audio

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
diosko
**
Příspěvky: 132
Registrován: 07 kvě 2007, 21:11
Bydliště: SK, BB

Příspěvek od diosko »

peaty píše:No a neviem ci je to na reklamaciu. Snad asi aj hej, aj ked si myslim, ze hyundai sa bude od toho vrncania distancovat, pretoze autoradio nie je ich vyroba... Mozno to treba skusit sa ich na to opytat...
Ja osobne si myslim, ze by sa distancovat nemali ak to bolo namontovane autorizovanym Hyundai servisom. Zodpovedny je ten kto dany tovar predal. Spotrebitela nemusi zaujimat s kadial tovar pochadza.
Accent 1.5 CRDi, 2007, True Blue
Reklama
 

Uživatelský avatar
calvin
*
Příspěvky: 23
Registrován: 20 črc 2007, 10:08
Bydliště: SK-TT

Příspěvek od calvin »

tak som tam skusil zavolat, vraj sa s tym este nestretli, ale v pohode ze nech sa zastavim ked budem mat cestu okolo, ze sa na to mrknu

Tak neviem kedy budem mat cestu okolo, ale rozmyslam nad ovladanim na volant, tak by som to potom zmakol pri jednej ceste, potom dam vediet.

btw uz to ovladanie na volant niekomu funguje s tym zakladnym MP3 pioneerom?

Bastlit antivibracne zalezitosti s paskou asi zacnem, az ked mi nepomozu oficialnou cestou
Accent 2007, 1,5 CRDI Elegance, Neutral Grey
Uživatelský avatar
diosko
**
Příspěvky: 132
Registrován: 07 kvě 2007, 21:11
Bydliště: SK, BB

Příspěvek od diosko »

calvin píše:***edit***
btw uz to ovladanie na volant niekomu funguje s tym zakladnym MP3 pioneerom?
Mne v servise povedali, ze to by malo byt ine autoradio a nie to co tam v zaklade montuju. Mozno Mikro by mohol napisat o tom viac, on ma ovladanie radia na volante.
Accent 1.5 CRDi, 2007, True Blue
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Tak to na mě se záruka k rádiu nevztahuje, montoval jsem si ho tam sám. K tý izolačce: drcčelo mi celé rádio. Kovový ISO rámeček je o něco menší než výřez ve palubce accenta, tak jsem ten kovový ráměček rozšířil izolačkou, napresoval to do palubky a je to O.K. :lol:
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
calvin
*
Příspěvky: 23
Registrován: 20 črc 2007, 10:08
Bydliště: SK-TT

Příspěvek od calvin »

Tak tom, poriesil som to presne ako ty, izolackou rozsiril ramcek, presne napasoval do vyrezu a odvtedy klud. Nebol to ziadny problem, nestalo to za navstevu servisu. Dik za radu.
Accent 2007, 1,5 CRDI Elegance, Neutral Grey
Uživatelský avatar
Mikro
***
Příspěvky: 532
Registrován: 26 lis 2006, 10:23
Bydliště: Bratislava (SK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikro »

diosko píše:
calvin píše:***edit***
btw uz to ovladanie na volant niekomu funguje s tym zakladnym MP3 pioneerom?
Mne v servise povedali, ze to by malo byt ine autoradio a nie to co tam v zaklade montuju. Mozno Mikro by mohol napisat o tom viac, on ma ovladanie radia na volante.
mno ked budem v aute urobim foto a poslem.

ja som si nedal ovladanie radia na volante original od HYUNDAI pretoze ma hned upozornili ze bude problem s montazou.

tak som to poriesil tak ze mi bez akehokolvek doplatku dali vyssi model PIONEER radia ktore podporuje ovladanie na volante - od PIONEER.

je to omnoho lepsie pretoze to ovladanie je male a ma vsetky potrebne funkcie. ovladanie original od HYUNDAI ma len zopar zakladnych funkcii.
Hyundai i30cw 1.6 CRDi Automat 2014 Style, Creamy White

Predchádzajúce:
Hyundai Accent 1.5 CRDi 2007 Elegance, Ebony Black + black plastic foils
Hyundai SantaFe CRDi 2.0 VGT 4x4 2005, Black
Uživatelský avatar
andrej21
*
Příspěvky: 76
Registrován: 05 črc 2007, 06:11
Bydliště: BA

audio

Příspěvek od andrej21 »

caute vsetci

nema tu nahodou niekto namontovany zosilovac a subwoofer k original radiu pioneer 2920 ?

Zo servisu mi odpisali ze to montovat nebudu a inde mi padne zaruka.

