Accent bez klimatizace

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

selo84
*
Příspěvky: 67
Registrován: 15 úno 2007, 01:48
Bydliště: Pardubice

Accent bez klimatizace

Příspěvek od selo84 »

Nazdis Accentaci,
mam Accenta a jedinu chybu, ktoru som pri kupe spravil bola mozno ta, ze tam nemam klimatizaciu a jasne ze mi to vadi len v lete, mozte mi poradit, da sa niekde zohnat dodatocne klima a nemyslim original za 30 tacov :cry:
Prosim poradte, da sa napr. pouzit z nejakeho vrakovista alebo neoriginalnu?? Diky za radu
selo
Reklama
 

Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

Napadlo mě dvě víka z autochladniček a hadici od větráčků ven :lol: :lol: Ale těžko říct, jestli do auta, které je bez klimy, půjde namontovat klima z jiného auta - třeba ty dodatečné mají nějak uzpůsobené k té dodatečné montáži, ale jestli to tak půjde i s tou originál :? ... Chtělo by to postavit vedle sebe 2 stejné auta, jedno s klimou a druhé bez, a pořádně je prolézt, co je kde jinak, navíc, chybí a podle toho buď koupit, nebo nekoupit tu z vrakáče... i když myslím si, že by to mělo být defacto stejné - přece nebudou vyrábět od základů jiný model pro klimatizaci a jiný pro verzi bez, že..., takže je ještě otázka, jeslti se oplatí kupovat klimu z vrakoviště...
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Lazo
**
Příspěvky: 112
Registrován: 31 bře 2007, 20:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Lazo »

no ja mam s klimou a rozdil je asi taky v řj protože ten kompresor třeba spíná jen když jedete víc jak 10km/h nebo tak nak a kdyz mate nizke zatizeni,kdyz se jede do kopce tak se klima vypne no plus asi teplotní čidla atd.,jinak výparník se dává jak je schránka spolujezde a akorát se vymění středový spojovaví díl za ten výparník no jinak bys asi musel vrtnout díru do kastle atd ale podle mě by se to dalo snad akorat bych volil klimu jen pro accent
Hyundai ACCENT 1.3 62kw 1997
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Engineer »

No veru, myslel som si ze to bude v pohodke :arrow: auto som kupil minuly rok na jesen, a povedal som si na co klima, ved cez leto pojdem len tak cez mesto zesa mi nestihne ani zahriat motor....

:idea: No za posledne dva tyzdne vidim ze som spravil velku chybu :?
ale za to mam manualnu aktivnu klimu riadenu klukami.... Je mi teplo? nuz obidve okna dole :lol:
Este som rozmyslal ci by nebolo lepsie zebych si dal dole celne sklo :twisted: Fuuuu... to by bola parada :idea:
No len co na to povie spotreba netusim :lol:
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

No dávat dodatečně klimu do auta vidím dost složitě.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
selo84
*
Příspěvky: 67
Registrován: 15 úno 2007, 01:48
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od selo84 »

Cau hosi, no ja mam r.v.05 a ked porovnam auto s klimou a bez klimy, rozdiel je ze mam v predu hned vedla chladica volne miesto na dalsi od klimy a kompresor, pretoze su tam privedene hadicky a kable, takze su na takuto moznost podla mna pripraveny aj v servise?! Ja som sa na to aj pytal, takze by nebol ziaden problem, len tych 30 tacov co by to stalo sa mi nechce do toho vrazit :? takze tak
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

taky mam lantru bez klimy, ale aspon mam vsechny ctyri okynka elektricky, takze si upravuju pruvan, tak se do da snest i bez klimy.
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Lazo
**
Příspěvky: 112
Registrován: 31 bře 2007, 20:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Lazo »

jo kuci ale KLIMA JE KLIMA
Hyundai ACCENT 1.3 62kw 1997
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Klima je klima, uz 13 let bez ni nemuzu zit:) btw, kompresor spina i na volnobeh, bezi porad. Jedina moznost je sehnat accenta bouranyho na zadek a klimu z nej vyndat, mohlo by to bejt za hubicku a par dilu k tomu.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
selo84
*
Příspěvky: 67
Registrován: 15 úno 2007, 01:48
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od selo84 »

No jo uz len takoveho najit, neviete o nejakom bazaru kde predavaju buracky Pardubicky kraj a pobliz? Diky
Lazo
**
Příspěvky: 112
Registrován: 31 bře 2007, 20:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Lazo »

selo84 píše:No jo uz len takoveho najit, neviete o nejakom bazaru kde predavaju buracky Pardubicky kraj a pobliz? Diky
no u Hradce je tam Donát-libišany,jinak přelouč -vrakáč na všechno
Hyundai ACCENT 1.3 62kw 1997
Lazo
**
Příspěvky: 112
Registrován: 31 bře 2007, 20:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Lazo »

Hardcam píše:Klima je klima, uz 13 let bez ni nemuzu zit:) btw, kompresor spina i na volnobeh, bezi porad. Jedina moznost je sehnat accenta bouranyho na zadek a klimu z nej vyndat, mohlo by to bejt za hubicku a par dilu k tomu.
kompresor teda porad nebezi cetl jsem si to na hmaservice.com
Hyundai ACCENT 1.3 62kw 1997
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Lazo píše:no ja mam s klimou a rozdil je asi taky v řj protože ten kompresor třeba spíná jen když jedete víc jak 10km/h nebo tak nak a kdyz mate nizke zatizeni,kdyz se jede do kopce tak se klima vypne no plus asi teplotní čidla atd.,jinak výparník se dává jak je schránka spolujezde a akorát se vymění středový spojovaví díl za ten výparník no jinak bys asi musel vrtnout díru do kastle atd ale podle mě by se to dalo snad akorat bych volil klimu jen pro accent
A co když auto stojí na místě v koloně????? Klima normálně funguje.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Lazo
**
Příspěvky: 112
Registrován: 31 bře 2007, 20:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Lazo »

tom píše:
Lazo píše:no ja mam s klimou a rozdil je asi taky v řj protože ten kompresor třeba spíná jen když jedete víc jak 10km/h nebo tak nak a kdyz mate nizke zatizeni,kdyz se jede do kopce tak se klima vypne no plus asi teplotní čidla atd.,jinak výparník se dává jak je schránka spolujezde a akorát se vymění středový spojovaví díl za ten výparník no jinak bys asi musel vrtnout díru do kastle atd ale podle mě by se to dalo snad akorat bych volil klimu jen pro accent
A co když auto stojí na místě v koloně????? Klima normálně funguje.
no když to stoji tak funguje proste to ma naky mody kdy spina a kdy ne precti si to na hmaservice ja tu klim uzatim moc nepoustel pac neni jeste vycistena tak nevim ze zkusenosti
Hyundai ACCENT 1.3 62kw 1997
Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

Nechal jsem si do Getze namontovat novou klimu dodatecne a pohoda.
Bacha na to aby kdyz si pak treba sectetete cenu za bourane auto, vymenu klimy, pak treba jeste nejake preprogramovani RJ v autorizovanem servisu, pripocitate k tomu likvidaci zbytku bouracky a spoustu sveho volneho casu aby ta klima nevysla draz nez nova s 2 letou zarukou ;).
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“