rozvodový řemen

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Tata
*
Příspěvky: 49
Registrován: 25 dub 2007, 15:41
Bydliště: Ostrava

rozvodový řemen

Příspěvek od Tata »

Zdravím všechny, tak mě čeká výměna rozvodů a začal sem hledat na netu osvědčené značky (aspon si to myslím) jako Gates,Contitech.Navštívil sem JC auto a bylo mi nabídnuto Mitsuboshi,říkám si co to je,ale neměli ho skladem,tak se hledalo dál a další v pořadí byl SUN ?? a že na korejce,tím mysleli acentíka,jiný řemen nemají.Doma sem to študoval na netu,abych se uklidnil a zjistil sem,že sem dostal řemen na motor G4EA,já mám G4EH.Tak na druhý den měním a SUN na G4EH nemají,šok co příde za značku teď,...TSUBAKI sem v koncích. Prosím, kdo máte s těmito nebo s touto značkou už zkušenosti,nebo můžete dát nějaké reference byl bych rád za vaše názory.Díky předem
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: rozvodový řemen

Příspěvek od black_sheep »

Tata píše:Zdravím všechny, tak mě čeká výměna rozvodů a začal sem hledat na netu osvědčené značky (aspon si to myslím) jako Gates,Contitech.Navštívil sem JC auto a bylo mi nabídnuto Mitsuboshi,říkám si co to je,ale neměli ho skladem,tak se hledalo dál a další v pořadí byl SUN ?? a že na korejce,tím mysleli acentíka,jiný řemen nemají.Doma sem to študoval na netu,abych se uklidnil a zjistil sem,že sem dostal řemen na motor G4EA,já mám G4EH.Tak na druhý den měním a SUN na G4EH nemají,šok co příde za značku teď,...TSUBAKI sem v koncích. Prosím, kdo máte s těmito nebo s touto značkou už zkušenosti,nebo můžete dát nějaké reference byl bych rád za vaše názory.Díky předem
zajdi do autokelly tam maj gates a ja s nim nemel problem! :wink:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Lazo
**
Příspěvky: 112
Registrován: 31 bře 2007, 20:18
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Lazo »

hele já jsem tam dával nákého japonce z auto RS za 650kč i s novou kladkou za 350kč a neřeším značky takovej řemen má atestace a musí něco vydržet
Hyundai ACCENT 1.3 62kw 1997
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Lazo píše:hele já jsem tam dával nákého japonce z auto RS za 650kč i s novou kladkou za 350kč a neřeším značky takovej řemen má atestace a musí něco vydržet
Tvuj optimismus bych chtěl mít :D
Obrázek
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Gates je v pohodě, nebo i Dayco či FAI. Napiš co máš přesně za auto
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Tata
*
Příspěvky: 49
Registrován: 25 dub 2007, 15:41
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Tata »

Accent 1.3i,12V,r.v.99,62 kW

Tak sem se nakobnec nechal ukecat na Tsubaki,že prý to je dodavatel do prvovýroby pro Toyotu a Nissan, stál mě 600,- + origo kladku Hyundai za 450,-Kč no tak uvidíme :roll: Výměna provedena při 80.000 km

Jinak původní řemen tam byl Gates a vizuélně jsem zjistil natržení 1 zubu a po obvodu se začínal mírně třepit a i kladka nevypadala nejlíp měla velkou vůli,což mohlo způsobit to otřepení (moje teorie :oops: ) , při těch ujetých kilometrech mě to dost překvapilo a to musím říct,že jezdím velmi slušně.
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“