Nový Hyundai Accent

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

ZdeněkSvoboda píše:Přesně.
Minulý týden jsem byl na menší oslavě a kluci na mě taky prudili, že proč Hyundai, že za ty prach už by koupili fabii atd, že to je korejec, že se to hnedka vysere apod. Skončilo to hromadnou hádkou...skoro až rvačkou, protože se mě nakonec kamarád zastal. Asi to bude závist. :twisted: :lol:
ale sak ich nechaj... ty si budes uzivat 110 koni a oni sa za tu cenu povezu v trojhrnku s vykonom asi 60% z tvojho auta... par cm v razvore naprav, cestujuci vdadu si cestu uziju (laktovka vzadu je luxus - moj otec sa vzdy pcha dozadu :-) nehadaj sa so znamymi, proste nabuduce prides na stretko v Accentovi a myslim ze im padne celust... a ver mi, ak je accent cisty tak vyzera velmi-velmi dobre (najma odpredu). Kecaju o niecom co nepoznaju, to je typicka vlastnost nasich narodov. Aj moj svagor musel trochu prehlnut, ma peugeot 307 zaplatil zan v prepocte asi o 150 000 viac, vykon motora je o 20 koni mensi, ma mierne mensi batozinovy priestor, trochu vacsi razvor a trochu lepsie materialy vnutri.. ale za tych 150 000 extra to nestoji... :-) ja by som tiez radsej jazdil Mondeom, ale pomer cena /hodnota je pre Accent perfektna
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudolf »

Baba. Jako kdybych slyšel všechny svoje známé. Už když jsem loni koupil Atose. A teď prodávám Fabii a kupuju Accenta. Jsem v jejich očích naprostej úchyl, zralej na Bohnice. Kromě toho, že si kupuju něco tak příšerného jako Hyundaie, ještě si navíc kupuju NOVÉ! auto. To je už skoro trestný čin. Vždy následuje výčet vraků, nejlépe Francouzské provenience, které bych mohl za ty prachy mít....... 11.2. si jdu pro Accenta.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

jj přesně tak kluci (pánové).. at si každy koupi co chce ja myslím že za sebe budu spokojený. Hlavně Zdeněk Svododa to hezky popsal s tou výměnou názoru :-) tak se měj te a udělame pak někdy ten srazek at bude hezky a budem mít zlatáky doma. čaete.. a dík za oporu :-)))))))))
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Silva
**
Příspěvky: 149
Registrován: 08 led 2008, 15:16
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Silva »

David C3 píše:podle barev bych řekl že zlatá je poslední dobou nejvíc aspon tady na foru ale hlavně mě na Accenta nejlépe sedí.. jj v Luha budu jedině Já.. :-)
Kola budu mít Dezent F v 15 palcích....

Lidi docela mě sere (ne vadí) , když někomu řeknu že budu mít nového Accenta Crdi Elegance tak každý hned řekne že sem blázen a že sem neponaučitelný! Proč sem si např nevzal Fabii popř. Golfa V nebo Fokuse v základu v 1.6. Nevím ale podle mě ani neví jak to auto vypadá a hlavně neví nic o motoru. Dost možna až je svezu tak znění názor ale stejně mě mrzí že to auto dopředu dost lidí neprávem odsoudí..... !!!!! (skoro bych řekl že se mi smějou) hmmm.. Accenta sleduji už rok a chodím pravidelně na tohle forům a za tuhle dobu se toho tady řešilo dost a nenašel sem věc která by mě vysloveně vadila. ŠPATNÉ AUTO BYCH SI NEKOUPIL :-)
Máte taky někdo podobnou zkušenost?

Myslíl že vím o autech docela dost a můžu srovnávat s ostatníma co sem jezdil a řeknu vám že by mě vadilo jezdit 5 let ve Fabii II Combi 1.2 Htp v zakladu..
tak se mějte..


