SCOUPE SRAZ 4. - 5. 11 - LETISTE MIMON

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
black_sheep

SCOUPE SRAZ 4. - 5. 11 - LETISTE MIMON

Příspěvek od black_sheep »

již dávno neaktuální info a kontakty o srazech Scoupe jsem nyní promazal (11. 1. 2015) :-)
Naposledy upravil(a) black_sheep dne 30 bře 2006, 01:01, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Hehe tak jenom pro pořádek se připísnu :D Jinak ja sem tam taky pečenej vařenej to je jasny :) Kdo nepřijede...ten nepřijede ale byla by to škoda!!! :twisted:
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Příspěvek od Vyki »

Letiste Mimon :D souhlasim prijedu je to kousek a dobry prostredicko :wink: Jsem pro pateho jelikoz delam patek az sobotni dopoledne, pak nablyskat car po ceste v Boleslavi 99 oktanu a frrrrr mimon muzu tam byt na treti...

na 100% ma ucast
ObrázekKorean cars forever
Hyundai Avante 1,6V DOHC sport sedan GLS 125PS
Hyundai ELANTRA 2,0 CWT DOHC Elegance 235/40 ZR17 Dunlop SP 9000 Sport
Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Příspěvek od Vyki »

tak halooooo, kdy???? patek ci sobota a kolik lidi tam bude??? jestli tam nekdo bude???
ObrázekKorean cars forever
Hyundai Avante 1,6V DOHC sport sedan GLS 125PS
Hyundai ELANTRA 2,0 CWT DOHC Elegance 235/40 ZR17 Dunlop SP 9000 Sport
Dogi27
**
Příspěvky: 131
Registrován: 19 říj 2005, 14:43
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dogi27 »

Zdárec tak jak,kdy to spácháme?ale byl by to můj první sraz,takže nevim jak to chodí a probíhá.
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Pockejte co rekne black_sheep,ale jestli muzu mluvit za nej jako ze jo,tak plati sobota!!!odpoledne...reknu mu at sem upresni od kdy asi tak ,ale pocitam ze po obede :D treba na tu 3h.
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Dogi27
**
Příspěvky: 131
Registrován: 19 říj 2005, 14:43
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dogi27 »

ouki,ale ozvěte se ještě dneska.jak to tam probíhá?
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Dogi27 píše:ouki,ale ozvěte se ještě dneska.jak to tam probíhá?
Cao no bude to uplne prvni vetsi scoupe sraz, kde bude vic jak tri scoupe :D bude tedy od 3 hodin, bude tam mozna i vic jak 10 scoupe!! Od tri hodin bych dal chvili na seznameni, prolezeni a predstaveni aut, pak muzeme dat spolecny sprinty a dal proste pokec atp.. :) proste co nas napadne, myslim ze zabava bude urcite, nez jen prolezem co kde a jak kdo ma, vozkousime jak to komu jede, pokecame co na s na autech stve atp tak bude nedele :D

Organizator jsem tedy ja a jsem na cisle *** *** *** muzete psat, volat temer kdykoliv, ale nevim jestli vam hnedle odpovim :D

zatiiim vivat hyundai :)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

black_sheep píše:
Dogi27 píše:ouki,ale ozvěte se ještě dneska.jak to tam probíhá?
Cao no bude to uplne prvni vetsi scoupe sraz, kde bude vic jak tri scoupe :D bude tedy od 3 hodin, bude tam mozna i vic jak 10 scoupe!! Od tri hodin bych dal chvili na seznameni, prolezeni a predstaveni aut, pak muzeme dat spolecny sprinty a dal proste pokec atp.. :) proste co nas napadne, myslim ze zabava bude urcite, nez jen prolezem co kde a jak kdo ma, vozkousime jak to komu jede, pokecame co na s na autech stve atp tak bude nedele :D

Organizator jsem tedy ja a jsem na cisle --- --- ---- muzete psat, volat temer kdykoliv, ale nevim jestli vam hnedle odpovim :D

zatiiim vivat hyundai :)
Víc jak 10 Scupíček? :?: Tak at se Vám to povede!!
Dogi27
**
Příspěvky: 131
Registrován: 19 říj 2005, 14:43
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dogi27 »

Sežen te co nejvíc LSC,at je nás tam mraky. :P
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

hihi, vo to se snazim celej tejden :D

bohuzel na silnici jsem nepotkal uz 14 dnu ani jedno.. :( v liberci proste scoupe nejsou! :( jen jedno, v nem naka starsi pani, tak 50let, takze tu jsem fakt nestavel :)

jeste budou novy kontakty, mam par mailiku co jsem nezodpovedel, jenze s nima jsem se bohuzel jeste vubec nedomluvil a vetsinou jsou stejne z daleka.. :)

nabijim dvoje baterie do fotaku tak se tesim az se postavime do rady a bude se fotit... :) mozna me to dokope udelat i ty stranky a mozna zakladame tradici scoupe srazu :)

jinak, trefite vsici na letiste?? sjedem se na hlavni runawayi na konci! snad se neprehlidneme, kdyztak si vsici opiste ------------, vite co s tim.. :) kazda hyundai (pouze ty s motory <1.5i 12V vitana :lol: ), ale scoupe hned dvakrat tolik.. :)

tak zatiim!
Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Příspěvek od Vyki »

jedu za chvilku z prace domu na obidek a vyrazim smer Mimon:) teste se...
ObrázekKorean cars forever
Hyundai Avante 1,6V DOHC sport sedan GLS 125PS
Hyundai ELANTRA 2,0 CWT DOHC Elegance 235/40 ZR17 Dunlop SP 9000 Sport
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ja jsem zrovna prehazel zapalovaci kabely, resp. jsem udelal mix tech puvodnich a jednoho z tech bougicordu co stojej zaprd a zda se ze to bude jezdit pekne, tahne to krasne odspoda.. :)

tak jeste sup do sprchy, do bankomatu, na benzinku pro bagetku, piti a beno a na mimooon :) vypadalo to na desnik ale tady v boru uz se situace zlepcila, je mirne pod mrakem ale pujde to.. :)
a ty moc nemachruj se 125PS.. ;) doufam, ze lantra ma alespon 1,5tuny :D
Odpovědět

Zpět na „Srazy“