Originál rádio v santa fe

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
karl.fon
*
Příspěvky: 37
Registrován: 30 črc 2006, 11:08

Originál rádio v santa fe

Příspěvek od karl.fon »

Už jste někdo reklamoval to vypínání rádia, jak je někdy potřeba ho vypnout dvakrát? Jak to dopadlo? Díky za odpovědi.
santa fe 2,2 crdi, manuál, elegance
Reklama
 

Uživatelský avatar
Badyx
*
Příspěvky: 15
Registrován: 04 pro 2006, 22:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Originál rádio v santa fe

Příspěvek od Badyx »

karl.fon píše:Už jste někdo reklamoval to vypínání rádia, jak je někdy potřeba ho vypnout dvakrát? Jak to dopadlo? Díky za odpovědi.
Reklamoval a řešil to přímo někdo z ředitelství a dle informací od výrobce je to záměrně...
prý aby jsi si omylem nechtěně nevypnul rádio při manipulaci s hlasitostí :D , ale nikdo mi nevysvětlil, proč to dělá jen při prvním pokusu... 8)
new SF 2007 , 2.2 CRDi, black,manuál
volvo s 60 D5 SUMMUM
Škoda SuperB
Hyundai i30
Škoda Favorit silver line-))
Uživatelský avatar
SuperMUF
**
Příspěvky: 154
Registrován: 01 říj 2006, 16:16

Re: Originál rádio v santa fe

Příspěvek od SuperMUF »

Badyx píše:
karl.fon píše:Už jste někdo reklamoval to vypínání rádia, jak je někdy potřeba ho vypnout dvakrát? Jak to dopadlo? Díky za odpovědi.
Reklamoval a řešil to přímo někdo z ředitelství a dle informací od výrobce je to záměrně...
prý aby jsi si omylem nechtěně nevypnul rádio při manipulaci s hlasitostí :D , ale nikdo mi nevysvětlil, proč to dělá jen při prvním pokusu... 8)
Mě zase řekli že je to úmyslně u všech rádií, ne jen u mého... To je ale dost nesmysl ...

Ano, je to u všech ale je to tam OMYLEM a kdyby měli v Hyundaii koule ( od slova "Chlap přizná, že se mýlí" ) tak to nějak řeší ... To že prodávají zmetek je ale něco o dost jiného a že jsou všechny stejný zmetek je o to smutnější.

navíc fuknce neodpovídá manuálu a je to zralý na ČOIku ...

skoro bych si myslel že jde o SKRYTOU VADU ... bránící v korektním používání výrobku ... argumentovat tím že někdo to tam dal NASCHVÁL ( jediný na světě co je svět světem ) abychom si při točení knoflíkem hlasitosti rádio nevypnuli ... To zplodil chorý mozek nějakého PR manažera Hyundaie když nevěděli jak z toho ven ...

Je mi fakt trapně když můj spolujezdec přijímá hovor na mobil a řekne si, vypnu rádio ... a potom teda ještě jednou ... hurá ....

UBOHOST že to nedokážou alespoň přiznat a nějak to řešit, třeba updatem firmware rádia ...

Škoda že jsem nekupoval autíčko až nyní kdy je tam ta navigace ... Strašně rád bych tam dal 2DIN rádio ale jsou VELMI drahá ... navigaci mám MIO C710 a redukci z 2DIN díry na 1DIN rádio + odkládací prostor nikdo nedělá ( tedy alespoň takovou co nevypadá jak od dítěte z mateřské školky )

Auto za MEGA a rádio co stojí za nic ... Smutné ! ! !

