Rádio z Aliexpress?

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
themanfromearth
*
Příspěvky: 13
Registrován: 11 pro 2023, 21:01

Rádio z Aliexpress?

Příspěvek od themanfromearth »

Ahoj uvažuji o výměně rádia v i30 druhé generace. Hlavní důvod Android auto protože se mi nepovedlo nikam uspokojivě přimontovat držák telefonu.

Na Aliexpress se prodávají rádia od 100 dolarů. U nás stojí u nás klidně deset tisíc u překupníka.

Máte někdo takové nějaké rádio a jaké jsou zkušenosti? Dík
Přílohy
2024-01-13 22_07_17-i30 II radio - Buy i30 II radio with free shipping on AliExpress.jpg
2024-01-13 22_07_17-i30 II radio - Buy i30 II radio with free shipping on AliExpress.jpg (152 KiB) Zobrazeno 344 x
Reklama
 

motorol
***
Příspěvky: 726
Registrován: 20 srp 2016, 20:37

Re: Rádio z Aliexpress?

Příspěvek od motorol »

No, mrkni na to jak vypadá a funguje tablet za 2000. Hádám, ze to nechceš. Pokud vybiras na aliku, tak se podívej na držáky na mobil do díry na CD. Stejne pochybuju, ze to vyuzivas (to CD). Pokud touzis po rádiu z alika, tak bych vybíral alespoň za 5 tis Kč. Řešil verzi androidu a hlavne to jak to budeš aktualizovat. Plus jestli neprestanou fungovat tlačítka na volantu, couvaci kamera a podobne.
Aktuálně: Hyundai i30 2014 new weekend 1,6 MPI
Dříve: Renault megane II sedan 1,6
Felicia 1,3
š105
vrbicek
**
Příspěvky: 406
Registrován: 16 úno 2017, 11:14

Re: Rádio z Aliexpress?

Příspěvek od vrbicek »

mam autoradio z alliexpressu v aute uz pres pet let, nikdy zadny problem, funguje v horku, v mrazech. Je teda pravda ze jsem kupoval tehda drazsi model (cca 7tisic), ale stalo to za to... Kvalita hudby porovnatelna s originalem (dokonce ma lepsi prijem FM radia), bezi to na androidu, navigace bez problemu. Parkovaci kamera je super, BT taky. Pri zapojovani se dokonce podarilo pripojit originalni mikrofon k HF co je nad ridicovo hlavou, takze zadnej ohyzdnej mikrofon nikde neni videt a funguji i tlacitka na volante.
themanfromearth
*
Příspěvky: 13
Registrován: 11 pro 2023, 21:01

Re: Rádio z Aliexpress?

Příspěvek od themanfromearth »

Dák za názory. Mám trochu strach, abych tím držákem v cd díře něco uvnitř neolámal. Ale když uvažuji o výměně tak je to asi jedno ... . ještě to okouknu.
Odpovědět

Zpět na „i30 2012- Elektronika“