chod Scoupe

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

blaazn
*
Příspěvky: 89
Registrován: 06 bře 2007, 21:46
Bydliště: Opava

chod Scoupe

Příspěvek od blaazn »

no tak s tim termostatem to bude asi smula. Ale kdyz uz mi to dal blbe tak myslim ze mi to dal na atmosferickou verzi, protoze turbomotor byl myslim jenom jeden. To abych tam jel zas znova!
Reklama
 

pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

spis ti to dal na uplne neco jineho. protoze atmos a turbo maji to same.
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
blaazn
*
Příspěvky: 89
Registrován: 06 bře 2007, 21:46
Bydliště: Opava

chod Scoupe

Příspěvek od blaazn »

Tak sem byl dneska znova v te prodejne a na Scoupecka ma byt termostat ktery otvira pri 82° celsia. Nasel tam akorat Scoupecko roku vyroby 1988 a to melo termostat na 88° celsia. Pro jistotu sem byl i v druhem obchode a tam taky nemeli jinaci termostat na Scoupecko nez ten ktery otviral pri 82° celsia!Tak ted fakt nevim na cem sem. A pri tom sem tam mel ten na 88° celsia. Poradte nekdo.
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Na Scoupe 1.5i a ted bud 65kW-LS a nebo 85kW-GT je opravdu ten termostat co otevira pri 88st.C. Ten co otevira uz pri 82st.C je na verzi 1.5i 62kW na jeste ten motor Mitzu. Me tam dali na ten stary a neohralo se to ani nahodou,koupil jsem si sam ten spravny a od te doby ok jak to ma byt. Fakt 8)
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
blaazn
*
Příspěvky: 89
Registrován: 06 bře 2007, 21:46
Bydliště: Opava

chod Scoupe

Příspěvek od blaazn »

No ten stary termostat co tam byl, tak byl na 88° celsia. Ja uz ho mam i koupeny ale ten co sem koupil byl na Getze a Accenta, protoze na to Scoupecko meli jen ten 82°celsia.No tak hodim tam ten 88°celsia.Nic jineho nez to zkusit mi nezbyde. Jenom skoda penez za ten spatny.
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“