alarm u výbavy elegance

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel46
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 úno 2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

ALARM v ELEGANCI

Příspěvek od Pavel46 »

Ahoj,
Elegance má v základu alarm. Nevíte někdo jestli má jiné funkce než ty základní o kterých se píše v návodu. Co je to za typ, dá se připojit otřesové, nebo náklonové čidlo, zapnutí akustické kontroly aktivace a pod.? Dá se programovat?
Díky za odpověď Pavel :?:
Hyundai Accent ´07 1.4- Elegance - Beige Gold
Reklama
 

Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

V základu má pouze hlídání dveří, kufru a motoru.
Hyundai má v nabídce na přání ultrazukové čildo a nálkonové čidlo, nic víc v nabídce prodejce není.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Mickey007
*
Příspěvky: 24
Registrován: 17 čer 2007, 21:35

alarm u výbavy elegance

Příspěvek od Mickey007 »

Jenom mě tak dneska zarazilo, že mi alarm nezačne řvát při otevření kufru. Na dveře funguje bez problému, ale na kufr fakt ne. Jaké s tím máte zkušenosti? Dle mého by měl fungovat i na kufr.
Accent 1,5 CRDI
Uživatelský avatar
Pavel46
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 úno 2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: alarm u výbavy elegance

Příspěvek od Pavel46 »

Mickey007 píše:Jenom mě tak dneska zarazilo, že mi alarm nezačne řvát při otevření kufru. Na dveře funguje bez problému, ale na kufr fakt ne. Jaké s tím máte zkušenosti? Dle mého by měl fungovat i na kufr.
Je to přesně tak jak popisuje návod. Když se kufr otevře klíčem, tak se alarm neaktivuje. Když ho zavřeš pouze tak aby nezaklapl a nedovřel se a potom nadzvedneš víko tak Ti začne houkat do té doby, než alarm vypneš ovladačem na klíči. Aspoň tak jsem si to odzkoušel já.
Hezký den přeji
Hyundai Accent ´07 1.4- Elegance - Beige Gold
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7919
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: alarm u výbavy elegance

Příspěvek od Mexican »

Pavel46 píše:
Mickey007 píše:Jenom mě tak dneska zarazilo, že mi alarm nezačne řvát při otevření kufru. Na dveře funguje bez problému, ale na kufr fakt ne. Jaké s tím máte zkušenosti? Dle mého by měl fungovat i na kufr.
Je to přesně tak jak popisuje návod. Když se kufr otevře klíčem, tak se alarm neaktivuje. Když ho zavřeš pouze tak aby nezaklapl a nedovřel se a potom nadzvedneš víko tak Ti začne houkat do té doby, než alarm vypneš ovladačem na klíči. Aspoň tak jsem si to odzkoušel já.
Hezký den přeji
presne tak.. a keby si ho chcel vylomit, tak to zacne hukat.. ale ako hovorim furt, ten klakson je slaby.. chcelo by to nieco lepsie
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Poslední dobou se mi stávalo že se při uzamčeném autě a otevření kufru klíčem aktivoval tak po 5 vteřinách alarm.
Kufr otevírám tak, že otočím klíčem, pootevřu kufr, vyndám klíč a otevřu kufr úplně.
Řešení bylo jednoduché:
Stačilo promazat dveřní spínač otevření kufru, protože se i pozdě rozsvěcelo světlo v kufru a alarm dostal informaci o otevřeném kufru až v okamžiku kdy už nebyl v zámku klíč a spustil se.

Jinak alarm hlídá všechny dveře, kapotu motoru a kufr.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Re: alarm u výbavy elegance

Příspěvek od CzechJoker »

Mexican píše:ale ako hovorim furt, ten klakson je slaby.. chcelo by to nieco lepsie
Třeba C4 8)
Otázka je, jestli by zloděj vzal hned nohy na ramena, nebo by napřed po něčem chmátnul a zdrhal by až pak. Jak říkám, deset deka cé čtyřky a nohy ho předběhnou :lol:
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
peter1205
*
Příspěvky: 69
Registrován: 03 zář 2007, 22:45
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peter1205 »

