modely 1/32 - SONATA, SANTA, ACCENT, H100, LANTRA, COUPE..

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

Tiburon_FX píše:jo nějak kolem 3 stovek mě stál, přišel v červený s nápisem coupé na boku, musel jsem ho tochu poupravit, interiér byl šedivej a nebyly vybarvený blinkry, ty co po tom modelu tak toužej chci varovat, je to jak hračka z tržnice, a tvarově to fakt neodpovídá...škoda že se nedá sehnat lepší, bral bych klidně i slepovací...

mas pravdu, dogin si ho u me objednal pro nekoho tady z klubu :lol: ale ten obdarovany(a) teda vubec neprotestuje a pry se moc libil! je pravda ze to auticko pusobi hodne tamansky a neni dvakrat verohodny, ale lepsi proste neni a ja bych mel radost i za nej (netusil jsem ze ho budu nakonec shanet i pro sebe)! :lol:

musim rict ze lantra podle me byla mnohem povedenejsi (az na ty hrozne uzky svetla), ale nejlepsi rozhodne je scoupe prvni generace, pak jeste H100, to se fak povedlo az na ten interier, ostatne hranaty auto se modeluje mnohem lepe :lol:

nicmene az nekdo sezene lepsi, pak svoji nabidku pokorne stahnu :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

Tiburon_FX píše:jo nějak kolem 3 stovek mě stál, přišel v červený s nápisem coupé na boku, musel jsem ho tochu poupravit, interiér byl šedivej a nebyly vybarvený blinkry, ty co po tom modelu tak toužej chci varovat, je to jak hračka z tržnice, a tvarově to fakt neodpovídá...škoda že se nedá sehnat lepší, bral bych klidně i slepovací...
jeste jsem ti tak nak vzpomnel ze to vlastne nebylo tak hrozny, ale co me zaujalo je ze vubec netrefili vysku strechy, resp. hlavne v ty zadni casti :) tam ve skutecnosti neni misto zadny ale vypada to fajne hezky placate, ale v tom modylku by meli panacci 1:32 mista na hlavu habadej a vypada to fak prapodivne, ze jsem premejslel kdyby to byl muj modylek, jestli ho trochu neseslapnout :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

black_sheep píše:
Tiburon_FX píše:jo nějak kolem 3 stovek mě stál, přišel v červený s nápisem coupé na boku, musel jsem ho tochu poupravit, interiér byl šedivej a nebyly vybarvený blinkry, ty co po tom modelu tak toužej chci varovat, je to jak hračka z tržnice, a tvarově to fakt neodpovídá...škoda že se nedá sehnat lepší, bral bych klidně i slepovací...
jeste jsem ti tak nak vzpomnel ze to vlastne nebylo tak hrozny, ale co me zaujalo je ze vubec netrefili vysku strechy, resp. hlavne v ty zadni casti :) tam ve skutecnosti neni misto zadny ale vypada to fajne hezky placate, ale v tom modylku by meli panacci 1:32 mista na hlavu habadej a vypada to fak prapodivne, ze jsem premejslel kdyby to byl muj modylek, jestli ho trochu neseslapnout :lol:
přesně to mi na tom modelu vadí nejvíc, to auto je prostě příliš úzký a vysoký, přijde mi jako by ho někdo dělal odhadem od voka, když si vemu jak je udělaná další generace, tak ta je opradu věrohodná a vypadá skoro jako bburago....i když máš pravdu v tom, že je to lepší než nic (taky sem měl radost když se mi ho podařilo sehnat)....kdybys sehnal nějaký lepší kola tak dej vědět, páč ty originál vypadaj fakt příšerně, o tý bedně na setrvačník vevnitř ani nemluvě, a to logo H na přední kapotě, taky příliš proporcionálně neodpovídá originálu....jináč samozdřejmě víme u koho sídlí to červený....
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

no nevim cece ja od kingstaru videl i novejsi generaci a je to teda fuj maximalni, vubec jsem se tady o tom nezminoval pac u dealera je k dostani mnohem hezci! kola jsem sehnal viz tema kde jsem se ptal na ebay a ted resim "tuning" toho modylku scoupe, tam je odkaz na stranky kde se neco sehnat da a neco ma i debí!
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

black_sheep píše:no nevim cece ja od kingstaru videl i novejsi generaci a je to teda fuj maximalni, vubec jsem se tady o tom nezminoval pac u dealera je k dostani mnohem hezci! kola jsem sehnal viz tema kde jsem se ptal na ebay a ted resim "tuning" toho modylku scoupe, tam je odkaz na stranky kde se neco sehnat da a neco ma i debí!
bohužel nevim jak ten od kingstáru vypadá, viděl jsem přímo na prodejně stříbrnej, řek bych v měřítku 1/24, a měl šecko otvírací, a hezký bylo že měl udělaný jakoby napůl stažený okýnka, při bližšim zkoumání sem si všim, že motor je docela odfláknutej, a taky za něj chtěj nehorázný peníze (tušim že něco kolem tisícovky), ale mít ho v reálu, tak si ten modýlek určitě koupim a patřičně upravim, jináč ho taky dělá Hotwheels, ale to je malinký :wink:
Obrázek
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

