi volali na mobila, jesli platím hotově nebo kartou, abych nemusel čekat na vytištění faktury... Celkem fajn. Polosyntetika olej v ceně a velká prohlídka (závady nic moc, jen pár prasklých kontrolek) sumárně za 4 100 Kč.
Jenomže radit Pražákovi Plzeň, to je trošku z ruky...
Accent CRDi 1,5 2002
JirkaP
*
Příspěvky: 87
Registrován: 03 lis 2006, 10:49

Garanční prohlídka 15 + 30 tis

Příspěvek od JirkaP »

Mám Accenta 1,3 63kW - r.v. 2005.

Byl jsem na 2 garančních prohlídkách v AP Butovice.

První garanční 15000 km 06/2006

časová norma kontroly systému klimatizace 46,-
časová norma kontroly karoserie 230,-
prohlídka 15000km 736,-
filtr olejový 109,-
txt soft. plus 5W30 1541,1,-
těsnění olejové vany 8,2 ,-
režije 24,88,-

suma 2695,18 bez DPH - 3207 Kč s DPH


Druhá garanční 30000 km 02/2007

časová norma kontroly systému klimatizace 46,-
časová norma kontroly karoserie 230,-
prohlídka 30000km 966,-
filtr olejový 99,-
filtr vzduchový 408,-
txt soft. plus 5W30 1537,8,-
těsnění olejové vany 8,2 ,-
režije 30,80,-

suma 3325,80 bez DPH - 3957,7 Kč s DPH

Má tam někdo jiné položky?

JirkaP
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Ten olej TXT 5W30 :shock: ,ti tam dávají v servisu nebo si ho nosíš ty?Podle mě je 30 absolutně málo pro tenhle motor.Osobně bych volil 5W40.Ta 30 je v létě nedostačující(možná tak pro nízkootáčkový nafťák :roll: ).No nic,každý strůjcem štěstí svého motoru. :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Já se "vešel" na 30 000km do stejnejch peněz jako JirkaP - 3300,- v českejch. POHODA :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
selo84
*
Příspěvky: 67
Registrován: 15 úno 2007, 01:48
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od selo84 »

Borek píše:Uvidím co v České Třebové-potom budu srovnávat servisy v širokém okolí.Zatím musím napsat,že lepší byli v Pardubicích než v HK,ikdyž je to stejná firma. :roll: HK-neochota,jako když je člověk otravuje,když jim nese "pár" tisíc.V Pardubkách jsou v tomhle ohledu lepší-když jsem tam dal auto na garančku,tak mě odvezli Getzem na druhou stranu PU a po prohlídce zavolali a přijeli pro mě(i to člověk ocení). :wink:
Zatím jednoznačně nejhorší zkušenosti(souhlas s Rybou)-Korecar HK :!:
To te fakt odvezli, ja som ich stali zakaznik, 2 garancky a nejake prkotinky a nikdy mi to neponukli, tak nabuduce im to poviem, taky sa mi neche trepat na bus!
selo84
*
Příspěvky: 67
Registrován: 15 úno 2007, 01:48
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od selo84 »

Hanz píše:Já se "vešel" na 30 000km do stejnejch peněz jako JirkaP - 3300,- v českejch. POHODA :lol: :lol:
A kde to vlastne chodis, mas to nejako za levno??
selo84
*
Příspěvky: 67
Registrován: 15 úno 2007, 01:48
Bydliště: Pardubice

Re: první garančka

Příspěvek od selo84 »

