(/-/) Accent 2002 styling .:news:.

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

No s tím křídlem to bude problém,ale mohlo by tam pasovat buďto z Astry G a nebo z Oktávky. :)
Kola mě vyjdou sada na necelých 13.000 + pneu.
Zásah do auta by tam neměl bejt žádnej.
Reklama
 

Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

Kubin: napiš mi prosím za kolik jsi sehnal folie na auto včetně montáže.
Můžu ti doporučit firmu která to dělala mě.
Stálo mě to 4000,- na 3dvířko,komplet celý auto.
Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Příspěvek od Kubin »

tedy koukám že se tu strhla slušná diskuze, sjem moc rád :)
k čepičkám, auto stojí na hlídaném parkovišti a co nevidět bude mít vlastní garáž, samozřejmně je tu problém při nějaké delší cestě, ale tak to je radši vyměním :)
Engineer: za obrázky díky, jsou tam moc pěkné kousky, o mlhovkách jsem taky uvažoval, ale hyundai za to chce nekřesťanský prachy, takže ee a ten na tom obrázku je vlastně ani nemá :)
Accent.A: děkuju za názory, pokud jde o folie sehnal jsem firmu "automyčka express" jsou to kompletní služby pro auto včetně tonování skel, celé auto by vyšlo ccana 5000,- takže pokud máš levnější firmu, byl bych rád, hlavně jestli mají atesty? nechci se dostat do křížků s pčr. Pokud jde o výfuk tak vybírám pouze z nabídky remus a sebring, ale děkuju za upozornění a zatmavení zadních světel... vím že je to takové dosti riskantní, sám nemusím když přede mnou brzdí golf, má zatmavená světla a člověk prd vidí, ale prostě nevím, něco bych s nima chtěl provést :(
Jinak dále jsem zapoměl uvést že scháním masku chladiče z accenta r.v. 2000, to co má ten accent v mém prvním příspěvku, chtěl bych si jí přesně tak upravit a ještě jesti nevíte kde sehnat to lízátko předního nárazníku, děkuju :)
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

Tak to tu masku budeš schánět dost špatně.Když jsem to zboural tak jsem chtěl tu samou a dokonce jí mají v autokelly na obrázku.
Když jsem si jí nechal koupit tak překvápko,je to ta samá co origoš z fabriky.Jinak jsem zjistil že je to maska z Accenta z americký verze.
Ty folie co mám tak jsou LLumar.Mám dokonce i typový list z vypsanou úpravou oken.Boční u řidiče a spolujezdce tam ale nemám napsaný,asi z důvodu že okna jsou z fabriky zatonovaný lehce do zelena.
Co vím tak je povolené zatmavení na boku u řidiče a spolujezdce o 30% oproti bílému sklu.Dělala mi to firma Tomáš.
Můžu ti poslat i tel.
Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Příspěvek od Kubin »

Korálek píše:Tak to tu masku budeš schánět dost špatně.Když jsem to zboural tak jsem chtěl tu samou a dokonce jí mají v autokelly na obrázku.
Když jsem si jí nechal koupit tak překvápko,je to ta samá co origoš z fabriky.Jinak jsem zjistil že je to maska z Accenta z americký verze.
Ty folie co mám tak jsou LLumar.Mám dokonce i typový list z vypsanou úpravou oken.Boční u řidiče a spolujezdce tam ale nemám napsaný,asi z důvodu že okna jsou z fabriky zatonovaný lehce do zelena.
Co vím tak je povolené zatmavení na boku u řidiče a spolujezdce o 30% oproti bílému sklu.Dělala mi to firma Tomáš.
Můžu ti poslat i tel.
teda tak to je pech, a tu co mají na autokelly, to teda není ona jo?
no buď to zkusit objednat ze zámoří, nebo to nechat u nějaký firmy udělat, víc mě nenapadá, ano zatmavení u řidiče a spolujezdce je 30%, čili musí mít 70-ti% průhlednost, jinak za tel. číslo bych byl moc rád, a dotázek, kolik tě to stálo?díky :)
A pak bych tu měl takový dotázek pro všechny, nevíte co je tohle :arrow: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/HYUNDAI- ... dZViewItem nepříjde mi to jako normální folie na okna, nevíte??
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

Ta folie co je na netu je na zatmavení světel,aby jsi je nemusel stříkat sprejem.Když budou prudit policajti nebo STK jednoduše to ztrhneš.
Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Příspěvek od Kubin »

všechny vás zdravím hyundajácí :)
Měl bych tu pár novinek ohledně stylingu, v první řadě musím poděkovat zdeňkovi76, Zdeňku mockrát děkuju, rychlá objednávka, bleskurychlé odeslání, perfektní balení, až jsem se do toho nemohl dostat :) jsi třída ještě jednou díky, takže abych vám to vysvětlil, přes Zdeňka jsem si objednal z ebaye tato světla, čiré altezzy s černým pozadním, dnes přišli, dnes jsem je namontoval, otázka 20 minut, takže se vám musím pochlubit :D
mimochodem, bliká červeně amík jeden :lol:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Jinak tímto se odkládají folie, ale do konce měsíce bych je rád stihl. A dále musím říct, že kašlu na decenta, zamiloval jsem se do tohohle body kitu, krom křídla pro mě nádhera, pomalu už dávám stranou peníze :D http://www.evofusionusa.com/TeamSR/Hyun ... iskit.html
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Engineer »

