policejní info o xenonech

Jak upravit svého hjundaje.

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: policejní info o xenonech

Příspěvek od Hardcam »

Mne se libi, jak se ty cockari strasne ospravedlnujou....ve Vasich autech to nema stejne co delat stejne jako v nasich bez parabol...tak to dejte pokutu kazdymu, kdo ma novou Hondu Civic nebo stare Volvo S40/V40 s original xenonama v parabole a vylepte si ji doma na zed :!:

Cocky zrejme podle Vas vubec nesvitej a svetla mate jako doplnek krasy. Parabola se da stejne seridit jako cocka a i cockovy svetla muzou oslnit, kdyz je to takovej zazrak bezpecnosti ta cocka, proc se nedavaji standardne do vsech aut?
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kony5
**
Příspěvky: 468
Registrován: 16 lis 2008, 18:11

Re: policejní info o xenonech

Příspěvek od Kony5 »

specielně pro moji sonatu Y2 :lol: :lol: krutou přestavbu 8) sem si sehnal čočky z passatu novýho z tím naklápením světlometů do zatáčky a elektronickou clonkou tlumené/ dálkové...a dávám si to do svých světel na sonatku..to naklápění do zaáčky neřeším to bych asi ani nevyřešil ..ebo víte někdo kde dát ty čidla?? ale to by bylo asi moc složité co? a ještě ktomu brousím a leštím staré skla světel takže pokud tam budu mýt čočku, xenon, a ještě vyleštěný skla a přesně na regloskopu seřízený tak by proměl neměl být ne? #-o ..na technickou vyměním světlomety :D mám 3páry :lol: ...pokud se mi to podaří tak budu mýt dálkáče puvodní Halogeny a k tomu jetě ten xenon ... :P
Hyundai sonata zelená Y3 - daily
Hyundai sonata AWD racing
Renault Magnum 440 kozel
Renault MAgnum 440 Tandem
Žabička Kawasaki Ninja ZX-7r
AUDI A6 2,5TDI 132 kW quattro. Prodám nebo vyměním za A8 D3 nebo S6 C5.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: policejní info o xenonech

Příspěvek od Hardcam »

Kony: mmmm,t obych si nechal libit, hlavne to fot:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
i30_DC
**
Příspěvky: 169
Registrován: 13 bře 2009, 20:19
Bydliště: Petrovice u UL
Kontaktovat uživatele:

Re: policejní info o xenonech

Příspěvek od i30_DC »

Dnes ráno v 7.40 v Tisé jsem předjel Ochcavii co jela pomalu, nikoho jsem neohrozil ani neomezil. hned jak jsem se vrátil do svého pruhu začal přede mnou policajt mávat takovou tou svíticí plácačkou... Chtěli doklady od auta a jediné co je zajímalo byli xenony, nechal si otevřít kapotu, protože si všimnul že nemám ostřikovače (xenony mám 6000k za čočkou). Za světlama nic nenašel, protože mám krabice schovaný a začal si myslet že jsou originál, ptal se jak je možný že jsou originál a nemám ostřikovače. Pak mě je nechal zhasnout a rozsvítit..... no a už to jelo :D:D:D Podíval se na označení světell kde je něco jako HCR. :-( Pán policista pohrozil pokutou 5 000 - 10 000 Kč a zákazem činnosti až na půl roku - v tuhle chvíli ve mě docela hrklo :-O. Vůbec to neodpovídá tomu co se píše v té zprávě co tu je, si myslel rovnou na správní řízení, což vzhledem k výše uvedému vůbec nechápu - jak říkám, světla byli čistá, nejníže co jsou a nikoho jsem eohrozil ani neomezil ( vobci v tu chvíli byla snad jen octavie co jsem předjel a policajti)
moje auto -> Hyundai i30 1,4 Made in CZ barva 7F Crystal white r.v. 09
Předchozí auta -> Fiat Punto 55S r.v.99, R. Clio 1,4i r.v.00, VW Fox 1,2i r.v.08
EXvedoucí prodeje salonu Hyundai a EXprodejce vozů:-)
Nové zaměstnání -> prodejce vozů Škoda
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: policejní info o xenonech

Příspěvek od Dr Meduza »

no a jak to dopadlo?
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: policejní info o xenonech

