Prezidentské volby 2023

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Zamčeno

Kdo by měl být prezident 2023

Andrej Babiš
13
17%
Petr Pavel
42
56%
Josef Středula
0
Žádná hlasování
Pavel Fischer
1
1%
Marek Hilšer
0
Žádná hlasování
Danuše Nerudová
11
15%
Tomáš Zima
0
Žádná hlasování
Jaroslav Bašta
6
8%
Karel Diviš
2
3%
 
Celkem hlasů: 75

Uživatelský avatar
stefanpilat
**
Příspěvky: 494
Registrován: 11 úno 2020, 11:26

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od stefanpilat »

Z projevu Tomia Okamury členům strany:
"Hnutí SPD jednoznačně odmítá postoj Fialovy vlády, která se postavila pouze na jednu stranu ukrajinského konfliktu, místo aby se jako naše hnutí postavila na druhou stranu. To je pro nás absolutně nepřijatelné. My v SPD jsme pro mír a proti válce, a proto jsme již 24. února odsoudili ukrajinský útok na Rusko a žádáme jeho okamžité zastavení."
zdroj

Tohle musí být snad moc i pro absolventa zvláštní školy. Otevřeně říká, že stojí na straně Ruska. A tvrdit, že chce mír, znamená jen to, že chce, aby se Ukrajina Rusku bez boje vzdala. Je směšné, že si v SPD říkají vlastenci. Stranit agresivní mocnosti, která nám otevřeně projevuje nepřátelství (viz Seznam nikoli přátelských zemí), tomu se neříká vlastenectví, ale vlastizrada. Ale nic nového, oni si svého času i kolaboranti s Hitlerem říkali vlastenci.
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDI WhiteSand Style+Nav (2020-)
Kia Rio II Hatchback 1.4 16V (2008-2020)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Scharf
**
Příspěvky: 125
Registrován: 06 říj 2021, 19:08

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od Scharf »

Vůbec neřeším, nějaký stupidní spd, ale opírat svůj názor o článek z deník.cz nebo z jiného podobného média, kde pracuje ulhaná novinářská chátra co jednotně razí jeden názor mi přijde docela odvážný. (Nebavim se o příme citaci samozřejmě)
A kdo dneska pane bože věří statistikám :lol: je to hra s číslama a otázkama [-X
https://youtu.be/6Ms9A-212F0
Norbík - Fastback N-Line - 1,5 T-GDi, MT, Polar white
www.instagram.com/fastback_norbik
Martinsp
****
Příspěvky: 1399
Registrován: 25 zář 2010, 09:59
Bydliště: Č. Budějovice

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od Martinsp »

Co napsalo Šídlo je úplně jedno a pokud to Okamura opravdu řekl takto obráceně, tak to mohla být jen chyba. Proto prosím ještě jeden dva příklady s tímto názorem. Nebo možná je pro tebe další příklad slovo mír, který se zdá je dnes sprosté slovo.
Bez boje už těžko válka skončí a výhrou ani jedné strany také ne, takže dohoda je stejně jediný možný způsob. Nejrychlejší by tedy bylo odstoupení nebo jinak se zbavení Putina a na to se spolehnout nedá. A jak již bylo řečeno, prohrálo Rusko, Ukrajina a celá Evropa.
Hyundai I30 kombi, 1.6gdi, weekend. Tucson 2022, 1,6 T-gdi, 110kw, 4x4, smart
Honda Jazz, 1,4, 2008- prodaný
Hyundai Getz, 1.3, 2003- prodaný
palfe
Příspěvky: 9
Registrován: 11 říj 2022, 13:26
Bydliště: MS Kraj

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od palfe »

Kdo tu orientaci SPD směrem na východ nevidí ji pravděpodobně ani nechce vidět. Přikládám jeden odkaz z roku 2016 kdy už tehdy bránili Rusko jak mohli:
https://www.spd.cz/tomio-okamura-sankce ... -hloupost/

