i30 čekací doba

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
pecka411
*
Příspěvky: 69
Registrován: 02 dub 2022, 15:43

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od pecka411 »

U klopeni zrcatek si jsi jisty? V normalni i30 se to ridi polohou tlaticka serizeni zrcatek. Ve stredove nesklapi, v krajni ano.
i30 Kombi 1,5 T-GDI iMT N LINE PREMIUM Sunset Red (2022)
ex Hyundai i30 II kombi FL 1.6 MPI Weekend Ash Blue (2015)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vysous
**
Příspěvky: 462
Registrován: 16 lis 2021, 14:27

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Vysous »

Kolega asi myslí, že se ti při zařazení R zrcátka sama nastaví trošku dolů. Což (moje) i30 neumí.
i30 kombi MY2022 1.0 T-GDI, Engine Red, Family Smart (od 16.3.2022)
Focus Mk.2 kombi MY2007 1.8, Rudá metalíza!, Ghia (16.3.2016 - 16.3.2022)
ToMa
*
Příspěvky: 48
Registrován: 09 dub 2022, 10:29

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od ToMa »

Na sklápění zrcátek při parkování je potřeba mít elektrická sedadla s pamětí.
I30N Fastback DCT 2023
HellFish
Příspěvky: 8
Registrován: 30 čer 2022, 21:42

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od HellFish »

Ano, myslel jsem mírné naklopení zrcátek dolů při zařazení zpátečky a ano, má to bohužel jen verze s el. sedačkami (tlačítko jsem právě zkoušel dle manuálu, pak jsem googlil a zjistil, že to tato verze nemá). Přijde mi to trochu škoda, ale i tak bych volil ty sportovní.
Hyundai i30 N MY23 2,0 T-GDI N Performance DCT Sport Shadow Grey (čekám)
Uživatelský avatar
Petr-K
*
Příspěvky: 20
Registrován: 07 lis 2022, 19:30
Bydliště: Kladno

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Petr-K »

Tak gratulace všem novejm vlastníkům i30n dlouho sem zde ve vlákně nebyl .A ta anabáze Martina z Kladna jo asi bych prodejce.... Jinak sem taky z Kladna pokud bys chtěl nějakou jizdu či jen pokecat pm.(pro Martina z Kladna)
Ford focus mk-3 red-black
Hyundai i30n fastback per. manuál
martin_kladno
*
Příspěvky: 25
Registrován: 01 pro 2022, 18:59

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od martin_kladno »

Díky všem. :)
Petr-K: ozvu se. Není tvoje náhodou to eNko u SK arény, případně na Bressonu? :D

Jinak mám také teď největší obavy z obrubníků a vyčuhujících vík kanálů. Nicméně stále je to auto a musí to občas nějakou menší ránu vydržet. I když ty devatenáctky nízkoprofily tomu moc nesvědčí. :D
Já mám teď najeto za tři dny 900 km a už to sem tam pošlu na vyšší otáčky, nicméně stále mám k tomu přístup spíše jemného šolíchače plynu. N Custom je skoro povinnost, protože ten zvuk je pecka a rádio v autě je stejně většinou potichu, aby člověk slyšel ten bordel zezadu.
Ještě mě teda nepříjemně překvapil rejd, ale na to se dá zvyknout.

A už jsem si všiml, že to auto přitahuje mentální osoby. Buď magory, co chtějí závodit, nebo jiné pacienty. Měl jsem sklopená zrcátka a když jsem se vrátil k autu, tak jedno bylo vyklopené. Nejspíše nějaký vocas, co musel hrabat na cizí auto. Akorát nevím co měl z toho, že mi násilím vyklopil jedno zrcátko. :shock:
Mzp
*
Příspěvky: 74
Registrován: 17 zář 2021, 17:52

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Mzp »

Neviete kedy končí výroba aktuálnej i30 a nabieha výroba nového FL?
Hyundai i30 Combi, 1,5 GDI, DSG, Style, Engine Red
..ex..
Hyundai i30 Combi 1,6 MPI, 2016
dibarbora
*****
Příspěvky: 2089
Registrován: 05 úno 2018, 14:53
Bydliště: Žilina

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od dibarbora »

Najneskôr po letnej odstávke....
Hyundai Tucson NX4 Shine+, 1,6TGDi, 110,1kW, 2WD MT6 bez náznaku hybridu
ex.Hyundai i30 kombi PDe Family 1.4 T-GDI 6st.
Mr.Tomas
Příspěvky: 3
Registrován: 23 kvě 2023, 07:52

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Mr.Tomas »

Zdravím všetkých,
máme objednaný od novembra/listopadu i30 1.5 DPI kombi PLAY, avšak stále nebol dodaný a ani chýru ani slychu po dodaní. Dealer má len lakuje a naťahuje jeho informácie sú také, že nijaké preto som sa chcel opýtať tí čo máte objednané alebo mali ste aké bolo dlhé dodanie pretože ich sľubovaného pol roka prešlo a stále. A ako vám auto prišlo aby som vedel cca ako sa mám zariadiť pretože auto, ktoré mám už takpovediac dožíva.
Uživatelský avatar
Leendrix
**
Příspěvky: 395
Registrován: 28 říj 2009, 03:45
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Leendrix »

