problémy

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
MaF
*
Příspěvky: 22
Registrován: 28 lis 2007, 15:31
Bydliště: Cheb

problémy

Příspěvek od MaF »

Ahoj,jak je?Zdravím vás na tomto foru.Cetl jsem vaše příspěvky a nikde
jsem neviděl ani nečetl o problému co trápí mně.Vrzání přední nápravy.Konkrétně od levého tlumiče.Je toslyšet hlavně při hodně pomalé jízdě třeba po parkovišti.Nebo stačí auto rozhoupat když stojí.Nemáte nějaké zkušenosti i vy?V servisu si asi myslej že jsem opruz.Nejdou si to ani poslechnout. :roll: [/i] [URL=http://ukazto.com/?img=1134087,P4030032.jpg][IMG]http://ukazto.com/img_small/1134087,P4030032.jpg[/IMG][/URL]
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mikro
***
Příspěvky: 532
Registrován: 26 lis 2006, 10:23
Bydliště: Bratislava (SK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikro »

mne to robi to iste
zatial to neriesim.

inak vsimol som si ze po vymene kolies za zimne to na chvilu prestalo. tak som pozrel co sa asi mohlo zmenit na prednych kolesach.

prisiel som na to ze puklice poletuju na tych sroboch. aj ked su sroby dotiahnute na fest tak puklice su volne. daju sa rukou posuvat.

podla mna to robia puklice. je to taky ako keby "puklicovy" zvuk.
pri dalsej prehliadke si to dam pozriet.

niekto by mohol skusit dat dole puklice a vyskusat to bez nich :idea: (mne sa to v tej zime nechce)
Hyundai i30cw 1.6 CRDi Automat 2014 Style, Creamy White

Predchádzajúce:
Hyundai Accent 1.5 CRDi 2007 Elegance, Ebony Black + black plastic foils
Hyundai SantaFe CRDi 2.0 VGT 4x4 2005, Black
celloo
*
Příspěvky: 17
Registrován: 25 čer 2007, 16:10
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od celloo »

h,mmmm...mne to robi tiez a este mi aj tuka v riadeni, ked mam rajdy do prava a idem po nerovnostiach.......cim je teraz chladnejsie, tym to vrzga a puka menej.....ked sa otepli, tak viac.....bude to uchyt stabilizatora...tam je tiez guma...ktora asi meni vlastnosti podla teploty.....
Hyundai Accent 2007, CRDi, Tender green, Elegance
JoSp
*
Příspěvky: 82
Registrován: 30 zář 2006, 10:43

Příspěvek od JoSp »

No tak to mám taky, vrže to jak stará loď - dělá to jen při rozjezdu(nebo to ve vyšších rychlostech není slyšet) urguval jsem to na garančce, projeto s technikem takže to slyšel..., ale neměli čas, tak s tím musím znovu... a když už jsme u toho hluku, tak zadní náparava mi přijde taky docela hlučná hlavně při přejezdu nerovností, jak bych měl v kufru něco volně poybujícího se...
Takže jestli se něco dozvím tak dám vědět...

JoSp
Uživatelský avatar
Mikro
***
Příspěvky: 532
Registrován: 26 lis 2006, 10:23
Bydliště: Bratislava (SK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikro »

som zistil ze ked si to nevsimam tak o tom ani neviem :lol:

ale je to nieco divne pretoze po vymene kolies to urcity cas vobec nerobilo. az neskor.
Hyundai i30cw 1.6 CRDi Automat 2014 Style, Creamy White

Predchádzajúce:
Hyundai Accent 1.5 CRDi 2007 Elegance, Ebony Black + black plastic foils
Hyundai SantaFe CRDi 2.0 VGT 4x4 2005, Black
Uživatelský avatar
Mikro
***
Příspěvky: 532
Registrován: 26 lis 2006, 10:23
Bydliště: Bratislava (SK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikro »

tak som tento problem vyriesil.

manzelku som poslal do servisu a tam jej povedali ze je to "neduh" vsetkych novych accentov. je to konkretne srob ktory drzi tyc stabilizatora (kde presne to vam nepoviem) a staci ho len dotiahnut.

zevraj je v originale zaliaty nejakych maglajzom aby sa nepovolil ale ze na tych nasich cestach je bezne ze sa povoli.

takze predtym ako vam budu chciet nieco v servise menit nech to radsej najskor dotiahnu :lol:

v mojom pripade to pomohlo. technik hned vedel o co sa jedna.

inak servis kde chodime je v Leviciach - TGA, s. r. o.
zatial so servisom a predajnou maximalna spokojnost - mozem len odporucit.
Hyundai i30cw 1.6 CRDi Automat 2014 Style, Creamy White

Predchádzajúce:
Hyundai Accent 1.5 CRDi 2007 Elegance, Ebony Black + black plastic foils
Hyundai SantaFe CRDi 2.0 VGT 4x4 2005, Black
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Vrzání v levých zadních dveřích

Příspěvek od CzechJoker »

