Lidi sou svině...

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

tojo. tohle vlakno bude nesmrtelny..........bohuzel
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

vlastaFR: no když tohle vlákno zrušíme, tak nesmrtelný nebude :wink:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: .. no coment

Příspěvek od ivan »

cypisek píše:Ivane : jak jsi psal v jinem vlakně že se Ti libi sonata po laku .. tady máš foto
Obrázek
Obrázek

akorat mně se podařilo už něco malo .... ale to bych přežil ..
Moc krásný,ale že Ti to vydrželo dlouho viď?? Zabít a zakopat nic jinýho na šmejdy neplatí :twisted:
Tolik práce a času stráveným na tom a pak přijdou tyhle banální kolize a může se to dělat znova :? Si kolikrát člověk říká jestli to má cenu mít nebo vlastnit hezké auto :roll:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

tak davam sem ty fota škrabance a toho ofuku co si někdo vzal .... snad mi to pujde .. :lol:

Obrázek
Obrázek
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

To Ivan: Presne jak pises .... ale kdyz ja bych to hezky auto chtel ....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Sokyno

Příspěvek od Sokyno »

Hezky auto je za vsechny prachy tak se snazte to neotukat a pak to bude hej ale bacha na klickare smik sem smik tam a pak znova do lakovny. :evil:
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Vita píše:To Ivan: Presne jak pises .... ale kdyz ja bych to hezky auto chtel ....
:lol: :lol: To já taky :) ,ale je fakt,že někdy je to nad lidskej výkon :(
Ps: Dneska mě málem sejmula Felicie :twisted: Jsem hnedle přišel o přední levou stranu svýho auta to jen,že ten mamrd telefonoval a vjel kam neměl :twisted: Nesnáším telefonování během jízdy já bych za to střílel :evil: Jsem se vystekal no ,auto je o.k a já též :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

ivan:Jsem se vystekal no ,auto je o.k a já též :lol: :lol: :wink: .
Vano, vano, Ivane.... hlavne ze je to OK a ty tez :D :D :D
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

to Rasty: kdyz ho zrusis tak prijde jiny a podobny
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

uaa cypisku ja kdyz to vidim tak mi zase nabehne zilka to je strasny ty lidi fakt, je mi to lito sam jsem tohle zazil se scoupatkem a vim jak to strasne zamrzi tohleto.. :cry:

nejhorsi na tom je, ze to opravis a ono se to muze stat zase a ta k*rva zavistiva co to objela klicem naprosto cilene by si zaslouzila urezat obe ruce :evil: :evil: nastesti je porad krasna a lepci, nez kdyby ti nekdo zaryl rejc do haubny :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
rbrodsky
**
Příspěvky: 197
Registrován: 14 úno 2007, 10:09
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od rbrodsky »

Takl oživím tohle vlákno.V neděli jedu za manželkou do porodnice.Mimochodem se musím pochlubit že se mi naridil krásnej kluk :D :D :D .Zaparkuji auto pod oknem kde je manželka.Pak sem nahoře, spokojeně si chovám synáčka a říkám mu:" Vidíš to červený nablískaný autíčko, tak to je náš Pony.Najednou přijede Octavie kombi, zastaví a začne couvat k mému autu a já si říkám hergot chlape stuj nebo mi do toho práskeš.A najednou bum rána až jsem to slyšel přes zavřený okno ve druhým patře.Ten blb prostě ani nešlápl na brzdu a normálně do toho najel až mi auto posunul o 20 čísel dozadu. :x :evil: :evil: :evil: .Tak položím malýho a otevřu okno a kříčím na něj ať tam zůstane že sem to všechno viděl.Obleču se a utíkám dolu.A najednou vidím chlap jde po schodech proti mě, že někam jde.Říkám mu ať jde se mnou k autům.No nárazník to vydržel, trochu je posunutej, malinkej oděrek a vyhodil mi značku z držáku.Naštěstí mi zaplatil na místě. A víte co mi na to řekl. V Praze se tak jezdí normálně :?: A nejlepší na tom bylo že tam měl ještě parkovací senzory. Chápete to?[/i]
Hyundai Sonata 2.0 16V 92kW, r.v. 98
Hyundai Accent 1.3 63kW, r.v. 2004
Honda CBR 600F4 82kW, r.v. 2000
Uživatelský avatar
permonicek
*
Příspěvky: 36
Registrován: 05 kvě 2007, 22:10

Příspěvek od permonicek »

rbrodsky píše:Takl oživím tohle vlákno.V neděli jedu za manželkou do porodnice.Mimochodem se musím pochlubit že se mi naridil krásnej kluk :D :D :D .Zaparkuji auto pod oknem kde je manželka.Pak sem nahoře, spokojeně si chovám synáčka a říkám mu:" Vidíš to červený nablískaný autíčko, tak to je náš Pony.Najednou přijede Octavie kombi, zastaví a začne couvat k mému autu a já si říkám hergot chlape stuj nebo mi do toho práskeš.A najednou bum rána až jsem to slyšel přes zavřený okno ve druhým patře.Ten blb prostě ani nešlápl na brzdu a normálně do toho najel až mi auto posunul o 20 čísel dozadu. :x :evil: :evil: :evil: .Tak položím malýho a otevřu okno a kříčím na něj ať tam zůstane že sem to všechno viděl.Obleču se a utíkám dolu.A najednou vidím chlap jde po schodech proti mě, že někam jde.Říkám mu ať jde se mnou k autům.No nárazník to vydržel, trochu je posunutej, malinkej oděrek a vyhodil mi značku z držáku.Naštěstí mi zaplatil na místě. A víte co mi na to řekl. V Praze se tak jezdí normálně :?: A nejlepší na tom bylo že tam měl ještě parkovací senzory. Chápete to?[/i]
Prostě totální vypatlanec!! :evil:
Asi by potřeboval taky posunout... :twisted: Škoda, že nemám rám... :?
Tucson 2.0 CRDi GLS 4WD VGT DPF (2007)
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

