Paměť el. systémů vozidla

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Mats
Příspěvky: 4
Registrován: 29 říj 2021, 16:21

Paměť el. systémů vozidla

Příspěvek od Mats »

Dobrý večer,
Mám problém s pamětí elektronických systémů ve vozidle Tucson Hybrid r.v. 2022. Zpočátku si vozidlo pamatovalo mé nastavení, jak a co má ukazovat na palubním displeji, tak i na multimediálním panelu vč. klimatizace po každé jízdě. Minulý týden vozidlo bylo přistaveno k první garanční servisní prohlídce, která byla provedena. Navíc mi do vozidla namontovali soupravu přední a zadní kamery s parkovacím režimem tj. provedli instalaci s trvalým zapojením přívodu el. energie přes certifikovanou soupravu dodanou s kamerami, s ochranou baterie proti vybití a s napojením v pojistkové skříni pod volantem. Od té doby vozidlo po delším stání cca více než 2,5 hod. si žádné původní nastavení nepamatuje a vše musím opakovaně před vyjetím nastavit. Jedině nastavení paměti sedadla řidiče se nezměnilo a toto zůstává v paměti.
Prosím nevíte co s tím? Děkuji za vaše postřehy.
Reklama
 

ToMa
*
Příspěvky: 48
Registrován: 09 dub 2022, 10:29

Re: Paměť el. systémů vozidla

Příspěvek od ToMa »

Vypadá to, že ochrana proti podbití je zapojena tak, že odpojuje i infotainment.
Přijde mi divné, že to tak má být. Poptal bych se u toho, kdo to instaloval zda se na ochranu zapojuje vše, nebo jenom kamery.
I30N Fastback DCT 2023
Mats
Příspěvky: 4
Registrován: 29 říj 2021, 16:21

Re: Paměť el. systémů vozidla

Příspěvek od Mats »

OK zkusím se stavit do servisu, snad mi k tomu někdo z nich něco řekne. Zatím díky.
Odpovědět

Zpět na „Tucson III - Elektronika“