vymena autoradia na touchscreen lcd

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
kolecko
**
Příspěvky: 177
Registrován: 16 led 2014, 22:57
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od kolecko »

Psal jsem jednomu prodejci z Aliexpressu jestli rádio, které prodává bude pasovat do mé ix35 r.v.2014. Jeho odpověď byla, že pasovat bude a ještě se zeptal "does your car comes with factory amplifier?".
Jaký zesilovač má na mysli?

Dík
Hyundai ix35 1,6 GDI Style r.v.2014
Renault Megane Scenic 1,6 16V r.v.1999
Renault 19 1,7i r.v.1989
Škoda 120L
Reklama
 

churys
Příspěvky: 1
Registrován: 18 kvě 2023, 18:15

Re: vymena autoradia na touchscreen lcd

Příspěvek od churys »

ondrejhacko píše: 17 led 2015, 07:54
Gooo píše:Sorry za OT: V čem byl problém s i40? Já loni koupil IX35, auto super (až na řazení, kdy mi na studeném motoru prostě neřadí 1 a 2), ale přiznám se, že jsem úplně hotový z benzínového motoru. Jezdil jsem roky s TDi a půl roku si nemohu na ten benzín zvyknout. Je to na mě "moc živé", takže jsem uvažoval o výměně, právě za nějakou jetou i40 s TDi...
Vcelku je to super auto z dobrou spotřebou a krasnym desingem,najel jsem za rok 35tis.Porizovacka skoro z plnou vybavou 440tis/1.7/100kw Experience(oktavka ad jde k šipku)V 8tis-poprvé spojka(prej výrobní vada).podruhé spojka cca 20tis když jsem táhl karavan z Chorvatska.podotykam ze karavan ma 850kg a výrobce udává 1800kg na kouli,pro případně vtip alkyl rozjíždět se umím.V28tis kaluz nafty plod autem,nějaký problém kolem palivového fitru.30tis-rachot od palubní desky,vybráni palubky a obložení nějakých čepu, prej o5vyrobni vada.Pak mazála.Pokud bych netahal vleky tak bych asi neměnil a závady by nebyly.
Předtím jsem ix35 a super,za 150 tis mi cca v 90 odešel kompresor klimi,na záruku opraveno,jen jde dlouho čekal ale mel jsem nahradí ix35 zdarma,takže pajada.

1,6 gdi máme ve sportazi a také si kolega dlouho zvykal ale ted je spokojenej,ix35 bych neměnil za 40,je nízká a dlouhá,na běžně ježdění nic moc a nechci rozdmichavat emoce ale sousedí bazaristi ted dotáhli i40 2 z Francie a obě lehly motory 1,7/100 kw ve 130tis.
Vyřešil jsi prosím to neřazení te 1-2 na ix 35 mám stejný problém Děkuji moc za radu
Odpovědět

Zpět na „ix35 Elektronika“