závady Hyundai accent98

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
mildo
*
Příspěvky: 11
Registrován: 24 pro 2007, 11:54

závady Hyundai accent98

Příspěvek od mildo »

Zdravím českých priaznivcov accent mám 2roky,doteraz som menil.: čidlo spiatočky 550sk,hydraulické zdvihátka-kvôli klepaniu motora-vôbec to nepomohlo akurát začal žrať viac oleja asi 1,5l na 4000km-skúsim reklamovať ak to náhodou nebolo redším olejom dával som plnú synt. MOBIL,rozv. remeň s kladkou a najnovšie pal. filter kvôli strate ťahu motora v otáčkach a strpal aj motor pri väčšej rýchlosti na jednotl. stupňoch-zatiaľ nepomohlo-možno zlý benzín,či elektrická závada,sviečky nové-denso spark plugs K16PR-U11/3131-480sk,vzduch.filter-350sk,baterka55ah-1800sk ,opravy:uvoľnený kryt okolo kľučky predných dverí zvonku-zistené rozlomená umelá hmota v ktorej boli zalisované matice -dočasne odstránené vypodložením zvnútra dverí 4mm latkou natesno,nefunkčné otváranie dverí-zlomený delený biely cuplík-vyrobený nový z medenej trubky.inak spoľahlivé-zatiaľ :)14,1,2008-motor už ťahá a nestrpa-asi pomohol filter alebo som spálil zlý benzín.
Naposledy upravil(a) mildo dne 14 led 2008, 17:01, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

a nas slovenskych kolegov nepozdravis ? ako ze diki ti pekne teda....to su mi sposoby :D na klepanie motora pouzi motor flush od stp alebo hocjaky iny...nalejes do oleja nechas tak 5 10 minut bezat motor vylejes olej a nalejes cisty....nedavaj plnu syntu 10w40 postaci bohate... kvoli 5w40 moze zrat aj viac oleja lebo preteka cez piestne kruzky atd.....proste netesnosti a potom moze byt aj strata vykonu podla mojho ked ti to poriadne netesni...

PS: sprav si podpis aby sme vsetci vedeli co to mas za mazlika....
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“