Hučení jak setrvačník, poradíte co?

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Kleskojot
**
Příspěvky: 149
Registrován: 21 pro 2006, 02:21
Bydliště: chvaletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kleskojot »

covece a nemuze to delat i prevodovka nejlepsi by bylo aby jsi nekoho zavrel do motorovyho prostoru a ten by si to poslechl. :lol: ale to je nerealny
HYUNDAI coupe 2.0 r.97 zlutasek lepsi nez 120ka))) seru kref
HYUNDAI Lantra 1.6 r.95 opet lepsi nez 120cka)))
Reklama
 

keman
*
Příspěvky: 36
Registrován: 12 úno 2007, 21:54
Bydliště: M BOULE

Příspěvek od keman »

prevodovka urcite ne.mam pocit,ze se nekde neco o neco opira a pri jizde v urcitych otackach se motor klepe zrovna tak sikovne,ze neco vibruje.a je to desne neprijemny.zajimavy je to,ze v teple to nedela.ty dva materiali se asi teplem roztahnou a vymezi vule.jsem z toho mimo
Uživatelský avatar
Tonda
*
Příspěvky: 31
Registrován: 31 pro 2005, 21:00
Bydliště: Severní Čechy

hadice posilovač

Příspěvek od Tonda »

Tak jsem jako laik nakouknul do motorového prostoru (normálně to dělám jen kvůli doplnění ostřikovačů) - jojo.))"kde jsou ty časy co jsem se hrabal ve stodvacítce" a zjistil jsem , že úchyt na trubičce posilovače řízení je skoro urezlý - trubička je na něm uchycena pomocí takové umělohmotné kostky (v rohu u spolujezdce) a ta kostička z něj vypadlá - trubička o kus dále pokračuje hadicí..tak jsem to zkoušel dát zpět, ale nejde to a silou to brát nechci, rád bych jezdil než půjde do toho servisu...tak uvidíme..toho 9.5.07 - řeknu jim to, jestli tedy ještě na něco jiného nepřijdeme..?!
Uživatelský avatar
Tonda
*
Příspěvky: 31
Registrován: 31 pro 2005, 21:00
Bydliště: Severní Čechy

hadice od posilovače

Příspěvek od Tonda »

Zvuky skoro zmizely již tím, jak jsem zkoušel přitáhnout zpět tu trubičku na systému posilovače řízení, asi jsem trochu odtáhl hadici, která na trubičku navazuje a zvuky téměř nejsou, myslím, že až se to na úchytí tak jak má, bude klid (to až po 9.5.)...pak se ještě ozvu, ale zkuste to taky kdo máte tento problém.T
Uživatelský avatar
Tonda
*
Příspěvky: 31
Registrován: 31 pro 2005, 21:00
Bydliště: Severní Čechy

po garančce

Příspěvek od Tonda »

Tak je po garančce, vše připevnili, vyměnili silenbloky na stabilizátoru a nic jiného nenašli. Nyní tam stále ty zvuky jsou, ale nijak intenzivní a jen po krátké období otáček. Už si nejsem jist, jestli v této intenzitě je nemělo autíčko i dříve a tak hurá do dalších km. Jinak mi připadalo, že poslední dobou auto moc netáhlo a po výměně palivového filtru se stav v tomto ohledu velmi výrazně zlepšil.
zhrado
**
Příspěvky: 166
Registrován: 15 říj 2006, 12:53
Bydliště: SR Ziar nad Hronom

Příspěvek od zhrado »

no mohol by to byt aj silentblok co drzi motor na strane rozvodov. Mozno by ho stacilo iba trosku poposunut, inac robi to aj mne a asi vacsiine..Ak myslime to iste-drncanie pri 2500otackach
Accent 1.5 12V r.v. 1996
Pri 280 000km totalna buracka :(
Teraz to isté len zhnitý šrot. Snáď z neho niečo bude.
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Engineer »

zhrado píše:no mohol by to byt aj silentblok co drzi motor na strane rozvodov. Mozno by ho stacilo iba trosku poposunut, inac robi to aj mne a asi vacsiine..Ak myslime to iste-drncanie pri 2500otackach

Ako vravim, nieviem identifikovat co to je... Ale podla vlakna myslime na to iste :)
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
zhrado
**
Příspěvky: 166
Registrován: 15 říj 2006, 12:53
Bydliště: SR Ziar nad Hronom

Příspěvek od zhrado »

no skus povolit tie tri matice co drzia silentblok a posunut motor. da sa to tam posuvat trosku a uvidis ci sa to zhorsi alebo zlepsi. uz sa mi stalo, ze som menil rozvody a nedal som to presne na povodne miesto a drncalo to viacej. a za chvilu idem menit rozvody aj ja tak uvidim co sa stane :))) holt, uz mam 240 000 km a stale fachci :)
aspon myslim, ze si to dobre pamatam...
Accent 1.5 12V r.v. 1996
Pri 280 000km totalna buracka :(
Teraz to isté len zhnitý šrot. Snáď z neho niečo bude.
selo84
*
Příspěvky: 67
Registrován: 15 úno 2007, 01:48
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od selo84 »

zdar kluci, no presne to mam aj ja a to mam rocnik 05´ a najeto 47 tacov a zacalo to mozna minulu zimu a presne jak bolo psane, len cez zimu, ked sa otepli tak to zmyzne, rychlost 2,3,4 a len urcite otacky aj te rychlosti sedi, bol som na garancke a technik nic nezaznamenal, tak uz som zvedavy na zimu kedy to zase zacne a este ked sa motor zohreje zmyzne to :?: :?: :?: babo rad!!!
q.storm
Příspěvky: 9
Registrován: 30 dub 2007, 14:55
Bydliště: chrudim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od q.storm »

j, tak mam taky neco podobneho, pri jakymkoli rychlostnim stupni, pri neutralu a pri otackach 1000-2000 presneji kdyz mam plyn tak aby auto nezrychlovalo ani nespomalovalo, jelo furt stejne nevim kolik to je asi otacek, tak to dela ten divny zvuk jakmile trosku pridem staci ochlup tak to hned zmizi, :roll:
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“