pomoc scoupe

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
petr rysavy
***
Příspěvky: 652
Registrován: 19 bře 2007, 11:36
Bydliště: kladno
Kontaktovat uživatele:

pomoc scoupe

Příspěvek od petr rysavy »

kamarad ztratil klice od scoupe a jinej nema, tak me zajima co s tim jestli se da vyrobit klic podle zamku nebo na kolik vyjdou nove zamky popripade jestli je nema nekdo doma , diky
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: pomoc scoupe

Příspěvek od black_sheep »

petr rysavy píše:kamarad ztratil klice od scoupe a jinej nema, tak me zajima co s tim jestli se da vyrobit klic podle zamku nebo na kolik vyjdou nove zamky popripade jestli je nema nekdo doma , diky
do hyundaie at ani nejezdi, to bude palka a pokud ma dovoz tak to bude jeste horsi (jako ze asi ma) :)

pokud nema imobilizer da se zajit nekam k zamecnikovi s vymontovanym zamkem ze dveri (jde jednoduse ven) a on pridela dalsi klic.. pokud ma imobilizer tak nejlepsi reseni bude ho uplne vyradit a nebo se prohne.. :)

to chtelo resit uz kdyz mel jenom jeden! nebo pak kontaktovat z klubu a ten tam urcite bude mit zamky (dvere, kufr, prihradka spolujezdce, spinacka) i s klicema ale do toho bych se asi nechtel poustet teda...
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
petr rysavy
***
Příspěvky: 652
Registrován: 19 bře 2007, 11:36
Bydliště: kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petr rysavy »

takze myslis ze kdyz vyndam zamek tak mi ho normalne ten klic udelaji??
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

petr rysavy píše:takze myslis ze kdyz vyndam zamek tak mi ho normalne ten klic udelaji??
jj sikovnej zamecnik to tak do litra.. ted jsem nekde videl ze klice i s imo udelaj v hyundai za 2000,- ale nevim co dovoz to bude asi drazsi a pomalejsi, ale nemusi to bejt pravda
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

udělat klíč podle zámku nebo zámek podle klíče není žádný problém zámek je jen pár šoupátek s otvory a výřezy. V podstatě kdyby jsi měl klíč od jiného Scoupe tak by stačilo zajít i do servisu a tam si nechat zámek přestavět podle klíče už jsem to také dělal jde jen o to mít správná stavítka či stávající upravit.
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

na Vectru mám taky jenom jeden klíč (autobazar tvrdil, že druhý klíč původní majitel ztratil, to jsem ihned po příjezdu dom řešil okamžitou montáží tajného vypínače), s kodem imobilizeru a dálkou. Ted jsem si nechal v servisu objednat náhradní klíč s kodem imobilizéru, ale bez dálky. Uvádím ceny, kolik mě to stálo. Neměl jsem kartičku s kody imobilizéru a zámku. Takže kontaktovali Německo a ti jim do 15ti minut poslali oba kódy. Tahle sranda mě stála 700Kč. Novej klíč mi vyrobí taky v Německu, ten vyjde na 1200Kč a kdybych to chtěl i s dálkou, tak + 1500,-. Pak až to přijde (z toho Německa), tak mi tam nahrajou kod k imobilizéru, což zadarmo taky nebude. Ale radši ted zaplatim nemalou sumu a klíč pověsim doma na hřebík, než abych řešil to co tady bohužel kolega, mám zatim taky jen jeden klíč...
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“