HID sady

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
strato
**
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2007, 20:45
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od strato »

No jak tu mluvite o tych pokutach kuli xenonum tak jenom doufam ze zadnou nedostanu 8) Kdyz sem kupoval Sonu tak uz aj s xenonama. Ja si myslim ze nikoho neoslnuji jelikoz na mne jeste nikdo neblikal. Parkrat me taky zastavili cajti a nic. Takze zatim v poho :wink: A muj nazor je ze kdyz mi nic policajti neudelaj a nereknou anebo nenapari pokutu tak budu jezdit dal s xenonama. Mnohem lip vidim v noci na lidi kteri treba pouzivaji cestu nez chodnik Jo a taky bych se chtel zeptat co znamena v malym technicaku v kolonce Jine zaznamy oznaceni: s-2 ? Nema to neco spolecne s xenonama?
Hyundai Sonata 2.0 16V 97 - zelena kraska s černyma oknama a xenonovyma svetlama.
Reklama
 

Uživatelský avatar
mgspeed
*
Příspěvky: 61
Registrován: 25 dub 2007, 08:50
Bydliště: Nová Lhota

Příspěvek od mgspeed »

Na každém šprochu pravdy trochu. Že?
Můj názor je, že by ty xenony neměli být ve světle pro halogem. ALE
Zaleží na každém znás co si uděláme. Jezdím teď často za tmy a co potkávám auta, tak někteří oslňují i s halogenkama jako prase. Potkal jsem i Felicii s HID xenony a vůbec mě neoslnil, tak nádherně mu to svítilo jen jsem hleděl a klasický xenon ten oslňuje jako prase. Tak si myslím, že je to otázkou seřízení světlometů a každý by se měl nad tím zamyslet.
Bezpečnému jezdění ZDAR!
Hyundai Lantra 1.6 16V
Hanzy
*
Příspěvky: 39
Registrován: 06 črc 2007, 13:01
Bydliště: Frýdek Místek

Příspěvek od Hanzy »

Amen...
Rodiče-Hyundai Getz 1.3 60kw Ja-Daewoo Leganza 2.0 16V 98kw LPG sekvence plná vybava kůže trochu hudby...jen pul kufru :-)Nyni se pracuje na Evande
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

uz som sa rozhodol....na nete je H4 bixenon za 4500 skk takze ked budem mat zvysne urcite do toho pojdem a potom uvidim ze co a ako....a ked tak to zase zabalim a predam
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“