scoupe 923

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Gefco
*
Příspěvky: 23
Registrován: 24 lis 2007, 21:53
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gefco »

To jo čeče, já tohle miluju!!!!
Reklama
 

pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

Ty vole...
Sprostredkovatele poradne vypraskat... Tohle smrdi nejakou bejkarnou
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Gefco, jak Ti to dnes dopadlo?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Gefco
*
Příspěvky: 23
Registrován: 24 lis 2007, 21:53
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gefco »

Tak ten zmrd mi volal a to už jsem byl na cestě, že musel odjet do Drážďan, ať přijedu v pondělí, no a to jsem mu už řekl, ať si proto dojede sám, že už nikam nejdedu, že to bylo dohodnuto na dnešek a že to teda dám na policii, pokud si to v pondělí nevyzvedne a na živnostenký úřad. Říkal teda v pondělí se staví a vyřešíme to. On se ale nestaví a tak to dám fízlum!.... jako na frontě - počkáme a uvidíme
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

klasika...:(
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

upřímně lituju a jsem nasranej za tebe, co ty hajzlové s těma autama tady dělaj, pověsit je. Jak ses možná dočetl, já koupil Coupé s napojenou kontrolkou airbagu na abs, protože airbagy to už samo nemá a v bazaru i majitel mi to zatajil. Každej házel vinu na toho druhýho a přehazovali si to jak horkej brambor. V autě se podle nich nikdo nevrtal a ta dioda místo kontrolky airbagu se tam na to abs asi zapojila sama nebo co. Naštěstí VIN je v poho, to jsem kontroloval při koupi a přes evidenčku to prošlo, takže kradený nebo nijak nelegální není, "jen" bylo buchlý a v zanedbaným stavu (olej byla břečka kterou bych snad nenalil ani do kamen, ostřikovače při té shit opravě pozapojovaný dohromady (stříkali obě okna současně), nesvítíli mi budíky (jak se vrtali v těch kontrolkách), ložiska mrtvý už snad před 10tis km a bejvalej majitel nebo spíše jehonějakej zástupce nebo co to bylo mi tvrdil, že by se zaměřil na ložiska, ale ne že by je měnil, že je ještě čas, přitom hučely obě tak, že při 60km/h nebyl už slyšet motor. Prostě hovado. Nakřáplý čelní sklo mi taky nikdo neobjasnil, prej samo. Nalil jsem do toho už asi 30tis a začíná to být zase auto. Jo ještě jedna perlička, kola mám plechy 14"x5,5" až na zadní levý, tam je 14"x5". Bazar se činil, a upřímně, kdo by kontroloval při koupi šířku disků, zjistili mi to až v pneuservisu, když jsem přezouval na zimní.
Tak ať ti to dopadne a dej vědět.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Gefco ma dle vyhledani vin zlute Hyundai Coupe (papirove Lantra Coupe) z roku 97 v barve zlute....pred domem mu ve skutecnosti stoji auto, ktere se shoduje VINem, ale je o 4 roky starsi, jmenuje se Scoupe a ma cervenou barvu. Takze skutecny Coupe je asi po totalce, tak se prerazily cisla....je to obdobne, jako by nekdo dal Lamborghini papiry z Ferrari. Gefco, nejpre ten zivnostnak, jen se jich zeptej, co mohou delat, pak bez na tu policii, ale autu budes muset dat papa.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Joker
**
Příspěvky: 328
Registrován: 12 lis 2005, 14:05
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joker »

tak jsem to přelouskal a co se týče toho VIN a TP, tak bych okamžitě kontaktoval policii. Sám občas vozím ze zahraničí, tak vím, že na magistrátu jsou schopný třeba omladit o rok či dva, ale splést si motor a napsat jinej typ auta si nikdo nedovolí. Sto pro je to levárna. Zkusil bych se s PČR domluvit na nějaké spolupráci, že máš s dotyčným schůzku, ať ho vezmou až po tom, co ti vrátí prachy, protože jestli ho lapnou dřív, tak se peněz v dohledný době v žádným případě nedočkáš. Budeš rád jestli vůbec někdy......
Jestli se ti nechce dohadovat s policií, tak existují i jiné možnosti, ale tam opatrně, aby se to neobrátilo proti tobě, kdyby ten dotyčný měl větší "jméno" a lepší známé než ty....
Lantra Kombi GLS 1.6 16V DOHC G4GR- LPG *97
Suzuki GS500E nyní v úpravě od Š120L a 100m skluzu po asfaltu
Gefco
*
Příspěvky: 23
Registrován: 24 lis 2007, 21:53
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gefco »

Kluci, už mě to sere. Hledal a slídil jsem po inetu a nsšel scoupe, není to turbo a není červené, ale černé a je oplastovaný, ale!!!: prasklé sklo, nejde moc dobře řadit, ale to bude olej, je ho tam asi málo, jinak s meziplynem v poho, je tam pár drobností, ale kouří to, přitom olej se mi neztrácí, voda taky ne, nechápu to! No dal jsem tam aletrnátor, tenhle nedobíjel, jinak to brzdí krásně, neplave to, semtam hnilé, ale zase je to rok 93. No ale převozku mám do úterý a až nikam nejedu, seru mu na to. Říkal, že to mám dát kam chci, že je mu to srdečně jedno. Jsem rozhodnutý, že pokud si to v pondělí nevyzvedne a nevrátí peníze, pošlu mu dopis a když se mi do konce týdne neozve, předávám to policii, i za cenu, že přijdu o auto a i o peníze, to je boj!
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

Budem ti drzet palce... Ale policii moc neverim, vetsinou to nikam nevede... prijdes o karu a ten kokot se bude doma smat. :cry:
Naposledy upravil(a) pener_jack dne 02 pro 2007, 10:12, celkem upraveno 1 x.
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
Gefco
*
Příspěvky: 23
Registrován: 24 lis 2007, 21:53
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gefco »

To je mi jasné, nic s tim neudělají, ale dám to na živnostenský úřad a to bude pro něj horší, než policie a hlavně nad 5000kč je to trestný čin.
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Kámo.. na zmrdy narazil každej :-(
Dobře si přečti, co se stalo mě a jak sem dopad.. asi tě to nepotěší, ale tak to chodí :-(
https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.p ... sc&start=0
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ty mas aspon papiry v poradku a nemel jsi problem to prihlasit, servisy jsou stejny z***i jako bazarnici. Ale Gefco ani nema sanci to prihlasit a do auta uz neco investoval. Dnes jsem mluvil se svym pravnikem, tak jsme to zkouseli resit, ale moznosti moc neni, tak uvidime, jak se do toho Gefco pusti.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

No tak to je mi ho kluka líto :-(
A co že nechrápeš?
Já sem v práci, tak je to pochopitelný, ale co děláš ty? :P
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ja? nooo.....ja prijel z hospody...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“