Tak toto jsem taky řešila s okolí výsměch, že si kupujeme nové auto a ještě k tomu Hyundai , nechápu proč je každý tak zatížený na škodovky :?: Fabia v této výbavě vyjde o 70 tisíc víc a ještě je to dle mého názoru vzhledově oproti Accentu nic moc :? Accenta jsem poprvé viděla v Ostravě v LASU, měli ho tam vystavený a z mé strany to byla láska na první pohled :lol: Hned jsem k němu pádila omrknout co to je zač a když jsem ještě k tomu viděla tu cenu bylo rozhodnuto :)
Předtím jsme měli Felicii ,sice na jízdní vlastnosti si nemůžu stěžovat .byla to 1.6, takže celkem živé autíčko ,ale už 8 let stará takže začalo pomalu vše odcházet ,tlumiče,brzdy pak jsem zůstala stát na Rudné a kouřilo se z motoru :twisted: no prostě poslední dobou jsem byla víc v servise než na cestách :? A to byl další důvod si koupit NOVÉ auto :!: :!: :!: :!:
Naposledy upravil(a) Silva dne 31 led 2008, 12:25, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Jojo, já si popravdě chtěl taky koupit tu novou fabii v kombíku (1,4),
ale zarážela mě cena. Tak jsem jezdil po autosalonech a koukal po autech a když jsem přijel do Jihlavy do Hyundai, koukal jsem na accenta jako puk. Je fakt, že jsem o accentovi vůbec nic nevěděl, ani, že existuje :oops: , ale jak říká Silva, byla to láska na první pohled :roll:. Měl jsem taky feldu 1,6, proto jsem zvědav na accenta 1,6.
:twisted:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Příspěvek od majco »

tiež som romýšľal na Fábiou Combi 1.9TDi a nad Octaviou tiež 1.9TDi PD, ale to by ma vyšlo v takejto výbave približne o 180.000 Sk pri Fábii a pri Octávii o 200.000 až 220.000 Sk viac ako u Accenta. bolo to jednoznačné rozhodnutie pre toto autíčko. a neľutujem :wink:
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Kcheml
*
Příspěvky: 77
Registrován: 14 bře 2007, 18:44
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kcheml »

Takovou zkušenost nemám, asi to bude tím, že se všichni bojí pouštět do debat se mnou. :lol: Jeden to zkusil, ale nakonec to dopadlo tak, že mi za celý večer nedokázal vysvětlit, proč si koupil Oktávku, když chtěl auto.

Mimochodem ta Oktávka (jetá) byla jeho druhá. Tu první koupil jako kradenou, musel ji vydat a byla vrácena původnímu majiteli. A to je to policajt a lustroval si to auto ve všech možných databázích. :D

A to je ostatně taky jeden z důvodů, proč Accenta radši než podivně vypadající Fabku. Korejci se totiž nekradou. Jelikož mám možnost trochu to sledovat, tak se kradou suverénně nejvíc Škody Fabia a Octavia, pak VW a následují tzv. německé prémiové značky. Ukradenýho korejce jsem ještě neviděl.
Hyundai Accent ´07 1.4 Beige Gold
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Příspěvek od palčo »

Ja som tiež pokukoval po rôznych autíčkach (mitsubishi-colt, honda city,...aj fabia sedan), ale tvary Nového Accenta boli neodolateľné :oops: . No a ako som pred pár dňami začal na ňom chodiť do práce, jeden z kolegov chodí za mnou a stále sa mu nezdá veľkosť tohto auta. Je jednoducho pomerne veľké na tú kategóriu, do ktorej patrí. :lol:
HYUNDAI Accent, 1,4 Dynamic-Gold beige
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

Sem zvědavá jak ho dovezu domu a svezu brachu ktery ted koupil oktavku za 620tis tdi 77kw.(teda moc to nejede je to težké auto) a jak mu pujčím Crdi 81kW které stalo vlastně pulke :-) Vlastně kdo chce prodavát auta nemůže dělat špatné vozy... Kolik Hyundai uděla aut 4.5 mil? a škoda 800tis :-) ? Měl sem 2 Citroeny a už vážně nikdy nechci a H bude určitě kvalitnější a hlavně levnější, lepší,výkonější,prostornější a hežčí :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Sice jsem se nakonec rozhodl pro jiný model, ale Accent patřil také do mého seznamu finalistů :) Především proto, že má tvar auta :wink: Myslím to ve smyslu "sedan", holt jsem odchovaný na škodě 120 a poctivé auto pro mě musí mít předek a zadek :wink:, nějak nemám rád ty dnes populární useknuté hatch-back vozítka, i když nic proti nim, samozřejmě, mnohým vyhovují víc.
Dnes jsem si Accenta konečně prohlídl zblízka, parkoval totiž cca 2 metry od naší kanceláře a opravdu je to pěkný kus auta.

