neprijemny zvuk

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

neprijemny zvuk

Příspěvek od laxo18 »

caute mam jednu otazku ked idem po ceste ktora nieje najrovnejsia a su na nej take vymoly tak mi vzadu akoby nieco buchalo neviem ci je to plato alebo ta doska co je nad rezervou alebo ci to nahodou nieco nemouze byt vo dverach ? neviete co by to mohlo byt nemali ste to nahodou niekto ja viem ze coupe je dost tvrde tak citim na nom kazdy nerovnost ale to mi pripada moc divne
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Reklama
 

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Tak konečně nejsem sáááááám :)
Jooo kámo, mě to dělá taky.. řešili sme to s Hujerem a zatim na nic nepřišli, tak až na to přijdeš, tak dej vědět, páč mě už to pěkně sere.. ještě že to můžu přebít muzikou :D
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

A nemůže to bejt to samý co to dělá i mě?
Když jedu po nerovnostech tak mi pěkně vržou 3dveře.
Zjistil jsem že to dělají ty gumovo umělohmotný dorazy který jsou jak na dveřích tak na kastli auta.
Když jsem tam zkusmo nalepil P-profil kterej se používá na utěsnění oken tak to přestalo.Jenže byl za určitou dobe odrbanej a dělá to na novo.
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

tak tohle mi delalo scoupko a byl jsem z toho zoufalej.. nakonec jsem si zvyknul to proste neslo najit, stejne tak jako vibrace v palubce pri 3500-4000 otackach, to taky dela hodne lidem...
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

V nějaký recenzi jsem vyčetl,že třeba Lantra nemá odhlučněný zadní podběhy... 8) 8) 8)
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Pánové.. to byl počátek mýho předělávání muziky.. kvůli tomu sem vyndal tu bednu, abych zjistil, kde to mlátí.. zadek byl úplně prázdnej a stejně.. furt ÚPLNĚ to samý.. nakonec sem posadil kámoše do kufru a ten taky na nic nepřišel.. ještě sme i sundali trojky.. a jezdil sem bez nich a stejně to mlátí.. takže to prostě musí bejt něco od nápravy.. ale co?
Tlumiče jsou funglovky, uložení jakbysmet.. kosti stabilizátoru taky.. gumy na uchycení stabilizátoru taky.. napadá mě jedině samotnej stablik, že je vyběhanej.. a nebo pak ty silenbloky v příčnejch ramenech.. ale jak říkám, ani Hujer si neví rady :-(
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

1. to může dělat zámek kufru (stačí povolit zámek a posunout ho trochu vejš

2. v kufru to může dělat plato nad rezervou ( po bokách jsou takové odklápěcí křidélka a zpoda je pěna která je opřená o podlahu a rádo to dělá pazvuky na nerovnostech

3. nejpravděpodobnější je ale některej ze silenbloků :idea: Ty mlátěj jako sviňa
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

kufr

Příspěvek od rade622 »

Taky mi něco ťukalo v kufru, furt a stále. K odhalení co to je jsem použil
poučenou osobu která při jízdě v kufru sledovala odkud to jde. Takže cerka
má nejmilejší určila směr - zhruba střed auta vzadu. Logicky mě napadl
zámek. Proběhla zkouška s poštělováním. samo nic. Nakonec příčina všeho
byl uvolněný ten čudl co je našroubován jako protikus zámku a co vlastně
drží celé páté dveře v zavřené poloze.Je do toho plata nalisován
a byl již s vůlí, sice nepatrnou ale na to mlácení to stačilo.
Takže skus bafnout za ten čudl co na tebe čučí uprostřed spodní hrany kufru a pokud se ti jen trochu bude zdát že má vůli, zavařit z druhé strany.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