Ved je to jednoducha montaz. Je to vobec mozne ?
Peter5
*
Příspěvky: 65
Registrován: 29 čer 2007, 18:31
Bydliště: okr. Michalovce

Příspěvek od Peter5 »

Takze na to original radio sa neda namontovat to original ovladanie na volante od hyundaiu? A neviete nahodou na ake radio /ktore je u nas dostupne/ by to fungovalo?
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

Andy4 píše:Čo som si dnes objednal kamaráti ?? 8) 8)

DO PLATA

http://www.dsi.sk/jbl/cargtoint.php?prod=GTO926e

Do dverí

http://sk.ryves.cz/reproduktory/165-mm/ ... cx-165.php

v piatok montujem :)
tak ako ti to hra? mne sa zda ten JBL predimenzovany.. mas v aute zosilovac, alebo si vsetko nechal na radiu? Ohladom tych Herzov - ak som spravne pochopil - menil si aj vyskove repro?

mne totiz original repro brutalne rezonuje.. takze skusim utiahnut co sa da a ak nie, tak zadne ovaly nahradim niecim inym (zrejme nieco od Magnatu)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

Takze co sa tyka ovalov vzadu, neviem kde urobili sudruhovia z Korei / Turecka chybu ale hra to tragicky. Premyslam ci to mam ist reklamovat, alebo to rovno nechat vymenit. Planujem tam dat repro Axton (za tie peniaze clovek kvalitne Herzy, JBL, Magnat nekupi) a ozvem sa. Teraz s brekem mam radio nastavene len na predne kompozity a vysky a nejak sa to snazim pretrpit (nehra to idealne, ale da sa to pocuvat)

Na fore som cital ze vam to hra dobre, bud to som az prilis rozmlsany alebo mam vadnu seriu - stredy su v vo vseobecnosti dost zatiahnute (to najdolezitejsie co potrebujem), basy zeronuju a vysky moc susstia
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Mexican píše: tak ako ti to hra? mne sa zda ten JBL predimenzovany.. mas v aute zosilovac, alebo si vsetko nechal na radiu? Ohladom tych Herzov - ak som spravne pochopil - menil si aj vyskove repro?

mne totiz original repro brutalne rezonuje.. takze skusim utiahnut co sa da a ak nie, tak zadne ovaly nahradim niecim inym (zrejme nieco od Magnatu)
K tým hertzom : máme výbavu Dynamic, teda bez výškačov. Konkrétny model čo mám ja je len koaxial repro. Do 2000,-SK nezoženieš nič normálne komponentné a pri hjundaji problematická montáž mimo servisu autorizovaného servisu Hyu....

K JBL: zvuk neporovnatelne lepší, perfektné výšky, bassy až veľmi dynamické aj bez zosíku....oproti originál repru to ani nemá zmysel nejako porovnávať, je to iná liga

BTW: a už som to všetko natrieskal do Clia takže Accent je na sériovej hudbe.
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

Andy4 píše:
Mexican píše: tak ako ti to hra? mne sa zda ten JBL predimenzovany.. mas v aute zosilovac, alebo si vsetko nechal na radiu? Ohladom tych Herzov - ak som spravne pochopil - menil si aj vyskove repro?

mne totiz original repro brutalne rezonuje.. takze skusim utiahnut co sa da a ak nie, tak zadne ovaly nahradim niecim inym (zrejme nieco od Magnatu)
K tým hertzom : máme výbavu Dynamic, teda bez výškačov. Konkrétny model čo mám ja je len koaxial repro. Do 2000,-SK nezoženieš nič normálne komponentné a pri hjundaji problematická montáž mimo servisu autorizovaného servisu Hyu....

K JBL: zvuk neporovnatelne lepší, perfektné výšky, bassy až veľmi dynamické aj bez zosíku....oproti originál repru to ani nemá zmysel nejako porovnávať, je to iná liga

BTW: a už som to všetko natrieskal do Clia takže Accent je na sériovej hudbe.
super.. ale nakoniec som sa rozhodol pre Axtony.. ked sa vratim z dovolenky, tak idem na "poslechovu skusku" do Prerova, neplanujem investovat viac ako 2500 kc.. Myslim ze mi ich ochotne namonutuju v Hyundai, pretoze tam originaly pojdem reklamovat. To co vydavaju sa neda nazvat zvukom
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Mexican píše: super.. ale nakoniec som sa rozhodol pre Axtony.. ked sa vratim z dovolenky, tak idem na "poslechovu skusku" do Prerova, neplanujem investovat viac ako 2500 kc.. Myslim ze mi ich ochotne namonutuju v Hyundai, pretoze tam originaly pojdem reklamovat. To co vydavaju sa neda nazvat zvukom
Nemyslím že zreklamuješ :)
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
MitoX
*
Příspěvky: 26
Registrován: 05 led 2007, 14:38

Příspěvek od MitoX »

Male info:
Na autosalone v Nitre je vo vystavenom Accente 2DIN radio s CD a mp3. Myslim, ze to bola znacka Pioneer. Len neviem ci je v samotnom radiu aj zasobnik na viac cd. Kazdopadne to vypada super a dufam,ze uz to bude bezne v ponuke aj v SR.
vedie NOVY ACCENT
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Příspěvek od CzechJoker »

MitoX píše:Male info:
Na autosalone v Nitre je vo vystavenom Accente 2DIN radio s CD a mp3. Myslim, ze to bola znacka Pioneer. Len neviem ci je v samotnom radiu aj zasobnik na viac cd. Kazdopadne to vypada super a dufam,ze uz to bude bezne v ponuke aj v SR.
Zrovna teď řeším rádio a mám od prodejce nabídku na originál integrované 2DIN rádio :shock: Tož uvidíme :?:
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“