Tiburon_FX píše:
black_sheep píše:no nevim cece ja od kingstaru videl i novejsi generaci a je to teda fuj maximalni, vubec jsem se tady o tom nezminoval pac u dealera je k dostani mnohem hezci! kola jsem sehnal viz tema kde jsem se ptal na ebay a ted resim "tuning" toho modylku scoupe, tam je odkaz na stranky kde se neco sehnat da a neco ma i debí!
bohužel nevim jak ten od kingstáru vypadá, viděl jsem přímo na prodejně stříbrnej, řek bych v měřítku 1/24, a měl šecko otvírací, a hezký bylo že měl udělaný jakoby napůl stažený okýnka, při bližšim zkoumání sem si všim, že motor je docela odfláknutej, a taky za něj chtěj nehorázný peníze (tušim že něco kolem tisícovky), ale mít ho v reálu, tak si ten modýlek určitě koupim a patřičně upravim, jináč ho taky dělá Hotwheels, ale to je malinký :wink:
Obrázek
to je ale novejsi generace ne? to uz jsem videl cece a to mi nic nerika :lol:

jinak kingstar je presne ten jak jsme se o nem bavili (viz obrazek). je to korejska firma, dela tyhle modylky na setrvacnik, resp. modylky to nazyva, ale je to spis hracka pro korejsky deti :lol:

nic jinyho bohuzel neni, a pokud ja vim tak dealeri nabizej modylky v cene okolo 1500,- skoro vsech novych modelu, takze bych rekl ze to coupe (02-05) bylo presne ono co tam nabizeli. Nevim jestli je nekdo schopen rict co a jestli vubec nabizeli driv, kdy byli v prodeji jeste nase coupatka a scoupatka
:lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

takze nabidka je zde:
- cena by mela byt odhadem kolem 500-600kc za kus mimo vyjimek, kterejch si korejec vazi.. tak jdeme na to! :)
- je to meritko 1/32 a jsou na setrvacnik takze vice mene hracka, ale nic lepsiho bohuzel neni nikde jinde ve svete (mimo aktualne prodavanych novych aut) :(

coupe 1996 - zluta barva (to si mozna necham ale kdyby mel nekdo zluty COUPE tak mu ustoupim)
Obrázek

elantra - bila, sediva, zelena, modra, cervena barva
Obrázek

lantra 1992 - modra barva (velmi vzacne cena = 1500, pokusim se ukecat ale hrozne si toho ceni :roll:)
Obrázek

trajet - cerveny viz foto, a cely bily
Obrázek

lantra 1994 - tyrkysova, zluta barva
Obrázek

matrix - taky dost vzacnej, jedina barva
Obrázek

sonata - zelena, cervena barva
Obrázek

sonata - novejsi, cervena, cerna, bila taxi, cerne taxi, hasici korea, rallye SAFETY CAR
Obrázek

tuscon - cerveny, modry, zluty, cerny, zeleny, bezovy
Obrázek

santa fe starsi - bila barva, zelena
Obrázek

santa fe - nove: stribrna, cervena, cerna, sv. modra metaliza
Obrázek

piste rezervace sem do fora, budu je brat jako zavazne. Pouze to co vidite na fotkach nebo je v komentari uvedeno jako barevna varianta! budu ted 14dnu pryc ale hned jak se vratim tak se dam do vyrizovani a presnou cenu bych urcil podle toho jak bych ukecat toho prekupnika :wink: pote bysme se i domluvili primo na prodeji :!:
pokud se o neco budete hadat dam vyssi nabidce! ;)
Naposledy upravil(a) black_sheep dne 27 črc 2007, 23:07, celkem upraveno 1 x.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

jo a zkusim sehnat i jiny modylky, ale to az za 14 dni - a hodim sem zase nabidku, prosim, nepiste sve objednavky dopredu! diky!
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

jeste jsem nasel nejake modely KIA, ssang young, deawoo napr.:

musso
Obrázek
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Hoj Blacku ... jeste furt mam zajem o tu lantru 1992 ... Diky ...
:wink: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

Já nemůžu nechtít jakoukoliv hasičskou verzi :wink: :wink:
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

Josef píše:Já nemůžu nechtít jakoukoliv hasičskou verzi :wink: :wink:
takze hasickou tam ma ten korejec sonatku tu novou generaci! ;)

Obrázek Obrázek Obrázek
chces ji? :P
Vita píše:jeste furt mam zajem o tu lantru 1992 ... Diky ...
vito jestli chces je tva, ale bohuzel tam ta cena bude vyssi, pokud se mi ho nepodari ukecat! je to holt unikat! ;) takze pokud o to vazne stojis - je TVA! ;)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

tak pozor hasicka je tam dokonce i ta lantra 1992 - akorat ta cena je stejna jako za tu vitovu, bohuzel je to unikat! :(

Obrázek Obrázek
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
DeBí
**
Příspěvky: 328
Registrován: 02 pro 2006, 18:24
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DeBí »

kdybyh měla prašulky tak bych si něco vybrala....asi coupe bo elantru
Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Příspěvek od Kubin »

ahoj blacku, líbil by se mi ten trajet bílý, tedy pokud by byla nějaká pěkná cena :)
jinak mimochodem, ta lantra 92 je nádhernej modýlek, má dokonce otvírací kufr, vskutku krásná :wink:
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
Odpovědět

Zpět na „Pokec“