objetá Elantra klíčem

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

objetá Elantra klíčem

Příspěvek od zahyx »

Elantra Obrázek
elantru jsem si koupil o prazdninách byla pekná nez nejaká svine mi obtáhla celej bok klíčem

jak to nejlevneji a nejlepe opravit
jsem tu nový
+nejakej postup
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) zahyx dne 12 led 2008, 22:20, celkem upraveno 5 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Joker
**
Příspěvky: 328
Registrován: 12 lis 2005, 14:05
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joker »

nevím, jak hyundaj, ale toyota prodává takové "voskovky" s origo barvou laku, tak se zkus zeptat. Známej si tím spravil taky škrábanec od klíče a to byl docela hlubokej. Kdybych o tom nevěděl a nevěděl kde hledat, tak bych na to asi nepřišel, že tam někdy něco bylo.
Lantra Kombi GLS 1.6 16V DOHC G4GR- LPG *97
Suzuki GS500E nyní v úpravě od Š120L a 100m skluzu po asfaltu
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Příspěvek od Bolo »

JJ ,já tu voskovku kupoval švagrovi na auto.Asi týden po tom co si koupil auto mu ho někdo ohtahl.I s leštěnkou to stálo 400Kč,jinak ta voskovka stojí kolem 200Kč.A ten škrábanec na autu není vůbec vidět.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Tak to bych byl asi hodne nepricetnej..mozna bych spachal prvni vrazdu v zivote.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Thomick76
*
Příspěvky: 14
Registrován: 03 led 2008, 13:45
Bydliště: Homole u Českých Budějovic

Retušovací tužka

Příspěvek od Thomick76 »

Ahoj,
zkus si koupit retušovací tužku přesně podle tvé barvy. Nebo třeba Barvy, laky apod. ti namíchají barvu "do kelímku".

Ale to dost zamrzí, většinou to dělají takový zmr... kteří si ničeho neváží...
Tomáš

služební HYUNDAI - třeba I30, iX35, Santa Fe, iX20 :)
soukromá Elantra 1.6i, zelený sedan, RV 2000, 315 000 km !!!

http://www.facebook.com/pages/Ceske-Bud ... 2111055417
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Nevím kde přesně bydlíš, ale zjisti jestli blízko bydliště nemáte pobočku PorzeLack. Kamárád má jednu u nás a když vidím jak dokáže zrenovovat vyšasovanej porejpanej lak že vypadá jako novej, tak tohle by neměl bejt problém.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
paolo
*
Příspěvky: 11
Registrován: 09 bře 2007, 12:13
Bydliště: Havířov

Příspěvek od paolo »

nevím ale retuš. tužka není to správné, zajdi do nějaké autolakovny nechej si námíchat barvu( podle čísla na karoserii a vzorníku udělají přesný odstín/důležité musíš říct že to nechceš na stříkání ale na štětec) potom štětečkem podle hloubky v několika vrstvách nanést barvu do rýhy, po zaschnutí přebrousit jemným "vodním" smirkem a potom leštěnkou rozleštit.
Takto jsem opravoval také a není nic poznat, jinak to bylo tuším v AMRevue asi někdy na jaře 2007
1/2deci barvy stojí 100kč víc není třeba. Pokud jsi z okolí Ostravy dám tip já si to nechal namíchat ve Vítkovicích.
Uživatelský avatar
KarelM
*
Příspěvky: 26
Registrován: 02 srp 2006, 15:33
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od KarelM »

Já jsem dostal kamenem od náklaďáku do boku (rána až na kov). Zajel jsem do AUTOPROFI a tam mi prodali opravnou retušovací sadu (barva + lak se štětečky) v barvě auta. Napřed se opraví barvou a pak přejede lakem. Povedlo se mi to to spravit tak, že na autě není nic vidět :)
Exciting Blue Elantra sedan 1.6 GL, 2006
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: objetá Elantra klíčem

Příspěvek od zahyx »

tak panove mam dalsi rejhu na boku ale ne tak hlubokou takze to snad pojde rozlestit
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: objetá Elantra klíčem

Příspěvek od mirpie »

mi povidej, není snad měsíce, kdy by se mi na autě neobjevil nový škrábanec, už jsem si zvyknul a dokud nebudu parkovat za branou nebo v garáži, nebo nejlíp v garáži za branou, tak to opravovat nebudu, nemá to prostě cenu.... Mám to na střeše, na blatníku, na dveřích, nedávno mi i někdo prokopl blatník, takže promáčklina a poškrábaný.....
Jak dlouho vydrží ta tužka na škrábance? Po pár umytích to musí být dole ne..?
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: objetá Elantra klíčem

Příspěvek od zahyx »

mirpie píše:mi povidej, není snad měsíce, kdy by se mi na autě neobjevil nový škrábanec, už jsem si zvyknul a dokud nebudu parkovat za branou nebo v garáži, nebo nejlíp v garáži za branou, tak to opravovat nebudu, nemá to prostě cenu.... Mám to na střeše, na blatníku, na dveřích, nedávno mi i někdo prokopl blatník, takže promáčklina a poškrábaný.....
Jak dlouho vydrží ta tužka na škrábance? Po pár umytích to musí být dole ne..?
prene takvydrzelo mi to rok ale ja mam barvu plus lak
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Uživatelský avatar
PetrB
**
Příspěvky: 205
Registrován: 15 čer 2009, 10:35
Bydliště: okr. Kolín

Re: objetá Elantra klíčem

Příspěvek od PetrB »

mirpie píše:mi povidej, není snad měsíce, kdy by se mi na autě neobjevil nový škrábanec, už jsem si zvyknul a dokud nebudu parkovat za branou nebo v garáži, nebo nejlíp v garáži za branou, tak to opravovat nebudu, nemá to prostě cenu.... Mám to na střeše, na blatníku, na dveřích, nedávno mi i někdo prokopl blatník, takže promáčklina a poškrábaný.....
Jak dlouho vydrží ta tužka na škrábance? Po pár umytích to musí být dole ne..?
Ahoj,
bohužel ani parkování v garáži za branou není záchrana. Santu máme měsíc a už nám někdo odřel čumáček. :cry: A to parkujeme převážně v garáži rodinného domu nebo v podzemních gařážích v práci. Stačí když přijedeš na nějaké větší parkoviště, kam jezdí spousta lidí za nákupy.
Každopádně máš mou účast.
Teď: Stříbrný a Elegantní Santa Fe 2008 2,2 CRDi řízený manuálně pořízený před prázdninami 2009
Pastelově červený I30 Gamma Comfort 1.4 benzínek s manuálem narozený v roce 2010
Předtím: Peugeot 307SW
Předtím: Š120 S jako spolujezdec navigátor
Odpovědět

Zpět na „ELANTRA“