Ahoj, já řeším problém bzučivého povrzávání, které je slyšet od levých zadních dveří. Hluk je slyšet hlavně když není puštěné rádio a je docela otravný. Do rychlosti cca 90 kmh se problém nevyskytuje, při rychlosti nad 120 je permanentní. Nesetkali jste se s něčím obdobným?
Dneska jsem myslel, že s toho zešílím...
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
Mikro
***
Příspěvky: 532
Registrován: 26 lis 2006, 10:23
Bydliště: Bratislava (SK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzání v levých zadních dveřích

Příspěvek od Mikro »

CzechJoker píše:Ahoj, já řeším problém bzučivého povrzávání, které je slyšet od levých zadních dveří. Hluk je slyšet hlavně když není puštěné rádio a je docela otravný. Do rychlosti cca 90 kmh se problém nevyskytuje, při rychlosti nad 120 je permanentní. Nesetkali jste se s něčím obdobným?
Dneska jsem myslel, že s toho zešílím...
chod do servisu. to bude urcite nieco vaznejsie.
Hyundai i30cw 1.6 CRDi Automat 2014 Style, Creamy White

Predchádzajúce:
Hyundai Accent 1.5 CRDi 2007 Elegance, Ebony Black + black plastic foils
Hyundai SantaFe CRDi 2.0 VGT 4x4 2005, Black
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: Vrzání v levých zadních dveřích

Příspěvek od tom »

CzechJoker píše:Ahoj, já řeším problém bzučivého povrzávání, které je slyšet od levých zadních dveří. Hluk je slyšet hlavně když není puštěné rádio a je docela otravný. Do rychlosti cca 90 kmh se problém nevyskytuje, při rychlosti nad 120 je permanentní. Nesetkali jste se s něčím obdobným?
Dneska jsem myslel, že s toho zešílím...
Měl jsem něco podobného, taky jsem myslel že to jde od zadních dvěří, při podrobném zkoumání jsem zjistil že to je pohyblivá část držáku pásu u řidiče na sloupku.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Re: Vrzání v levých zadních dveřích

Příspěvek od CzechJoker »

tom píše:Měl jsem něco podobného, taky jsem myslel že to jde od zadních dvěří, při podrobném zkoumání jsem zjistil že to je pohyblivá část držáku pásu u řidiče na sloupku.
No to jsem si myslel taky, ale zkoušel jsem na to za jízdy mačkat a bzučelo to pořád. Je fakt, že to je závislé na rychlosti, což může souviset buďto s prouděním větru, nebo s vibracemi (navíc se to bez spolujezdce těžko odhaluje; zkoušel jsem otevřít lz okénko a bylo to tam pořád) :?

Jak jsi to vyřešil???
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: Vrzání v levých zadních dveřích

Příspěvek od tom »

CzechJoker píše:
tom píše:Měl jsem něco podobného, taky jsem myslel že to jde od zadních dvěří, při podrobném zkoumání jsem zjistil že to je pohyblivá část držáku pásu u řidiče na sloupku.
No to jsem si myslel taky, ale zkoušel jsem na to za jízdy mačkat a bzučelo to pořád. Je fakt, že to je závislé na rychlosti, což může souviset buďto s prouděním větru, nebo s vibracemi (navíc se to bez spolujezdce těžko odhaluje; zkoušel jsem otevřít lz okénko a bylo to tam pořád) :?

Jak jsi to vyřešil???
U mě to jsou ty držáky pásu...
Ale to co popisuješ ty by mohlo být těsnění kolem zadních dveří, když je to závislé na rychlosti, tak by mohlo někde nabírat vzduch.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
MartinKE
*
Příspěvky: 28
Registrován: 19 črc 2007, 20:34

Příspěvek od MartinKE »

Mne tuka v zadnej naprave niekde vpravo pri rozjazde a nizkych rychlostiach - servise si to vraj "nevsimli"

Vrzga ramecek radia - som musel vytesnit
Vrzga drziak pasu vodica
Dverami spolujazdca treba trieskat aby sa zavreli..
Hyundai Accent Active, 71kW, Silver met., GPS Mio
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Problemy

Příspěvek od adam221 »

Caute, mne pri rozjazde pri nizsych teplotach nieco strasne bucha vzadu na naprave... Bud tlmice, alebo nieco ine... Ked trosku pojazdim, tak je to o hodne slapsie.. Mate s tym niekto skusenosti ako sa to riesi, pripadne ci nieco menia? Auto ma nabehane cca 1200km... Diq za odpoved :)
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Moj Accent je jeden z najstarších na fóre a okrem výmeny držiaka stabilizátora na prednej náprave po 35 tis KM neevidujem žiadny závažný problém ktorý by mi znepríjemnoval život ... :!:
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Problemy

Příspěvek od adam221 »

No bud rad :) Ked som ho kupil tak behom 100km som bol reklamovat riadenie /tahal do lavej strany/ urobili geometriu, a teraz zase toto :( Len som chcel vediet ci naaahodou niekto dake skusenosti co s tym, alebo ci to pocka do garancky :) Inac stasne a vesele :)
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“