SLABý PISKOT

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Kabelík Tomáš
*
Příspěvky: 36
Registrován: 22 říj 2007, 20:57

SLABý PISKOT

Příspěvek od Kabelík Tomáš »

Zdravím všetkých ochotných pomôcť, ďakujem za info ohľadom autorádia,ale teraz by som sa rád dozvedel, či neviete, čo mi píska v motore? Keď idem, počujem slabý piskot, vyšliapnem spojku, pustím plyn a nič, pri vyšliapnutej spojke pridám plyn a piskot počujem znovu, ale keď stojím a otvorím kapotu, tak nič nepočujkem, len keď pridám plyn a motor sa vracia do normálnych otáčok, ozve sa voláky pazvuk, zdá sa mi, že to ide od remeňu. Môže to byť, že by sa to tak pranášalo do vnútra aj pri 100 km/hod??? Doteraz som mal felíciu tak neviem posúdiť, či je to normálny zvuk, alebo nie. Povedzte že to je vpohode a ukľudním sa. :o
Reklama
 

Uživatelský avatar
Joker
**
Příspěvky: 328
Registrován: 12 lis 2005, 14:05
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joker »

v jakým stavu máš řemeny???
Lantra Kombi GLS 1.6 16V DOHC G4GR- LPG *97
Suzuki GS500E nyní v úpravě od Š120L a 100m skluzu po asfaltu
Kabelík Tomáš
*
Příspěvky: 36
Registrován: 22 říj 2007, 20:57

Příspěvek od Kabelík Tomáš »

Auto má 3 roky a 42 tis. km, remene sa zdajú OK, ešte ma napadá, či to nepíska alternátor, čo sa stane, keď doňho len tak zvonku naztriekam nejaký kontaktol? :?:
hammarby
Příspěvky: 8
Registrován: 19 lis 2006, 10:41
Bydliště: Praha

Příspěvek od hammarby »

Nemám Accenta,ale mám staršího ponyho.Moc ti nepomůžu,mám podobný problém a nevím,jak ho vyřešit.Mě to píská stále za jizdy když přidám plyn.Taky když jedu na 1 vysoké otáčky,to píská a skřípe zároven jako kobyla po závodě :shock: .byl jsem s tím v servisu a nejsem z toho moudrej,prý na to musím přijít sám,protože je to mravenčí práce a jelikož sem na nic nepřišel tak na to kašlu,zatím to jezdí.Ale nevím,zda je to normální,ale z otvoru na dolévání oleje v motoru se mi trochu kouří a cítím benzín,nevíte co s tím?
Uživatelský avatar
Joker
**
Příspěvky: 328
Registrován: 12 lis 2005, 14:05
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joker »

Jestli cítíš z oleje benzín a olej ubývá a mizí ti chladící kapalina tak je to na 99% prasklý těsnění pod hlavou.
Lantra Kombi GLS 1.6 16V DOHC G4GR- LPG *97
Suzuki GS500E nyní v úpravě od Š120L a 100m skluzu po asfaltu
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“