Vela bliknuti prajem... ;)
vidim ze us ma uz predbehol svetlami, Ja som si zatial zaobstaral iba folie...
Vsetko ostatne caka kedze auti je v servise. :( Takze upravy pojdu stranou, budu musiet pockat na zimnu prestavku...
Btw kolik ta orientacne vysla cena svetiel?
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

já měl vybraný světla tyhle světla Obrázek
ale nakonec si počkám až se budou dělat v LED diodovém provedení.
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
soto
**
Příspěvky: 182
Registrován: 02 úno 2006, 16:01
Bydliště: Bratislava / Presov

Příspěvek od soto »

Kolko to cele vyslo z ebay? Ja mam obidve zadne svetla prasknute a nove orig. Hyundai stoja cca 5 tis. SKK za dva kusy. Tu som nasiel par za cenu (spolu s postovnym) za 84 USD co vychadza cca 2200 SKK a to sa mi vobec nezda. Zeby to bolo o tolko lacnejsie ?
Ako je to s dodanim ? Treba platit kreditkou ?
Tu je link na tie svetla:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/00-02-HY ... dZViewItem
Opel Zafira 1,8i (7 miest) 2001

Before:
Accent 1,3i, r.v. 10/2002 odisiel k Adamovi221
Peugeot 309 1,9 XLD
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

soto píše:Kolko to cele vyslo z ebay? Ja mam obidve zadne svetla prasknute a nove orig. Hyundai stoja cca 5 tis. SKK za dva kusy. Tu som nasiel par za cenu (spolu s postovnym) za 84 USD co vychadza cca 2200 SKK a to sa mi vobec nezda. Zeby to bolo o tolko lacnejsie ?
Ako je to s dodanim ? Treba platit kreditkou ?
Tu je link na tie svetla:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/00-02-HY ... dZViewItem
Jenže 84USD je to s poštovným po US, poštovné do Evropy stojí 70USD, takže by tě to vyšlo na 124USD a počítej ještě s vaším DPH. Platit můžeš kreditkou nebo PayPal. Cena těch Kubinových není tajemství, ale ať ti ji přeci jen napíše raději on jako kupující.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
soto
**
Příspěvky: 182
Registrován: 02 úno 2006, 16:01
Bydliště: Bratislava / Presov

Příspěvek od soto »

Ono tam je uvedene ze postovne je worldwide (tych 30 USD). Pre USA a Canadu je tam ina cena (24 USD) a tiez cena svetiel je trosku nizsia. Ale v principe islo mi o to, ci to je cele lacnejsie ako nove originalne Accent svetla v servise resp. autokelly. BTW Kubine, co si urobil s tymi starymi svetlami. Neprodas :-)?
Opel Zafira 1,8i (7 miest) 2001

Before:
Accent 1,3i, r.v. 10/2002 odisiel k Adamovi221
Peugeot 309 1,9 XLD
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Engineer »

Zdenku prosim ta, ja som nasiel na tvojom webe tieto svetla co hovoril "soto"
http://www.korea-suv.cz/index.php?sec=d ... braneDil=3
Oni tolko stoja alebo treba ktomu pripocitat nejake dalsie veci?
Kus som nad nimi rozmyslal..
:roll:
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
soto
**
Příspěvky: 182
Registrován: 02 úno 2006, 16:01
Bydliště: Bratislava / Presov

Příspěvek od soto »

Toz som nevedel, ze si to ty ten Zdenek, co ma internetovy obchod. Toz, asi by som to potom tiez od teba zobral (radsej, ako cakat ci to dojde z ebay).
Opel Zafira 1,8i (7 miest) 2001

Before:
Accent 1,3i, r.v. 10/2002 odisiel k Adamovi221
Peugeot 309 1,9 XLD
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

soto píše:Ono tam je uvedene ze postovne je worldwide (tych 30 USD). Pre USA a Canadu je tam ina cena (24 USD) a tiez cena svetiel je trosku nizsia. Ale v principe islo mi o to, ci to je cele lacnejsie ako nove originalne Accent svetla v servise resp. autokelly. BTW Kubine, co si urobil s tymi starymi svetlami. Neprodas :-)?
Ee, tam je "Ships to: Worldwide", takže posílá po celém světě.
Obrázek

Ale výši poštovného má napsanou níže a pro International je to 70USD.
Obrázek

Chce to na tohle dávat bacha, aby pak na tom člověk neprodělal.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“