obcas nejede a cuka

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
ethnoboy
*
Příspěvky: 16
Registrován: 29 říj 2007, 12:25

obcas nejede a cuka

Příspěvek od ethnoboy »

ahoj, mam problem s hyundai pony, obcas se mi stava pri normalni jizde, ze auto najednou zacne dost cukat, vynechavat a kdyz zastavim tak vetsinou chcipne. stalo se to asi 3x po nejake dobe chytlo a zase jezdilo treba 200km jako kdyz nic. ted stoji protoze jsem vybil baterku pri startovani. Stane se to znenadani na dalnici pri 100 km/h nebo meste pri 30km/h pri ohratem motoru. Je to jeste karburatorova verze
diky za pripadne napady
Reklama
 

Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Může to být nakondenzovaná voda v nádrži.Anebo kabely a svíčky.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Asi máš něco podobného co jsem měl já. Zkus až ti to chytne zahýbat s veškerou kabeláží od svíček až kam se dostaneš u mě to byl zlomený drát na rovném místě za motorem co přiváděl proud k cívce, sem tam se rozpojil a zase spojit od vybrací auta. A pěsně jak píšeš bez ohledu na otáčky a rychlost prostě najednou vynechává až buď chcípně nebo ho občas šlo zachránit vytočením morotu že se kontakty zase spojily, někdy chytnul na škrtnutí a někdy ne až se vymlátila baterka.
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
ethnoboy
*
Příspěvky: 16
Registrován: 29 říj 2007, 12:25

Příspěvek od ethnoboy »

ok, zkusim jako prvni ty kabely od svicek + ten vysokonapetovej kabel co vede k civce(vim o jedny) a vsechny dalsi, snad na neco prijdu. Dalsi vec co me napada jako mozna zavada,kdyz se toto nepotvrdi - karburator?nebo ze by do nej sel nejaky bordel z nadrze-zkouknu palivovy filtr v jakym je stavu, jestli se teda na nem muze neco pokazit. I ta voda v nadrzi by mohla mit vliv.... no v servisu kdyz jsem tam volal se na to nijak nadsene netvarili radsi do toho jit nechteli. kazdopadne diky za tipy a kdyby jeste neco napiste
ethnoboy
*
Příspěvky: 16
Registrován: 29 říj 2007, 12:25

Příspěvek od ethnoboy »

po precteni spousty pribehu o cukani motoru jsem dospel k zaveru ze by na vine mohlo byt vynechavajici palivove cerpadlo, takze se ho pokusim vycistit pokud jde rozebrat???????, nebo koupim nove a uvidime
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“