P.S. stejně jsem ho reklamoval protože selektivita vstupní části FM rádia je jak u rádia z pouti od Vietnamců ... a když to další bude stejný aušus, budu reklamovat další a další ... já jsem zaplatil a chci KVALITNÍ ZBOŽÍ
Hyundai iX35 Premium 4x4 135 kw Sirius Silver 05/2011
Hyundai iX20 Comfort 1.4CVVT 16V digi A/C 04/2011
Hyundai H1 Tour 8 míst. 2.5CRDi ESP 04/2010

Hyundai SantaFe 2.2CRDi silver MT Dynamic 4x4 09/2006-04/2011
Hyundai Getz 1.1 Dynamic A/C 01/2008-04/2011
Uživatelský avatar
Doctor
Příspěvky: 9
Registrován: 29 říj 2006, 12:56

Příspěvek od Doctor »

Ahojky všichni,
s autem jsem po ujetí skoro 6tis. dost spokojený ...jan na to rádio.To je fakt humus, dát tohle do auta za mega.To dvojité vypínání mi zase tak moc nevadí, člověk si zvykne, ale přelaďování na silnější stanici až dvě minuty, kdy v rádiu nepředstavitelně chrastí, to je na mě dost.V Hyundai sami přiznali, že rádio je vrak ale že s tím nic nemohou dělat, takové se prostě vyrábí a dodává.Nabídli mi nějaký Clarion, prý opravdu kvalitní s LCD displejem za 25 000,-.Takhle vymazlené a drahé rádio nepotřebuju, ale rád bych v klidu poslouchal.Navigaci taky mám samostatně k plné spokojenosti - TOMTOM 500.Nenašel jste někdo něco lepšího a levnějšího?Jak sleduji příspěvky podle toho co píšete, máme všichni stejné závady a tak tedy dle mého názoru reklamovat nemá cenu.A nemám na to ani sílu jak fyzickou,tak psychickou.
Santa Fe 2,2 CRDi manuál, Gun metal
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

To origo radio je tuším ve skutečnosti Sharp, kvalita opravdu chabá.

SuperMUF: rámeček dělá třeba Metra
Obrázek
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
SuperMUF
**
Příspěvky: 154
Registrován: 01 říj 2006, 16:16

Příspěvek od SuperMUF »

zdenek76 píše:To origo radio je tuším ve skutečnosti Sharp, kvalita opravdu chabá.

SuperMUF: rámeček dělá třeba Metra
Obrázek
Ahojky, díky za tip ... ale je neděle večer a nějak nemám sil ( po 150km s chrastícím autorádiem ) hledat odkaz na netu ... díky za jeho zveřejnění ...

myslím si že spousta lidí si ráda koupí redukci a špičkové 1DIN rádio za pár tisíc ... než poslouchat tuto .... obludnost
Hyundai iX35 Premium 4x4 135 kw Sirius Silver 05/2011
Hyundai iX20 Comfort 1.4CVVT 16V digi A/C 04/2011
Hyundai H1 Tour 8 míst. 2.5CRDi ESP 04/2010

Hyundai SantaFe 2.2CRDi silver MT Dynamic 4x4 09/2006-04/2011
Hyundai Getz 1.1 Dynamic A/C 01/2008-04/2011
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Konkrétně je to Metra 99-7325. Kdybys ho chtěl a nemohl sehnat, klidně se ozvi
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
tomki
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 srp 2006, 17:13

sunt

Příspěvek od tomki »

ahoj vsichni,

tak potvrdzujem ze to radio je ozaj sunt, len ma hneva ze aj ked by som tam dal ine, tak s tym rameckom to bude vyzerat ohavne a toto vyzera aspon ze tam patri. Dal som si teraz montovat subwoofer v renomovanej firme, fakt profici, robia najtop audio ozvucenia a ked to radio vybral a zistil ze to nema ani vystup na subwoofer, povedal ze nech to splachnem do zachoda. Vykon tiez ubohy, skratka ro radio je na urovni blaupunkt z golfa druhej generacie, akurat vie mp3. Najviac ma serie ze akcia ohladom toho navigacneho vysla asi po ani nie tyzdni co som kupil auto a vazne ma to nastvalo. Skusim zavolat predajcovi ci s tym nieco neporiesi, mohlo by to vyst. Skratka z tohto radia nedostaneme nic, ani nekupujte lepsie repro, lebo sa to neoplati. I ked to nehra az tak zle, kto je vsak narocnejsi nech tam kupi najprv radio. Ten subac som tam dal ked to uz rozobral, ale je napojeny na signal z reprakov takze to zdaleka nie je ono.
Neviete presne odkedy plati ta akcia na ten navigacny???
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

ta akce tuším od 1.5. ?
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
karl.fon
*
Příspěvky: 37
Registrován: 30 črc 2006, 11:08

