Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Ivko
Příspěvky: 7
Registrován: 11 srp 2007, 19:20
Bydliště: BA SK

Příspěvek od Ivko »

Andy a Mikro dík za rady. Skúsim to viac vytáčať, ale pri studenom motore si tu písal, že ot. by nemali presahovať 2000-2200, kým sa zahreje motor, no a to trvá najmenej 5min. A to som už prakticky v cieli :lol:
2007 Accent 1.5 CRDi Elegance, Ebony Black
Reklama
 

Uživatelský avatar
andrej21
*
Příspěvky: 76
Registrován: 05 črc 2007, 06:11
Bydliště: BA

Re: reklamacia

Příspěvek od andrej21 »

to Igor-PK


Bol som v BA na Vajnorskej. Je to novootvoreny sevis pre hyundai. Ale myslim ze sa to vola tiez AUTO PALACE BRATISLAVA.

Pozeral som ten volant ale je fakt nakrivo. nevadi. Zajtra tam idem na 8 a uvidim co zistia.
Uživatelský avatar
andrej21
*
Příspěvky: 76
Registrován: 05 črc 2007, 06:11
Bydliště: BA

Příspěvek od andrej21 »

Tak geometria uz je v poriadku./dufam/ Ale volant je celkom rovno. Samozrejme ze bola posunuta jedna strana -0 20 co mi technik povedal ze je hodne vela. Odniesla by si to pneumatika. Ale vcera mi este tvrdil ze je to v pohode ze volant nie je rovno. Auto mi prebrali do dielne 08.20hod a vratili 11.30. Moc sa veru neponahlali, ale co ma najviac prekvapilo bolo ze prijimaci technik sa ma pyta po odstraneni zavady, ze "ako to budeme riesit ?"
O chvilu z neho vyliezlo ze mi da 50perc zlavu na robotu.
Tak som povedal ze nemienim nic platit pretoze auto ma iba 3tyzdne. A volant bol nakrivo od preberania vozidla. Tak mi podal kluce od auta o ze vraj dovidenia. "Nadherny" pristup k zakaznikovi ! ! !

Dufam ze dopadnete lepsie v sevisoch Hyundai.
Ten moj ma moc nepotesil.

Cafte.


1,5 crdi elegance
Joe TT
*
Příspěvky: 35
Registrován: 10 dub 2007, 23:09

Příspěvek od Joe TT »

andrej21 píše:Tak geometria uz je v poriadku./dufam/ Ale volant je celkom rovno. Samozrejme ze bola posunuta jedna strana -0 20 co mi technik povedal ze je hodne vela. Odniesla by si to pneumatika. Ale vcera mi este tvrdil ze je to v pohode ze volant nie je rovno. Auto mi prebrali do dielne 08.20hod a vratili 11.30. Moc sa veru neponahlali, ale co ma najviac prekvapilo bolo ze prijimaci technik sa ma pyta po odstraneni zavady, ze "ako to budeme riesit ?"
O chvilu z neho vyliezlo ze mi da 50perc zlavu na robotu.
Tak som povedal ze nemienim nic platit pretoze auto ma iba 3tyzdne. A volant bol nakrivo od preberania vozidla. Tak mi podal kluce od auta o ze vraj dovidenia. "Nadherny" pristup k zakaznikovi ! ! !

Dufam ze dopadnete lepsie v sevisoch Hyundai.
Ten moj ma moc nepotesil.

Cafte.


1,5 crdi elegance


Nazdar Andrej,
uf to si ma zarazil. Idem si prave kupit noveho Accenta a chcel som to urobit prave v AUTO PALACE BRATISLAVA tiez na Vajnorskej, ale ked tam maju takyto pristup a takto by mali so mnou jednat, tak to si radsej kupim niekde inde.

Zarazilo ma uz to, ze bolo predane auto s porusenou geometriou ...
Andrej, vela pohodovych kilometrov.

Ozaj pani, da sa niekde zohnat elektroschemy na 1,5 CRDi Elegance ? Ma z Vas niekto v elektronickej podobe tak, ze by sa to dalo poslat Mailom ?
Dakujem.
vmb
*
Příspěvky: 16
Registrován: 22 srp 2007, 08:27
Bydliště: BA Petrzalka

Příspěvek od vmb »

Joe TT píše: Nazdar Andrej,
uf to si ma zarazil. Idem si prave kupit noveho Accenta a chcel som to urobit prave v AUTO PALACE BRATISLAVA tiez na Vajnorskej, ale ked tam maju takyto pristup a takto by mali so mnou jednat, tak to si radsej kupim niekde inde.
Nazdar Joe TT:
Ja som tiez kupoval auto v AUTO PALACE BRATISLAVA na Vajnorskej - teda najprv sedeli na Mierovej a teraz sa prestahovali.
Jednal som tam s p. Novosedlikovou a nemal som najmensie problemy. Ochotna, mila, sympaticka - no proste radost jednat. Dohodli sme sa na vela veciach - a nakoniec aj na tom, ze to auto aj prihlasia na policii na moje meno (kupoval som totiz na hotovost nie na leasing).
Neviem, ako to bude so servisom (zatial mam 90 km a ziadne problemy) takze s tymto skusenosti nemam. Ale pri predaji ako som pisal bolo vsetko ako sa patri.
Uživatelský avatar
andrej21
*
Příspěvky: 76
Registrován: 05 črc 2007, 06:11
Bydliště: BA

Příspěvek od andrej21 »

Aj ja so kupoval na Mierovej v BA a vsetko bolo OK. Netvrdim ze v Palace su neochotni predajcovia. Ale PREDAJ a SERVIS su dve rozdielne veci !

