startuje jen pres spojku..

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Uživatelský avatar
hyndui
**
Příspěvky: 129
Registrován: 17 črc 2007, 00:45
Bydliště: TRENČÍN

Re: startuje jen pres spojku..

Příspěvek od hyndui »

ja by som len suma sumarum doplnil k tomuto tematu že u starých hyund... sa štartuje cez spojku u nových netreba zošlapovať bol som v servise pýtal som sa na to riaditela pobočky hyund... a povedal mi že to spravili naschvál že keby náhodou auto chcíplo na kolajisku aby si aspoň štarterom odtial zdrhol :) ak vydrží a na starých to nejde pokial neodpojíš spínač na spojkovom pedáli tos fšo :hyu:
2002-2003 renault 21. nevada 2.0 20V
2003-2005 renault 9. 1.5 8V 2xkarbur
2005-2010 hyundai accent 1.5 12V
2007- hyundai coupe 2.0 16V
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: startuje jen pres spojku..

Příspěvek od black_sheep »

no.. mozna to je ode me hnusny ale uprimne fakt jsem se moc zasmal jak jsem cetl to jak to resila tva mati dverma :lol: musela to bejt desna legrace jak to tak startovala a bouchala u toho porad dverma :mrgreen: uplne ji ale rozumim jak premejslela.. holt zvidava duse, ale zasadni nedostatek informaci... :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
andre
*
Příspěvky: 21
Registrován: 23 kvě 2009, 15:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: startuje jen pres spojku..

Příspěvek od andre »

mno mamina este dobry ale kdyz vsem videl takto startovat tatu..... #-o
no vsichni dostali skoleni a uz startujou jedna radost, tak diky vam vsem
Uživatelský avatar
marenkka
**
Příspěvky: 367
Registrován: 20 črc 2009, 17:01

Re: startuje jen pres spojku..

Příspěvek od marenkka »

kdyz sem si koupil accenta 95 tak sem taky chvili premejslel jestli si nekdo dela srandu, ale pak sem si vzpomel na ford probe a nekolik dalsich amerik v manualu a slap sem na spojku a jeje stejnej figl, ale kdyz sem pak koupil coupe, otocim klickem a nic, slapnu na spojku a taky nic, tak sem koupil novou baterku =D> =D> =D>
driv: accent '95 1,3 GLS
ted: coupe '98 1,6 G4GR
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: startuje jen pres spojku..

Příspěvek od alarm »

Spojka je nastavitelná ( v rámci možností)-robili mi to na Accente r.v.94.
Tvoje "búchanie dvermi" ma inšpirovalo a mal by si si to dať patentovať:
Ak je klúč v spinacej skrinke a vytlačím spojku, po zabuchnutí dverí auto naštartuje.To nemá ani bavorák :mrgreen:
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Boryš
****
Příspěvky: 1089
Registrován: 30 bře 2019, 12:18

Re: startuje jen pres spojku..

Příspěvek od Boryš »

A nyní opačný požadavek než jaký zde někteří dali: jak vypnout nutnost startování přes spojku? Má někdo zkušenost? Zkoušel jsem zda by mi to neudělali v servise a se zlou jsem se potázal - že prý bezpečnost, že to neumějí a že i kdyby věděli jak na to tak mi to neudělají (nebyl to autorizovaný servis). Bezpečnost mě nezajímá, všechna auta co jsem kdy řídil jsem startoval bez spojky a nikdy jsem neměl žádný problém s bezpečností. Samotnému se mi v tom bez návodu hrabat nechce.
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“