To mas nejakou velkou cekacku. Minimalne v CR byla cekacka na I30 s 1.5Dpi motorem okolo 3 mesicu. Kolega objednaval take v listopadu a dostal ho v prubehu brezna.
Hyundai I30 kombi 1,5 DPi r.v. 2022
Hyundai Grandeur 3,3 V6, r.v. 2009 (u nového majitele)
Hyundai Sonata 2.0 16V, r.v. 2002. (RIP)
Mr.Tomas
Příspěvky: 3
Registrován: 23 kvě 2023, 07:52

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Mr.Tomas »

Ďakujem pekne, áno je dlho tiež nám sľubovali 3-4mesiace ale že zmluva bude na 6 mesiacov. Čo som si u nich všimol ešte bolo že objednávka bola potvrdená už v októbri, čiže auto mali vo voľnej kapacite. Viete o niečom takom ešte aby som to vedel poprípade konfrontovať a pritlačiť. Pretože čo sa týka toho tak na sklade auto mali (všetko rovnaké, farba, motor, výbava) aj ukazovalo že je dostupne ale zavolal som tam ako je to možné tak mi povedali, že to je rezervované pre leasingovu spoločnosť len že kolegyňa urobila chybu, nejak sa mi to nezdalo.
Uživatelský avatar
Petr-K
*
Příspěvky: 20
Registrován: 07 lis 2022, 19:30
Bydliště: Kladno

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Petr-K »

martin_kladno píše: 21 kvě 2023, 00:58 Díky všem. :)
Petr-K: ozvu se. Není tvoje náhodou to eNko u SK arény, případně na Bressonu? :D

Jinak mám také teď největší obavy z obrubníků a vyčuhujících vík kanálů. Nicméně stále je to auto a musí to občas nějakou menší ránu vydržet. I když ty devatenáctky nízkoprofily tomu moc nesvědčí. :D
Já mám teď najeto za tři dny 900 km a už to sem tam pošlu na vyšší otáčky, nicméně stále mám k tomu přístup spíše jemného šolíchače plynu. N Custom je skoro povinnost, protože ten zvuk je pecka a rádio v autě je stejně většinou potichu, aby člověk slyšel ten bordel zezadu.
Ještě mě teda nepříjemně překvapil rejd, ale na to se dá zvyknout.

A už jsem si všiml, že to auto přitahuje mentální osoby. Buď magory, co chtějí závodit, nebo jiné pacienty. Měl jsem sklopená zrcátka a když jsem se vrátil k autu, tak jedno bylo vyklopené. Nejspíše nějaký vocas, co musel hrabat na cizí auto. Akorát nevím co měl z toho, že mi násilím vyklopil jedno zrcátko. :shock:
Není mam červené a sem Kročehlav u baumaxu
Ford focus mk-3 red-black
Hyundai i30n fastback per. manuál
Sprite
**
Příspěvky: 250
Registrován: 05 pro 2022, 14:49

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Sprite »

Mr.Tomas píše: 23 kvě 2023, 08:00 Zdravím všetkých,
máme objednaný od novembra/listopadu i30 1.5 DPI kombi PLAY, avšak stále nebol dodaný a ani chýru ani slychu po dodaní. Dealer má len lakuje a naťahuje jeho informácie sú také, že nijaké preto som sa chcel opýtať tí čo máte objednané alebo mali ste aké bolo dlhé dodanie pretože ich sľubovaného pol roka prešlo a stále. A ako vám auto prišlo aby som vedel cca ako sa mám zariadiť pretože auto, ktoré mám už takpovediac dožíva.
My jsme onjednávali 28. listopadu, vyrobeno bylo 30. března a předáno 18. dubna. Ve smlouvě byla čekací doba 4-6 měsíců, realita byla bez pár dní 5 měsíců. Taky kombi 1.5 DPi.
Mzp
*
Příspěvky: 74
Registrován: 17 zář 2021, 17:52

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Mzp »

HellFish píše: 20 kvě 2023, 01:21 Ano, myslel jsem mírné naklopení zrcátek dolů při zařazení zpátečky a ano, má to bohužel jen verze s el. sedačkami (tlačítko jsem právě zkoušel dle manuálu, pak jsem googlil a zjistil, že to tato verze nemá). Přijde mi to trochu škoda, ale i tak bych volil ty sportovní.
Bohužial v SR elektrické natáčanie spätných zrkadiel nemá ani najvyššia výbava. :hyu: sa prostre rozhodol, že Slováci toto nepotrebujú :-)
Hyundai i30 Combi, 1,5 GDI, DSG, Style, Engine Red
..ex..
Hyundai i30 Combi 1,6 MPI, 2016
Mzp
*
Příspěvky: 74
Registrován: 17 zář 2021, 17:52

Re: i30 čekací doba

Příspěvek od Mzp »

:arrow: Dnes som počul info že nový FL i30 sa odkladá až na duben 2024 ](*,)
Hyundai i30 Combi, 1,5 GDI, DSG, Style, Engine Red
..ex..
Hyundai i30 Combi 1,6 MPI, 2016
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“