Jejich výroky, jak bychom měli stále brát plyn od člověka který pár set km od našich hranic útočí na civilní objekty je taky všeříkající ](*,) A jací lidé za SPD kandidují:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/doma ... gbt-221371
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/da ... 241246_ako
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/anal ... omaci_hovo
i30 Combi 1.5 DPi - jaro 2023
Fabia 1.2HTP
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od Vilda »

milosh píše: 20 pro 2022, 07:57 Já moc nechápu, jak za normalizace disident, politický vězeň a signatář Charty 77 může nyní být členem eSPéDé a milovníkem Pu*ina.
Souhlas ... a proto mu svůj hlas nedám. Všichni poctiví disidenti a moc už jich na živu nebude, se musí obracet v hrobě :| když se ke členství v těchto iniciativách hlásí někdo, jako je p. Bašta za stranu SPD :twisted:

Z žádného kandidáta na prezidenta nejsem moc nadšený, ale jako nejmenší zlo mi přijde Pavel. Je to voják a v dnešní nebezpečné době mi to přijde jako nejlepší volba.
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
stefanpilat
**
Příspěvky: 494
Registrován: 11 úno 2020, 11:26

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od stefanpilat »

SPD nechce mír. Kdyby chtěli mír, volali by po okamžitém stažení agresora z území, na které vtrhl. Ale oni místo toho volají po ukončení podpory oběti. Aby agresorovi nic nestálo v cestě. Aby mohl snadno a rychle dosáhnout toho, čeho dosáhnout chce. Aby z toho vyšel silnější, aby k nám byl zase o krok blíž. Asi na dně svých černých duší plných ukřivděnosti a zloby doufají, že jednoho dne, podpoří naoplátku on je.
Hyundai i30 Fastback 1.4 T-GDI WhiteSand Style+Nav (2020-)
Kia Rio II Hatchback 1.4 16V (2008-2020)
jirkajiri
*
Příspěvky: 22
Registrován: 23 čer 2022, 10:13

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od jirkajiri »

milosh píše: 20 pro 2022, 07:57 Já moc nechápu, jak za normalizace disident, politický vězeň a signatář Charty 77 může nyní být členem eSPéDé a milovníkem Pu*ina.
Obecně jsou lidé, kteří mají tendenci být proti režimu, lidé kteří jsou pro režim a lidé, kteří plují s proudem.
Soused za komunistů poslouchal Svobodnou Evropu, byl proti komunistům, měl kvůli tomu problémy v práci. Nyní čte "dezinformační" weby a volí SPD.
Jiný soused byl za komunistů členem uličního výboru, udával. Po revoluci v roce 1989 byl politicky aktivní a stal se členem ODS. Nyní volí STAN. Prostě takový člověk typu Svěrák, který podepsal Antichartu a po revoluci obrátil o 180 stupňů a nadále musí být politicky aktivní, tentokrát pro jiný režim.
milosh píše: 20 pro 2022, 09:40 Stačí se podívat třeba sem:

...Ti, kteří straní Rusku. Informace o válce hledají především v alternativních internetových zdrojích. Do této skupiny patří především starší muži, voliči SPD a KSČM, lidé se středoškolským vzděláním bez maturity a obyvatelé chudších krajů.
Obecně pětikoalici volí především mladí, které lze jednoduše manipulovat. Podobně z historie například hitlerjugend nebo svazáci. Ohledně vzdělání. Dříve šlo na vysokou školu pouze 10% ročníku, nyní jde na VŠ 70% ročníku. Příklad kamarád, který měl na základce skoro samé jedničky, matematika mu šla skvěle, si udělal střední průmyslovku a nyní dělá programátora. Má plat přes 100 tisíc měsíčně, ale má jen střední školu. Má rodinu a 2 děti, volí SPD.
Kamarádka, která na základce téměř propadala, šla na hotelovku a pak vystudovala sociologii. Má vysokou školu, nejdříve dělala v mekáči, nyní dělá v neziskovce. Je matka samoživitelka a volí piráty. To, že má někdo vyšší vzdělání ještě neznamená, že je inteligentnější.
Brambo von Gratz
*
Příspěvky: 40
Registrován: 21 říj 2022, 11:54