Jinak, je fakt že mě už taky párkrát známi prudili s různými negativními názory na vozy Hyundai, a navrhovali různé ojeté zoufalé nebo nové a ještě zoufalejší, nebo naopak zase o dost dražší alternativy, a opravdu nakonec skončili už jen u zpochybňování kvality (spíš výdrže různých částí) poté co jsem jim popsal co všechno za cenu koktávky v téměř základní výbavě dostanu. I když, fakt tohle dělali jen známí, přátelé jsou individualisti a pro ně má výjimečnost velkou hodnotu, takže mě pochopili snad okamžitě 8)
Taktéž mě fascinovalo, že lidi většinou nedokáží pochopit, že si chci koupit NOVÉ auto. Spolehlivost, původ, záruka, výchozí stav všeho ...za to jsem ochoten si zaplatit.
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Kcheml-člověče,tvrzením,že se Koreici nekradou,bych si nebyl 100% jistý.I na klubu je už pár lidí bez auta-zeptej se třeba Hardcama(Elantra),tuším také zmizelo nějaké Scoupe(někdo to má i v podpisu).Řekl bych,že se ZATÍM nekradou TOLIK.Ale čím více /-/ bude jezdit,tím bude i větší hlad po dílech,větší možnost přihlásit kradené /-/. :(
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Kcheml
*
Příspěvky: 77
Registrován: 14 bře 2007, 18:44
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kcheml »

Borek píše:Kcheml-člověče,tvrzením,že se Koreici nekradou,bych si nebyl 100% jistý.I na klubu je už pár lidí bez auta-zeptej se třeba Hardcama(Elantra),tuším také zmizelo nějaké Scoupe(někdo to má i v podpisu).Řekl bych,že se ZATÍM nekradou TOLIK.Ale čím více /-/ bude jezdit,tím bude i větší hlad po dílech,větší možnost přihlásit kradené /-/. :(
"Korejci se nekradou" byla samozřejmě jen nadsázka. Ale já zůstávám klidný, malá auta se kradou takřka výhradně na náhradní díly a věřím, že po dílech na nové Accenty moc poptávka není. Možná je to trochu profesionální deformace, ale poté, co člověk vidí desítky Fabií, které byly odcizeny svým majitelům, tak bych prostě do toho auta nešel už jen kvůli tomu riziku. Korejce jsem neviděl ani jednoho... ale třeba je to jen regionální specifikum. :)
Hyundai Accent ´07 1.4 Beige Gold
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Příspěvek od majco »

ostaňme naozaj radšej len pri tom, že Hyundai-e sa ešte až natoľko nekradnú. ale zas toto je vytiahnuté z www.bleskovky.sk. je to aj s chybičkou "V Nitre na Levickej ulici ukradli Hyunday Sonata tmavomodrej farby s evidenčným číslom NR-452CY." ten, kto to tam napísal nevie že /-/ sa píše na konci s mäkkým i :wink:
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
Uživatelský avatar
HCD
**
Příspěvky: 215
Registrován: 20 pro 2007, 10:51
Bydliště: Slaný - okres Kladno

Příspěvek od HCD »

David C3 píše:Sem zvědavá jak ho dovezu domu a svezu brachu ktery ted koupil oktavku za 620tis tdi 77kw.(teda moc to nejede je to težké auto) a jak mu pujčím Crdi 81kW které stalo vlastně pulke :-) Vlastně kdo chce prodavát auta nemůže dělat špatné vozy... Kolik Hyundai uděla aut 4.5 mil? a škoda 800tis :-) ? Měl sem 2 Citroeny a už vážně nikdy nechci a H bude určitě kvalitnější a hlavně levnější, lepší,výkonější,prostornější a hežčí :-)
Vim o cem mluvis s Citroenem. otec ma rok starou C4 naftaka. Pred mesicem a pul mu to prestalo jezdit - oprava sla z garancky (tak tk prosla nafta testem) a bylo to cerpadlo za 40 000. Ted zas problem se startovanim - odesly striky v navaznosti na predchozi problem. Oprava z garancky dalsich 60 000. (ceny byly bez montaze) Proste francouzi jsou luxus;)
Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE - 12/2008
Ebony Black - loketka, parkovacky, vyhrivani sedadel, bocni airbagy, tonovani skel, HF, zasterky

RIP - Hyundai Accent 1,5 CRDi ELEGANCE Celadon Blue - 12/2007
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Tak já myslím, že to čerpadlo a vstřiky může zrovna tak odejít i na Hyundíku. Ono totiž tyhle díly vyrábí pár firem - Bosch, Denso, Siemens, Delphi a ještě pár dalších. Tyhle nadnárodní kolosy díly vstřikování přeprodávají výrobcům aut. Zrovna Hyundík používá některé díly od Bosche. Takže to vůbec nemusí být vina francouze, korejce či jiného výrobce aut ale vina dodavatele/ten kdo to vyrobil a vivinul. :wink:
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“