mart píše:tak jste mně překecali :D
Minulý týden jsem se objednal do ASB-Bartoš v Kosmonosích, dělaj Seaty, od 1.6. i H, budu tam muset ještě pro razítko. Po celou dobu jsem s autem žádný problém neměl, ale bohužel jsem v sobotu vzal levým předním kolem obrubník a na Al disku je to i vidět. To by tolik nevadilo, jenže v úterý začali i při rychlosti nad 120km/h menší vibrace/drnčení. Před 13h jsem tam dorazil a hlavní věc co jsem chtěl bylo odstranit tento problém, vyvážit, příp. geometrie, ještě jsem chtěl vyčistit interiér,exteriér, na to ale prý nemají čas, udělají když se znovu objednám. Auto mělo být zhruba za 1,5h hotové, vyrazil jsem tedy do MB, nic moc teda a za 2h. se vrátil, zhruba v 15h. Hotovo nebylo, tak jsem ještě přes hodinu čekal. Pak konečně došlo i k tomu že bych mohl odjet, první o co jsem se zajímal byl problém s drnčením, neodstraněno, prý špatná pneu, asi bublina či co, škoda že je nenapadlo když už měli kolo sundané přehodit za rezervu :( , na další objednávku by to zřejmě udělali. Ještě přepíšu fakturu, na práci byla sleva 30%
pracovní úkony
výměna oleje - 149
prohlídka - 940
geometrie - 99
vyvážení - 99
brzdová kapalina, kontrola - 50
světlomet seřízení - 99
materiál
filtr - 187
shell/synt./ - 1544
závaží kola - 6
náplň do ostřikovačů - 33
materiál - 1770
práce - 1435, sleva - 430
základ dph - 2825
dph - 537
cena celkem - 3362
díky kdo dočetl až sem a díky za komentáře, cena by mi nevadila pokud bych měl dojem že si jí zaslouží, olej jsem mohl chtít polosynt. :)
No s tym olejom neviem, mne tam davaju polosyn. a chlapik mi povedal, ze syn. sa do tohto motoru neoplati davat a co ma zarazilo je ze v Pardubicich mi davali 4l. a ked som skusil Kolin tak len 3l tak som bol z toho jelen?!
selo84
*
Příspěvky: 67
Registrován: 15 úno 2007, 01:48
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od selo84 »

Borek píše:Uvidím co v České Třebové-potom budu srovnávat servisy v širokém okolí.Zatím musím napsat,že lepší byli v Pardubicích než v HK,ikdyž je to stejná firma. :roll: HK-neochota,jako když je člověk otravuje,když jim nese "pár" tisíc.V Pardubkách jsou v tomhle ohledu lepší-když jsem tam dal auto na garančku,tak mě odvezli Getzem na druhou stranu PU a po prohlídce zavolali a přijeli pro mě(i to člověk ocení). :wink:
Zatím jednoznačně nejhorší zkušenosti(souhlas s Rybou)-Korecar HK :!:
Pce zatim v pohode, ale jednou sa mi stalo, ze pogarancke som siel na dovcu domov na Slovensko a kurva divam sa pod motor, cierny flek, dma to na rampu, bol tam unik oleja, taky slabsi z olejovej vani, chytim sroub, no normalne som ho povolil rukou, vobec nebol dotiahnuty, no ja myslel ze ich obesim, tak som ho dotiahol a v poho a to bola garancka po 15tis., keby mi vytiekol olej a ja by zadrel motor niekde na dialnici tak neviem neviem, ale inak v poho :wink:
Uživatelský avatar
Donald
**
Příspěvky: 431
Registrován: 06 bře 2006, 09:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Donald »

Záleží, jestli ti mění i filtr - tam se klidně vejde cca 0,75 litru oleje. V servisech si rádi účtují za materiál (cca 300,-) ale nic nemění.
Jednou se mi stalo, že servisák u F 125 P nedotáhl filtr. Chcal z toho olej, ale všiml jsem si toho pozdě, načal jsem motor. Tedy nejlépe měnit sám!!!
Uživatelský avatar
dvorlubor
**
Příspěvky: 154
Registrován: 28 říj 2006, 20:53
Bydliště: Brandýs nad labem

Příspěvek od dvorlubor »

Nazdar ve spolek,
chystam se na cestu do Kosic zrovna v dobe, kdy mam jit na garancku, takze mam moznost odbit si to pred cestou treba v AP Butovice nebo az v Kosicich.

Ma nekdo (hlavne z nasich zahranicnich kolegu :wink: ) zkusenosti se servisem v Kosicich?

Muzete doporucit (nebo odradit), byl jste tam nekdo s dieselem?

Diky za rady....
i30 CW 1.4i r.v.2010 (od 2010)
Accent 1.5Crdi r.v.2004 (2006-2010)
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“