rbrodsky píše:Takl oživím tohle vlákno.V neděli jedu za manželkou do porodnice.Mimochodem se musím pochlubit že se mi naridil krásnej kluk :D :D :D .Zaparkuji auto pod oknem kde je manželka.Pak sem nahoře, spokojeně si chovám synáčka a říkám mu:" Vidíš to červený nablískaný autíčko, tak to je náš Pony.Najednou přijede Octavie kombi, zastaví a začne couvat k mému autu a já si říkám hergot chlape stuj nebo mi do toho práskeš.A najednou bum rána až jsem to slyšel přes zavřený okno ve druhým patře.Ten blb prostě ani nešlápl na brzdu a normálně do toho najel až mi auto posunul o 20 čísel dozadu. :x :evil: :evil: :evil: .Tak položím malýho a otevřu okno a kříčím na něj ať tam zůstane že sem to všechno viděl.Obleču se a utíkám dolu.A najednou vidím chlap jde po schodech proti mě, že někam jde.Říkám mu ať jde se mnou k autům.No nárazník to vydržel, trochu je posunutej, malinkej oděrek a vyhodil mi značku z držáku.Naštěstí mi zaplatil na místě. A víte co mi na to řekl. V Praze se tak jezdí normálně :?: A nejlepší na tom bylo že tam měl ještě parkovací senzory. Chápete to?[/i]
Gratuluji ke klukovi, ať roste. Jinak tomu moulovi co ti to nabral, bych nakopal řiť, že by letěl ze schodů. Někteří ( upozorňuji: někteří, to se netýká zdejších členů) naši pražští spoluobčané jsou arogantní dementi, myslí si, že když dělali řidičák v Práglu, že spolkli Šalamounovo ho*no a jezdí ako té prasce. Pak přijedou sem k nám na vesnici (jak oni říkaji) a udělaji takový karamboly na pitomé okresce :shock: , až nad tím rozum stojí. Ještě, že Ti to zamáznul, ale naštve to :evil: .
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7958
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

rbrodsky píše:Takl oživím tohle vlákno.V neděli jedu za manželkou do porodnice.Mimochodem se musím pochlubit že se mi naridil krásnej kluk :D :D :D .Zaparkuji auto pod oknem kde je manželka.Pak sem nahoře, spokojeně si chovám synáčka a říkám mu:" Vidíš to červený nablískaný autíčko, tak to je náš Pony.Najednou přijede Octavie kombi, zastaví a začne couvat k mému autu a já si říkám hergot chlape stuj nebo mi do toho práskeš.A najednou bum rána až jsem to slyšel přes zavřený okno ve druhým patře.Ten blb prostě ani nešlápl na brzdu a normálně do toho najel až mi auto posunul o 20 čísel dozadu. :x :evil: :evil: :evil: .Tak položím malýho a otevřu okno a kříčím na něj ať tam zůstane že sem to všechno viděl.Obleču se a utíkám dolu.A najednou vidím chlap jde po schodech proti mě, že někam jde.Říkám mu ať jde se mnou k autům.No nárazník to vydržel, trochu je posunutej, malinkej oděrek a vyhodil mi značku z držáku.Naštěstí mi zaplatil na místě. A víte co mi na to řekl. V Praze se tak jezdí normálně :?: A nejlepší na tom bylo že tam měl ještě parkovací senzory. Chápete to?[/i]
gratulujem k prirastku :o a ano, v praze sa tak bohuzial jazdi. Pri ceste z hannoveru som bohuzial msuel cez Prahu (svetoznamim Prazskym okruhem) a co som tam zazil, no panboh s nami.. a to som rok jazdil v Chicagu, co je tak 6x vacsie mesto.. mysicky, vybrzovanie, absolutna neplynulost premavky. buracky na kazdej vacsej krizovateke (siel som tade v piatok), samozrejme prazske znacky - nedobrzdenie, zrazenie sa v pruhoch atd... proste za prahou som si poriadne vydychol ze som to prezil bez skrabancov
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

a si vem ze tamtudy jedu i 6x az 8x tejdne. od mladoboleslavsky az po jizni spojku nekdy strakonicka nekdy D1. hruza a to sou tam frajeri s lepsima autama "ktery si dlaj co chtej jen kvuli tomu ze maj bourak" ktery ti vlitnou do pruhu a ani nedaj blinkr. to snad neni takovej problem ho dat ne...? no a ted ja se leknu pribrzdim to samy ten zamnou A DA SI JESTE DECENTNI REZERVU, za nim udela dalsi to samy a po 15autech uz to stoji. a pak se nedobrzduje. VYSLEDEK JASNEJ CELEJ OKRUH STOJI: PAK RYCHLI CAJTI :lol: :lol: a kolona se po 2hodinach zacina rozjizdet.............
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Odpovědět

Zpět na „Pokec“