Re: kufr

Příspěvek od Sokyno »

rade622 píše:Taky mi něco ťukalo v kufru, furt a stále. K odhalení co to je jsem použil
poučenou osobu která při jízdě v kufru sledovala odkud to jde. Takže cerka
má nejmilejší určila směr - zhruba střed auta vzadu. Logicky mě napadl
zámek. Proběhla zkouška s poštělováním. samo nic. Nakonec příčina všeho
byl uvolněný ten čudl co je našroubován jako protikus zámku a co vlastně
drží celé páté dveře v zavřené poloze.Je do toho plata nalisován
a byl již s vůlí, sice nepatrnou ale na to mlácení to stačilo.
Takže skus bafnout za ten čudl co na tebe čučí uprostřed spodní hrany kufru a pokud se ti jen trochu bude zdát že má vůli, zavařit z druhé strany.
Rade622
Co ti asi tak nato rikala zena zes narval dcerku do kufru co???? ten kus v kufru dobry napad du se nato kouknut.
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Jak říkám.. kufr to nejni... byly sundaný celý trojky.. plato nad rezervou mám z dřevotřísky.. potažený kobercem i zespod.. a při zkoušení bylo taky vyndaný, stejně jako celá bedna.. prostě komplet všechno co tam bylo šlo ven, včetně rezervy.. tím se výběr zužuje jen na podvozek a tam zatim tápem :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Sokyno »

MartasZ píše:Jak říkám.. kufr to nejni... byly sundaný celý trojky.. plato nad rezervou mám z dřevotřísky.. potažený kobercem i zespod.. a při zkoušení bylo taky vyndaný, stejně jako celá bedna.. prostě komplet všechno co tam bylo šlo ven, včetně rezervy.. tím se výběr zužuje jen na podvozek a tam zatim tápem :-)

Skus to jeste bez toho podvozku a pak uvidis :lol: Je to des takovyhle klepacky ja mam vybyty zadni stabiizacny ticky tak to klepe
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

to mně nehorázně za jízdy vržou zadní dveře, zatím nevím co s tím.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Také jsem slyšel bouchání hned první den,co jsem auto koupil a vyjel z prodejny.Otevřu kufr a..... :shock: vyskočil mrňavý Korejec v montérkách,který tam zapadl při montáži ve fabrice. :lol: Říkám si,máme doma psa,morčata....tak proč ne i šikmoočka :?: Od té doby žije u mě v garáži a za hrst rýže v noci leští a udržuje Tiburona(soused sehnal psa,morčata,ale Koreice ne a ne sehnat,tak závidí 8) -pravda,snažil se mě podfouknout,když si dovezl Vietnamce z tržnice,ale to víte-to je jiná kvalita :roll: ).A od té doby nic v autě nebouchá a nevrže(to když skřípal zubama v zatáčkách :mrgreen: ). :wink:

A pokud nemáš v kufru zapadlého Ťamana,tak se přikláním také k teorii,že to dělá zámek,protože kamarád to bouchání na svém H. hledal,poslouchal a našel uvolněný zámek. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

no tak kamarat mi spominal ze to moze byt vyfukom ze pri nerovnosti moze buchat zo spodku ze je mu to robilo ze tam nieco trosku ohol neviem presne co a ze to bolo v pohode tak skusim sa na to kuknut len zas to nieje take jednoduche o tyzden idem do serisu tak potom napisem cim by to mohlo byt mne podobne vecy buchali na accente ale tam som to vyriesil tlmiacou kravinou ktoru som nalepil na casty kde sa dotykalo plato s autom a bolo to dost postacujuce no uvidim co to bude dufam ze nic na naprave lebo ma slak trafii ja to skusim spravit tak ze vyhodim aj plato aj rezervnu dosku aj rezervu a potom som zvedavy co bude buchat ale vraveli mi ze je to vyfukom
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

ale niekedy je to take divne ze akoby to ani nebolo pocut ze je to strasne slabee a niekedy ma to brutalne pocut uplne ma to vie vytocit
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Odpovědět

Zpět na „COUPE“