(/-/) Accent 2002 styling .:news:.

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

(/-/) Accent 2002 styling .:news:.

Příspěvek od Kubin »

Ahoj hyundaiáci, založil jsem toto téme z jediného důvodu, začal jsem se pouštět do lehkých úprav našeho accenta, ač auto ještě není moje, byť jednou bude, dostal sjem se do věku kdy už přeci jen mohu vydělávat a řekl jsem si že si přeci nebudu spořit na důchod a že si naše háčka zaslouží přeci jen nějakou tu péči, budu vám sem psát co a jak plánuju, případné návrhy, nebo kritiku uvítám, také bych chtěl, nebo poprosil, sem tam s něčím poradit. Úpravy budou pouze stylingové a nečekejte nějaké extrémní zázraky, přeci jen student střední školy..... Ale i přesto se snažím vybírat tak aby bylo vše vkusné. Zde fotka jak bych jednou chtěl aby auto vypadalo, akorát 5-ti dvéř(ten stříbrný) Obrázek
Takže co mám za provedené úpravy, sundané označení vozidla a zakoupil jsme novou houkačku-fanfáru, protože původní mik mik houkačka začala dosluhovat a ten ton jak z favoritu mi prostě neřpišel dostačující, takže jsou dvě nové fanfáry, troubí to opravdu pěkně a nahlas :)
teď úpravy co plánuju v nejbližší době, černé folie, na které už mám skoro našetřeno, budou co nevidět, dále jsem opravil původní poklice, ze kterých ses loupla barva a byly občas jeté o obrubník(na nová kola fakt nemám, ale kandidáty už vyhlídlý mám) a kamarád mi přivezl z bulharska takový hezký detailík, čepičky na ventilky s logem hyundai :)
take další úpravy co plánuju jsou defelektory předních oken, laďený výfuk, ale chtěl bych něco co není slyšet 2 km daleko a klepou se při průjezdu skleničky, pokud máte nějaký typ, tak velice rád uvítám :)
a další věc nalakování brzdových třmenů do stříbrné barvy jako má auto a zadní černá světla, nevíte někdo jestli se to dělá jinak než sprejem? třeba nějaké folie jako na skla? díky :)
tak to je zatí asi tak vše, budu rád za každý příspěvek co si o tom myslíte, za každou radu, námět, zatím kucí :D
Naposledy upravil(a) Kubin dne 10 črc 2007, 20:05, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

No dzim ti palce s tema cepickama ... Kdyz je tam nechas, tak ti je tutove nekdo ukradne .... ja mel jen modry bez loga a jsou fuc ... A jini by mohli povidat, kolik ze cepicek uz investovali ... :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
selo84
*
Příspěvky: 67
Registrován: 15 úno 2007, 01:48
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od selo84 »

no je to tak, mne vydrzali mesiac a su fuc a boli fakt pekneee, tak teraz mam noe cervene, tak som zvedavy ako dlho vydrzia??? :evil: :evil: :evil:
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Engineer »

Hmm, koukam ze mame rovnake plany 8)
Ja mam trojdverak cierna metaliza....
-Folie sa idu robit v piatok tento tyzden
-Vyfuk o dva tyzdne
-Deflektory (zvazujem nad nimi, pretoze ma odstrasuje zastavanie vody na bocnych sklach a bocne zrkadla nemam vyhrievane :( ) ale na 80% som rozhodnuty ze ano, poriesim neskor
- Hmlovky (jul- aneb 7.mesiac- myslim ze cervenec? :lol: )
- Ostatne decory (vynily, spatne sportove zrkadla, a ine) tiez cez leto.
- Ak budu vysoke premie cez leto budu aj nove 14 palcove elektrony 8)

Inak podotykam ze som rozmyslal nad celym body kitom na Accentika nuz ale pri cene min. 720 USD som si to rozmyslel... :shock:

Inak strihni na https://www.hyundaiclub.net//viewtopic.php?t=1671

Uploadol som par nasich accentikov.. mozno sa ti zapaci nejaky ;)
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
selo84
*
Příspěvky: 67
Registrován: 15 úno 2007, 01:48
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od selo84 »

tak potom nezabudnite hodit foto na plachu :lol:
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Engineer »

selo84 píše:tak potom nezabudnite hodit foto na plachu :lol:
Na pla... čo? Heh, sorry ja nemam to slovne RATATA... ten slovny zasobnik . :roll: A Hyundaia mam pouze pol roka.... Takze tieto cudzie termity neovladam ... (funny)
Co je to placha?
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
selo84
*
Příspěvky: 67
Registrován: 15 úno 2007, 01:48
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od selo84 »

sorry, myslel som na plochu alebo do galerie :roll:
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Engineer »

Jojo, to sa neboj... to bude ine rosambo ked ho spravim...

