Tuning Getze

Jak upravit svého hjundaje.

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

Muj prvni "tuning" :D :D :D
Namisto reklamniho prouzku krasna ceska vlajka :)

Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Příspěvek od Kubin »

2 mylys: nádhera, úžo, hajpr, prostě good :wink:
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
Uživatelský avatar
Adam
*
Příspěvky: 53
Registrován: 06 črc 2005, 15:57
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Adam »

Tak už mám na mém Getzíku zadní čiré lampy, stály 4100, :shock: - a vypadají fakt super, teda na můj vkus. Kdo má zájem, objednají je z Holandska DM Autodoplňky Brno. Foto chystám do albumu. Zatím zdarec.
Getz 1,3l 5dv., r.v. 2004
Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Příspěvek od Kubin »

Adam píše:Tak už mám na mém Getzíku zadní čiré lampy, stály 4100, :shock: - a vypadají fakt super, teda na můj vkus. Kdo má zájem, objednají je z Holandska DM Autodoplňky Brno. Foto chystám do albumu. Zatím zdarec.
rychle fotky, už se nemůžu dočkat :wink: , sem ani nevěděl že na getze su :shock:
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
Uživatelský avatar
Adam
*
Příspěvky: 53
Registrován: 06 črc 2005, 15:57
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Adam »

Zrovna nemám foťák, ale zítra ráno tu budou, jinak na www.autostyle.nl jsou, ale aspoň uvidíš jak vypadají na mém autě. Mám z nich opravdu radost :lol: ! A Getz už tak sám o sobě vypadá super!!!!!!!!!!!!!!!
Getz 1,3l 5dv., r.v. 2004
Návštěvník

světla

Příspěvek od Návštěvník »

vypadaj fakt skvěle
Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Příspěvek od Kubin »

nj, fakt špica 8)
Obrázek

Kolik stál dovoz?
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
Uživatelský avatar
ROOOM
**
Příspěvky: 184
Registrován: 14 dub 2005, 12:54
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

teda...

Příspěvek od ROOOM »

Teda chlape ty jedes ... :shock:

Na starsich fotkach mas jiny kola a zluty brzdice.... najednou cerveny ??? coto?

Jinak ty svetla sou fakt dost dobry ... vetsina "z nas" ceka az to do nas nekdo tukne a pak do toho pujdem, ale udelat si radost jen tak .... hmmm ... jen tak dal :wink: fandim
Getz 1.1 Cool - Green Bean
Mercedes Benz M-Class W164 3.0
Uživatelský avatar
Adam
*
Příspěvky: 53
Registrován: 06 črc 2005, 15:57
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Adam »

Díky moc za pochvalu, jsem rád, že se líbí!!! :shock: Jinak kola mám pořád stejný a brzdiče mám žluté od začátku, řekl bych, že teď jsou špinavé, ostatně jako celé auto, vždycky když si s ním pohraju, tak zaprší :( , je to jako naschvál. Jinak cena světel je 4100,- s dopravou až do domu. Je tozvláštní, protože je tam cena 149 EUR což je nějakých 4400,-????? Ale jsem spokojený. Když je rozsvítím, vypadají ještě líp. Jinak to je po přítelkyni můj mazlíček, pracuju 14hodin denně, tak si nějakou radost musím dopřát né??? Není to tak, že bych nevěděl co s prachama. Všechny moc zdravím!!!!!
Getz 1,3l 5dv., r.v. 2004
Uživatelský avatar
ROOOM
**
Příspěvky: 184
Registrován: 14 dub 2005, 12:54
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

ouou sem lama

Příspěvek od ROOOM »

Jeee promin splet sem se .... koukal sem na "Nejnovejsi pridane obrazky" a ty cerveny brzdice tam dal nekdo jinej vedle tebe :oops:
https://www.hyundaiclub.net/

Hele a mohl bys pro nas jeste udelat foto vecer, jak to sviti....? Diky
Getz 1.1 Cool - Green Bean
Mercedes Benz M-Class W164 3.0
Uživatelský avatar
Adam
*
Příspěvky: 53
Registrován: 06 črc 2005, 15:57
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Adam »

Snad jo, doufám, že to zvládnu. prohlížím si teď Getzclub.com Tam mají super káry, můžeme jen tiše závidět. Někde jsem tam četl, jak si do 1,3L namontoval turbo í s mezichladičem.........výsledek 140koní a zrychlení pod 8s. :twisted: Přestavba něco kolem 5000EUR!!!! Tak to je nářez, mít prachy, tak.........
Getz 1,3l 5dv., r.v. 2004
bosss

Příspěvek od bosss »

no ten je pěknej....k nám taky podobný jezdí ale je černej crdi (ap-butovice)
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

Adam píše:Tak už mám na mém Getzíku zadní čiré lampy, stály 4100, :shock: - a vypadají fakt super, teda na můj vkus. Kdo má zájem, objednají je z Holandska DM Autodoplňky Brno. Foto chystám do albumu. Zatím zdarec.
Jak jsem starej tak si rád dělám jenom radosti. Dnes jsem je měl na poště a už jsou namontované SUPER. Současná cena (Adame nežárli) 3860 ,-. A vzhledem k tomu, že jsem perfekcionalista tak Vám (:?: jak se hromadně tyká Hyundajákům :D ) musím s radostí sdělit, ža mají homolagační značku - to je takové to E v kroužku s nějakým číslem (ČR "8"), bez kterého na autě nesmí :!: :!: být legálně namontováno nic ,takže bez problémů na silnici i na STK. I na mém červeném vypadají velmi dobře. A na závěr - mezi objednáním přes NET a oznámením na pošte - 6 dní
Uživatelský avatar
Adam
*
Příspěvky: 53
Registrován: 06 črc 2005, 15:57
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Adam »

To nevadí, dvě stovky se dají oželet, jsem rád, že jsem je vůbec sehnal. Jinak jsem vyměnil oranžové blikače za diademové žárovky, vzhled kruhu se ještě zlepší a nebude to vypadat jako volí oko :lol: , škoda jen, že jedna žárovka stála přes 150,-
Getz 1,3l 5dv., r.v. 2004
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Tuning GETZE z východu

Příspěvek od Josef »

Pro zajímavost se podívejte jak tuning (styling) řeší jinde
http://www.getzstyle.ru./article.php?action=full&id=117
Odpovědět

Zpět na „Tuning“