Příspěvek od karl.fon »

To se divím, že jste se nechali takhle odbýt. Vždyť torádio se někdy vypne napoprvé a někdy napodruhé. Jak tohle řeknou mě, tak to dávám hned na čoiku.
santa fe 2,2 crdi, manuál, elegance
Uživatelský avatar
Badyx
*
Příspěvky: 15
Registrován: 04 pro 2006, 22:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badyx »

karl.fon píše:To se divím, že jste se nechali takhle odbýt. Vždyť torádio se někdy vypne napoprvé a někdy napodruhé. Jak tohle řeknou mě, tak to dávám hned na čoiku.
Na poprvé se vždy vypne až napodruhý :D potom už to jde vždy na poprvé, je fakt, že to mi až tak nevadí, jelikož mám ovládání na volantu, spíš jak všichni píšou to šumění a přela´dování, to je hnus :?
new SF 2007 , 2.2 CRDi, black,manuál
volvo s 60 D5 SUMMUM
Škoda SuperB
Hyundai i30
Škoda Favorit silver line-))
Oggy
Příspěvky: 2
Registrován: 06 úno 2007, 11:55
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oggy »

Každým dnem čekáme noví přírůstek do rodiny :) a jelikož Ji máme objednanou s originálním rádiem aby to nelákalo nepřizpůsobivé občany, tak mi tento strom udělal dost vrásek na čele, hlavně toho co se týče signálu a selektivity :? Nezkoušel jste tam někdo dát anténní zesilovač? Dneska mam „Modrej Čudlík“ tak doufám že mě z toho netrefí šlak :shock:
Oggy
Příspěvky: 2
Registrován: 06 úno 2007, 11:55
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oggy »

Tak vás zdravím, ptal jsem se kamaráda (55 let ,praktik ne teoretik)co dělá profesionálně radiotechniku u MV a tvrdí že dneska se nekvalitní rádio nevyrábí je to vše digital ,on vidí problém v tom špačku kterému říkáme anténa, prodloužit nebo vyzkoušet na jiné anténě a pak řešit samotný rádio. (vykládal něco o vlnové délce…selektivitě …..zahlcenosti éteru…..s tím spojené délce antény) prostě profík. Dejte vědět jestli jste zaznamenali úspěch , Já zatím nemam na čem dělat pokusy. :cry:
SFfan
*
Příspěvky: 13
Registrován: 02 srp 2006, 13:23

Příspěvek od SFfan »

sranda... ja som este nikdy nepotreboval vypnut radio...

ked je nutne ho stisit..alebo uplne stisit..tak rychlym pohybom dam volume na 0.. je to asi najrychlejsie riesenie.....

ale inak to ladenie stanic..a prepinanie na silnejsi signal... a aj TA dopravne spravy..to je HROZA..... ja radio radsej preto ani nepocuvam..iba CD/MP3.
Uživatelský avatar
jouza
*
Příspěvky: 10
Registrován: 20 črc 2006, 11:08

Příspěvek od jouza »

Ja mám ovládanie na volante, takže stisnem mute a môžem telefonovať. Mne však vadí najviac nočná jazda s oslňovaním z toho blbého displeja. To bol magor, čo to rádio vymyslel a zabudol na stmievanie displeja. Prelaďovanie na silnejšiu frekvenciu tiež otrasné. Rozmýšľam o niečom takomto:
http://www.evia.sk/din-65quot-dotykovy- ... 23014.html

Obrázek
Hyundai SantaFe 2,2 CRDI,Elegance,AT + VW Golf VI 1,6 TDI DSG7
VW Passat 1.9 TDI 4 motion,Highline
Skoda Octavia 1,9 TDI,SLX
Seat Cordoba 1,8i GLX
Skoda Favorit 1.3 LXi
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“