Octavie a Passaty sa ma budu bat, najma tie TDi :lol: a este viac tie co maju zeleny pasik a na nom napisane POLICIA....
8)
Nuz foto zakladneho accenta mam.. som zvedavy aka zmena bude... Vsetko zavisi od pavukov v penazenke ako velmi ich poprosim :P
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
soto
**
Příspěvky: 182
Registrován: 02 úno 2006, 16:01
Bydliště: Bratislava / Presov

Příspěvek od soto »

Engineer píše:Hmm, koukam ze mame rovnake plany 8)
a bocne zrkadla nemam vyhrievane :( )
Inak strihni na https://www.hyundaiclub.net//viewtopic.php?t=1671

Podla mna musis mat vyhrievane spatne zrkadla (ja ich mam a to mam Accent v uplne zakladnej vybave). Vyhrievanie sa zapina spolu s vyhrievanim zadneho skla. Skus zapnut vyhrievanie zadneho skla a priloz po chvili ruku na zrkadlo (malo by byt teple).
Opel Zafira 1,8i (7 miest) 2001

Before:
Accent 1,3i, r.v. 10/2002 odisiel k Adamovi221
Peugeot 309 1,9 XLD
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Cvicne jsem to pocital, kupoval jsem 8*4 kovovy sada 80Kc=640Kc (coz je jedno prezuti)...a mam co? Gumovy:.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

No já s tebou souhlasím.
Osobně folie na oknech už mám.Hlavně se nezařaď mezi ty co dají folie jenom dozadu a na okna u řidiče a spolujezdce nedají nic.
Jinak bacha na neznačkový výfuky.Už ne jednou jsem se setkal s tím že to dělá kravál,nebo to má hlubokej zvuk,ale auto pak nejede.
Opravte mě někdo když teď je něco špatně:Při narušení tlaků ve výfukovém potrubí montáží špatného výfuku,snížíš výkon auta a zvěčí se ti i spotřeba.Já osobně chci výfuk od renomovaného výrobce jako např. Remus,Supersprint,Sebring atd.
Nikdy nekupuj výfuk Layting a jemu podobný.Nejsou vůbec zkoušený na auta a už vůbec nemají homologaci. :(
A co se týče zatmavování zadních světel,tak s tím nesouhlasím.Snižuje to svítivost samotného světla a zvišuje potenciál autonehody. :?
Toť můj názor. :)
Jinak já dám akorát kola,WRC křídlo,přední mlhovky,příd.dálkový a zaměřím se spíš na podvozek a brzdy.
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Engineer »

Ked ides davat WRC kole to su 15´ nie? A tie predpokladam ze mas novsieho accenta.... po roku 2002....
A to kridielko ides odkial kupovat? Nejake uni alebo z netu? ked tak hod link ;)

Inak ten vyfuk ma zaujima: (osobne nechcem vyfuk ktr robi velky kraval, chcem taky decentny zvuk....) Inak co vsetko ma obsahovat spravny sportovy vyfuk, a na co davat pozor aby mi neklesol vykon auta?
Pocul som ze sportovy vyfuk moze vykon pridat ale aj ubrat, ale za akych podmienok vobec netusim....
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

Engineer píše:Ked ides davat WRC kole to su 15´ nie? A tie predpokladam ze mas novsieho accenta.... po roku 2002....
A to kridielko ides odkial kupovat? Nejake uni alebo z netu? ked tak hod link ;)

Inak ten vyfuk ma zaujima: (osobne nechcem vyfuk ktr robi velky kraval, chcem taky decentny zvuk....) Inak co vsetko ma obsahovat spravny sportovy vyfuk, a na co davat pozor aby mi neklesol vykon auta?
Pocul som ze sportovy vyfuk moze vykon pridat ale aj ubrat, ale za akych podmienok vobec netusim....
No já mám Accenta r.v.1999 model 2000,v techničáku jsou povolený 14-ctky i hliníkový,ale zjistil jsem si u dovozce že se tam dají dát i 15-ctky.
Jinak mám vybraný kola: Obrázek
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

Jo a to WRC se týkalo křídla.Něco jako měl Hyundai Accent WRC když jezdil ještě rallye.
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Engineer »

Accent.A píše:Jo a to WRC se týkalo křídla.Něco jako měl Hyundai Accent WRC když jezdil ještě rallye.
A Kde si to das robit to kridlo alebo kupis?

BTW ku tym kolesam... ty mas ten isty model ako ja.... Dalsia vec, 15-ky su tam povolene bez nejakych vacsich zasahov? uprav?
A co na to spotreba? nevies?
Tak teda si pockam na teba a daj vediet... :roll:
Aj to si ceknem u dovozcu ake kola sa daju dat....

Inak tie kola su pekne ;) jedno min 3500,- Nice, dal by som si povedat :)
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“