Ja vozím stále v kufri malého Ukrajinca s kalašnikovom a keby sa niekto vlámal do kufra, čaká ho tam nemilé prekvapenie :lol:
Obrázek
Hyundai Accent 1.4i - Elegance - Leaf green - 2007
recenzia môjho auta: http://moje.auto.cz/peter1205/hyundai-a ... nce-1.html
Uživatelský avatar
geronimo_cz
**
Příspěvky: 179
Registrován: 20 čer 2007, 12:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od geronimo_cz »

ja tam mam jen prazdnou preravku.. :D ostatni mam u rezervy.. takovou tu povinnou vybavu kazdeho vozu, jak spacak, kdyz by se nahodou zacalo kalit, firemni zelenou vestu, aby me kdyztak ve snehu nasli, nahradni boty, kdyby sem mi od snehu promaceli a pak nejaka ta jakoze lano, trojuhelnik a tak :D :D jooo a pumpicka na fotbalovej mic 8)
H ix35 4x4 2.0i DOHC Comfort Sirius Silver (2016 - soucastnost)
H Accent 07 1.4 Elegance Black Ebony (2007-2016)
Uživatelský avatar
1162
*
Příspěvky: 52
Registrován: 06 led 2008, 13:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: alarm u výbavy elegance

Příspěvek od 1162 »

Mickey007 píše:Jenom mě tak dneska zarazilo, že mi alarm nezačne řvát při otevření kufru. Na dveře funguje bez problému, ale na kufr fakt ne. Jaké s tím máte zkušenosti? Dle mého by měl fungovat i na kufr.
Když kufr otevířáš kličkem tak nehouká. Když násilím tak ano :-)
Hyundai Accent 1,5 CRDi Elegance, šedá/šedá
http://moje.auto.cz/1162/hyundai-accent.html
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

O vikendu se pritelkyni povedlo zamcene auto dakovym otevrit klickem a spustila "alarm".

Myslim ze to knourani jake auto po spusteni dela spis pripadneho zlodeje rozesmeje nez aby se dal na utek:D
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Příspěvek od majco »

HCD píše:O vikendu se pritelkyni povedlo zamcene auto dakovym otevrit klickem a spustila "alarm".

Myslim ze to knourani jake auto po spusteni dela spis pripadneho zlodeje rozesmeje nez aby se dal na utek:D
bude to asi tým, že Accentík ako alarm húkačku. premýšľam o výmene húkačky na nejaké poriadné klaksóny.
a hneď by som mal dotaz na uhpeho. výmena klaksónov musí byť tiež robená v značkovom servise alebo si to môžem vymeniť aj sám bez toho aby som stratil záruku?

dúfam, že som neodbočil od témy :wink:
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7919
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

majco píše:
HCD píše:O vikendu se pritelkyni povedlo zamcene auto dakovym otevrit klickem a spustila "alarm".

Myslim ze to knourani jake auto po spusteni dela spis pripadneho zlodeje rozesmeje nez aby se dal na utek:D
bude to asi tým, že Accentík ako alarm húkačku. premýšľam o výmene húkačky na nejaké poriadné klaksóny.
a hneď by som mal dotaz na uhpeho. výmena klaksónov musí byť tiež robená v značkovom servise alebo si to môžem vymeniť aj sám bez toho aby som stratil záruku?

dúfam, že som neodbočil od témy :wink:
chces tam dat lodnu sirenu? alebo ten zvoncek saliny (tramvaje, elektricky)... najma v meste by to bola pecka
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Já jsem slyšel před časem v rádiu že si někdo namontoval sirénu z vlaku a pouštěl to na přejezdech a bavil se reakcí řidičů na přejezdu.
Doma jsme jednou měli nápad dát sirénu z alarmu v bytě (když spustila tak to bylo slyšet o pár bloků dál u mámi v práci fakt mazec) pod palubku nakonec se od toho upustilo protože to by potom bylo na placení nemocenské zloději který by pak nedopadl nejlépe
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Příspěvek od majco »

Mexican píše:
majco píše:
HCD píše:O vikendu se pritelkyni povedlo zamcene auto dakovym otevrit klickem a spustila "alarm".

Myslim ze to knourani jake auto po spusteni dela spis pripadneho zlodeje rozesmeje nez aby se dal na utek:D
bude to asi tým, že Accentík ako alarm húkačku. premýšľam o výmene húkačky na nejaké poriadné klaksóny.
a hneď by som mal dotaz na uhpeho. výmena klaksónov musí byť tiež robená v značkovom servise alebo si to môžem vymeniť aj sám bez toho aby som stratil záruku?

dúfam, že som neodbočil od témy :wink:
chces tam dat lodnu sirenu? alebo ten zvoncek saliny (tramvaje, elektricky)... najma v meste by to bola pecka
ani sirénu, ani zvonček saliny. len obyčajné klaksóny, aby to trochu lepšie znelo. aj na Favorite som mal niekedy klaksóny a keď som zatrúbil bolo to počuť a malo to rešpekt. teraz keď zatrúbim, je to slabé.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“