Ze malo od vyroby auto zlu geometriu ma neprekvapuje. Ved sa vyraba v Turecku.
Uživatelský avatar
geronimo_cz
**
Příspěvky: 179
Registrován: 20 čer 2007, 12:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

studenej motor

Příspěvek od geronimo_cz »

cau vsem,
tak dneska byl u nas jen jeden nad nulou, sedl sem do auta, normal nastartoval a chtle hned jet, jenze to zacalo skubat jako kdyz se nekdo ucil jezdit ve stary skodovce... asi po pul minute uz to jelo normal.. ma nekdo podobnou zkusenost? :?
H ix35 4x4 2.0i DOHC Comfort Sirius Silver (2016 - soucastnost)
H Accent 07 1.4 Elegance Black Ebony (2007-2016)
JoSp
*
Příspěvky: 82
Registrován: 30 zář 2006, 10:43

Příspěvek od JoSp »

To Geronimo_cz

Jasan, že máme podobnou zkušenost. Třeba já nebo Atrex, jsme se o tom tady zmiňovali, ale asi i jiní. Zmínil jsem o tom minulý týden u delera, když jsem si nechal montovat zástěrky, ale nebyl tam šéf servisu, tak to proberu na garančce, která se blíží. Dle prodejce ale zatím o upraveném FW řidící jednotky pro 1.4 neví. Ačkoliv už jedna výměna FW proběha a zprvu se zdálo, že to je ok, tak to má ještě nějaký mouchy...
Kažopádně kdyby jsi se něco dozvěděl tak dej vědět.
[/b]
Uživatelský avatar
geronimo_cz
**
Příspěvky: 179
Registrován: 20 čer 2007, 12:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od geronimo_cz »

JoSp píše:To Geronimo_cz

Jasan, že máme podobnou zkušenost. Třeba já nebo Atrex, jsme se o tom tady zmiňovali, ale asi i jiní. Zmínil jsem o tom minulý týden u delera, když jsem si nechal montovat zástěrky, ale nebyl tam šéf servisu, tak to proberu na garančce, která se blíží. Dle prodejce ale zatím o upraveném FW řidící jednotky pro 1.4 neví. Ačkoliv už jedna výměna FW proběha a zprvu se zdálo, že to je ok, tak to má ještě nějaký mouchy...
Kažopádně kdyby jsi se něco dozvěděl tak dej vědět.
[/b]
no ja se docela bojim toho, co to bude delat v zime, az budu startovat u minus 15, heh.. ja mam najeto 3500km a je stary tri mesice, takze garancka se me jeste vubec netyka, heh
H ix35 4x4 2.0i DOHC Comfort Sirius Silver (2016 - soucastnost)
H Accent 07 1.4 Elegance Black Ebony (2007-2016)
rodny
Příspěvky: 8
Registrován: 17 zář 2007, 19:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rodny »

zdravím,tak po dlouhém rozhodování co si pořidím za autí,jsem navštívil vaše stránky a moje rozhodnutí bylo definitivni :) 25.9.2007 si jdu pro accenta 1.5cdi elegance true blue.tak doufam ze tohoto rozhodnuti nebudu litovat.ale zatim co jsem ho kde videl tak se mi mooc libi a je to proste super auto za ty prachy.tak az ho budu mit tak sem dam nejake fotky:-) zatim se mejte ahoj
Uživatelský avatar
andrej21
*
Příspěvky: 76
Registrován: 05 črc 2007, 06:11
Bydliště: BA

Příspěvek od andrej21 »

dobra volba :D

nebudes lutovat !
Uživatelský avatar
dusser
*
Příspěvky: 36
Registrován: 27 dub 2007, 13:10

Příspěvek od dusser »

... tiež si myslím, že si sa dobre rozhodol, tak nech ti to bezproblémovo behá :D
Hyundai Accent 05 / 2007
1,5 CRDi VGT
81 kW / 235 Nm
Elegance, Space Silver
_________________________
Uživatelský avatar
dusser
*
Příspěvky: 36
Registrován: 27 dub 2007, 13:10

Příspěvek od dusser »

Páni,
chcem sa aj opýtať, nemá niekto schému elektroinštalácie pre 1,5 CRDi Elegance? :?:
V elektronickej forme by to bolo naozaj super :!:
Hyundai Accent 05 / 2007
1,5 CRDi VGT
81 kW / 235 Nm
Elegance, Space Silver
_________________________
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

jj accentík je super.. jak si napsal za ty prachy. Jen ti asi muselo dát praci přečíst všech 94 stran.. :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
diosko
**
Příspěvky: 132
Registrován: 07 kvě 2007, 21:11
Bydliště: SK, BB

Příspěvek od diosko »

rodny píše:...25.9.2007 si jdu pro accenta 1.5cdi elegance true blue...
Aspon nebudem sam co sa tu prezentuje s True Blue.
Prajem vela stastnych kilometrov.
Accent 1.5 CRDi, 2007, True Blue
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“