HYUNDAI SRAZ MORAVA 2005

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Pepas
Příspěvky: 8
Registrován: 02 říj 2005, 14:23
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od Pepas »

Letěl?? Kam?? Na Morave jsi za 3 hodky a pak za 5 hodin na místě, to je brnkačka. Letos tam měli sraz tatrováci a prej paráda, ale to byli lidi z Blavy, myslím jen jeden z Čech. Je to tam parádní, pěkné zakončení prázdnin.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Leo
**
Příspěvky: 143
Registrován: 02 srp 2005, 17:07
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Příspěvek od Leo »

Klídek, jo javascript:emoticon(':shock:')
Vzhledem k tomu, že je moje přítelkyně z Košic, tak mi věř, že cestu znám velmi dobře. Proto píšu co píšu. Z prahy do Košic je to 650km a to je ještě kousek dál. Tvoje nadšení je fajn, ale náklady na cestu jsou tak vysoké, že bych raději byl blíž a peníze utratil například za ubytování. A to nemluvím o času, který potřebuješ na cestu. Na Slovensku nejsou dálnice. Nezlob se, ale jezdit takovou dálku je v současnosti dost kravina. :shock:
Hyundai SANTA FE - 2.00 CRDi VGT
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

souhlas

Příspěvek od rade622 »

Ba ba svatá pravda LEO, to je moc daleko. Vojákoval jsem v Prešově.
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Pepas
Příspěvky: 8
Registrován: 02 říj 2005, 14:23
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od Pepas »

No vy jste lenoši :wink:
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pavel M »

Lenoši snad ani ne,ale snad nejde ani o peníze jako spíš o čas.
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Uživatelský avatar
Pepas
Příspěvky: 8
Registrován: 02 říj 2005, 14:23
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od Pepas »

Hošani, ale já psal na týden příští léto, tak kam by jste spěchali, pěkně v klídku, pomaloučku, polehoučku. Ale jinak se už těším na ten sraz někde tady v ČR.
meky
*
Příspěvky: 20
Registrován: 05 čer 2005, 13:23
Bydliště: NZ, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od meky »

HJugo píše:Chlapi! Ak by bol zraz niekde v okoli Brna, tak by sme sa mohli aj poniektori Slovaci zucastnit!? Ak by ste nas tam chceli??!!?? Ja osobne by som prisiel ak by to bolo niekedy od polovice oktobra.
Ak to bude bližšie ako minule /zo SR/, tak by som chcela prísť aj ja.. Getz by mal zastúpenie a baby by sa rozrástli o ďalšiu.
Nick som zdedila :)
Hyundai Getz 1,1 5dv - Lilac Blue
Uživatelský avatar
Griffin
*
Příspěvky: 15
Registrován: 25 srp 2005, 16:55
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Griffin »

Tak co teda, bude se něco konat na Moravě?Já bych se celkem i rád zůčastnil nějakého srázku :!: Myslím, že Olomouc, Vyškov, Brno nebo i ten Zlín jsou celkem dostupný pro hafol lidí :!:
Hyundai Accent 1.5 16V, 75kW/102 koní r.v. 2000
Skype: griffincz
Uživatelský avatar
HJugo
*
Příspěvky: 89
Registrován: 20 zář 2005, 14:33
Bydliště: Šaľa, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HJugo »

Pozri sa do tematu ZRAZ (rade622 cosi organizuje a tymto mu drzim palce nech sa mu to podari), myslim, UH tiez patri k Morave a je dokonca cca 20km od Zlina. Ja sa najpravdepodobnejsie zucastnim.
Hyundai Accent 1,3 12V '04, H&R, BitPower Technology, 195/50R15 Rainsport1 (plechace R15 6J), K&N in Box, NGK Iridium IX
Odpovědět

Zpět na „Srazy“