fotky ze srazu Scoupecek 5.11

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ivan.raffai@seznam.cz píše:
black_sheep píše::twisted: tak naka baba rikas? :) miry, vek? :lol: dej mi na ni kontakt, asi si s ni domluvim soukromej scoupe sraz :D
Jsi ve frontě :D :D
lepci bejt az druhej nez treti.. :) mezitim alespon necham vyvarit lemy a odhlucnim plasty v interieru abych mel auticko jako novy a na tretiho uz se nedostane.. :P
Reklama
 

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

black_sheep píše:
ivan.raffai@seznam.cz píše:
black_sheep píše::twisted: tak naka baba rikas? :) miry, vek? :lol: dej mi na ni kontakt, asi si s ni domluvim soukromej scoupe sraz :D
Jsi ve frontě :D :D
lepci bejt az druhej nez treti.. :) mezitim alespon necham vyvarit lemy a odhlucnim plasty v interieru abych mel auticko jako novy a na tretiho uz se nedostane.. :P
Já vím,taky musím udělat ještě nějaké resty!!!
Přední ložiska,brzdy,nějak dát dohromady plovák,protože mě to štve,že to
nefunguje ,když mi na autě jinak vše funguje bez chyby!!
A s těma plastama,já mám v autě absolutní ticho,jen slyším ty moje přední ložiska jak vrní!!!Jinak pohoda!!!
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ivan.raffai@seznam.cz píše:
black_sheep píše:
ivan.raffai@seznam.cz píše: Jsi ve frontě :D :D
lepci bejt az druhej nez treti.. :) mezitim alespon necham vyvarit lemy a odhlucnim plasty v interieru abych mel auticko jako novy a na tretiho uz se nedostane.. :P
Já vím,taky musím udělat ještě nějaké resty!!!
Přední ložiska,brzdy,nějak dát dohromady plovák,protože mě to štve,že to
nefunguje ,když mi na autě jinak vše funguje bez chyby!!
A s těma plastama,já mám v autě absolutní ticho,jen slyším ty moje přední ložiska jak vrní!!!Jinak pohoda!!!

ja uz to mam po dnesni odhlucnovaci kure o chloupek lepci! jeste musim nak vymyslet kde sezenu takovy ty "hacky na ryby" na ktery se zahackujou ty tapecirunky dveri do listy pod sklem okna.. takovy bily.. ty cvocky do dveri jsem sehnal v mototechne, univerzalni a pasovali mozna lip nez origo! :)
Odpovědět

Zpět na „Srazy“