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od Brambo von Gratz »

Obecně pětikoalici volí především mladí, které lze jednoduše manipulovat? To máte zajímavý názor. Takže podle vás lidi, kteří se aktivně zajímají o geopolitiku, o historii, kteří si dokáží dohledat nezávisle informace, kteří dokáží používat kritické myšlení, tak takoví jsou jednoduše manipulovatelní? A voliči SPD, kteří tak rádi šíří hoaxy, ani se nenamáhají ověřit jejich pravdivost a původ, tak ty tedy manipulovat jako nelze? OMG...
Non desistas, non exieris.
Si vis pacem, para bellum.
Od 09/2022 i30 kombi 1.5 DPI Family Comfort
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Jako třeba, že prezident může odvolat vládu... :mrgreen:

Ale zase není špatný pocit, být považován za mladého :-k :lol: :wink:
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
Uživatelský avatar
Scharf
**
Příspěvky: 125
Registrován: 06 říj 2021, 19:08

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od Scharf »

Brambo von Gratz píše: 12 led 2023, 14:17 Takže podle vás lidi, kteří se aktivně zajímají o geopolitiku, o historii, kteří si dokáží dohledat nezávisle informace, kteří dokáží používat kritické myšlení, tak takoví jsou jednoduše manipulovatelní?
:lol: miluju když i sobě lidi prohlašují jak se zajimají o tohle všechno, dohledávájí NEZÁVISLÉ :lol: :lol: informace a ještě používají kritické myšlení =D>
čti: každej je blbej jenom já jsem převratnej filozof :D
Norbík - Fastback N-Line - 1,5 T-GDi, MT, Polar white
www.instagram.com/fastback_norbik
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2072
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od milosh »

No jsem na to zvedav, jak to dopadne, vidim to na souboj byvalych komunistu....

Kdo se chcete pobavit, když se ptali v Ul kdo bude koho volit, tak mrknete na video

https://www.youtube.com/watch?v=ant0xvpfb9c
Georges
**
Příspěvky: 339
Registrován: 05 bře 2009, 15:16

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od Georges »

Nevím, jestli jsou prezidentské volby vhodným tématem do Hyundai fóra. Nicméně jednoho bývalého vojáka jsme už prezidentem měli. Byl to armádní generál Ludvík Svoboda. Na jeho "prezidentování" se v moc dobrém nevzpomíná. Houpací kůň, kterým tehdejšímu SSSR odkýval, všechno, na co si jen vzpomněli.
Pokud vyhraje prezidentské volby další bývalý voják, komu zase všechno odkývá ? Komu zase budeme dělat poskoka?
Nemám z toho dobrý pocit. Snad nic nezkazím, když ve svých 74 letech prostě k volbám nepůjdu. Aspoň si nebudu muset vyčítat, jak jsem to zase zmastil. I když volit prezidenta mi bylo umožněno pouze jedenkrát v životě ...
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2072
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od milosh »

Já mám zkušenost s tím, že kdo volit nechodí, o to víc pak nadává, jak to tady stojí za prd.
motorol
***
Příspěvky: 729
Registrován: 20 srp 2016, 20:37

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od motorol »

Ono podívat se na průzkum, rict, ze to bude jeden ze dvou a kvůli tomu tam nejit- to neni moc inspirativní. Půjdu tam a nedám to v prvním kole ani jednomu z tech 2.
Aktuálně: Hyundai i30 2014 new weekend 1,6 MPI
Dříve: Renault megane II sedan 1,6
Felicia 1,3
š105
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od Richard555 »

No abych řekl pravdu, chtěl bych se dožít toho ( můj čas se nezadržitelně krátí) kdy bych mohl ve volbách a je jedno kterých, volit mezi kandidáty dobrými a ještě lepšími. Bohužel zatím jsem postaven před rozhodnutím volit mezi menším a větším zlem.........
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Zamčeno

Zpět na „Pokec“