Příspěvek od Hardcam »

Tak to abych uz dneska nikam nejezdil....:) ty 4300K nejsou tak napadny, tak snad me nechaj bejt.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Dr Meduza
****
Příspěvky: 1105
Registrován: 14 kvě 2008, 08:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: policejní info o xenonech

Příspěvek od Dr Meduza »

Hardcam píše:Tak to abych uz dneska nikam nejezdil....:) ty 4300K nejsou tak napadny, tak snad me nechaj bejt.
no ja nevim me si 4300k nikdy nevsimli, vejfuk mi zkoumali ze je nakej divnej, dokonce i blinkr zkoumali, ze se jim nelibil, ale 4300k xenony v kupecku jim nikdy divny neprisli
Coupe 2.0 LPG rv 96 barva Fialova -> rosekano -> uz je zase skoro opraveno
Opel Omega B 2.0 Combi LPG - luxusni kara, ma sedacky Recaro :D
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: policejní info o xenonech

Příspěvek od Hardcam »

Ja bych zpatky do 6000 nesel, zacaly mi jako protijedoucimu ridici docela vadit. 4300K mi prijde jako jemna nenapadna barva velmi podobna drahym Philipskam atp.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
i30_DC
**
Příspěvky: 169
Registrován: 13 bře 2009, 20:19
Bydliště: Petrovice u UL
Kontaktovat uživatele:

Re: policejní info o xenonech

Příspěvek od i30_DC »

dopadlo to tak že to policajti vůbec neřešili a já jel dál do práce :-) bohudík. Abych neprovokoval zatím mám sehnané kjen krytky na ostřikovače. Jen je nalepím pod světla aby to vypadalo jako že tam opravdu jsou. Světla meju skoro při každém zastavení ručně :-) Tuším že rozpoutám diskuzi že to nestačí, ale aspoň něco dělám.
moje auto -> Hyundai i30 1,4 Made in CZ barva 7F Crystal white r.v. 09
Předchozí auta -> Fiat Punto 55S r.v.99, R. Clio 1,4i r.v.00, VW Fox 1,2i r.v.08
EXvedoucí prodeje salonu Hyundai a EXprodejce vozů:-)
Nové zaměstnání -> prodejce vozů Škoda
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: policejní info o xenonech

Příspěvek od Hardcam »

Ja myslim, ze tak casto je nemyje ani ten, kdo je ma od vyroby...:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: policejní info o xenonech

Příspěvek od dantasik »

Ja mam teda xenony na sonate neorigo za cockou a na evousovi origo s cockou i ostrikovacema.
Ty ostrikovace je spis jen alibismus. Max to pomuze pokud je na svetle ta klasicka spina, pokud se me tam rozplacnou mouchy stou srackou tak to sundam jedine na vapcce kam jezdim mejt auto. U sonaty uz mam 2 xenony tamty uz sli kourit a to byly jeste navic 10000k. Mel jsi spis kliku na blby policajty. Me zastavili s Coupe kdyz jsem ho mel kvuli angel eye prootze byly uplne modry jak majaky. Taky hrozil nesmyslem ze me sebere ridicak. A pak me dal 500Kc bez bodu a jel jsem dom. Po par telefonatech jsem zjistil ze jen strasil ze i kdybyc htel tak vic jak 2000Kc mi dat nemuze a k tomu 2-3body tusim.
Oni radi strasi lidi aby si honili trika ze jsou dulezity...
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
Viki
***
Příspěvky: 642
Registrován: 13 čer 2009, 21:55
Bydliště: Šumperk

Re: policejní info o xenonech

Příspěvek od Viki »

Hoši bacha. Chlupatí jdou po xenonech.
Dnes mě stavěli prtože byl zrovna v Šumperku hokej a to je tu vždycky. Policajtu jsou všude na každý výpadovce z města a kontrolujou.
Story jako u i30_DC.
Zastavil mě a že běžná kontrola. Dal sem mu doklady a obešel si auto a svitil baterkou. Pak řekl ať otevřu kapotu. Tak mě to bylo jasný. Nenašel ostřikovače světel a šel po trafech.
No samozřejmě našel trafa a začal mě to vysvětlovat proč a jak. Řikal sem mu že sem to auto tak koupil a co mám teda dělat. Říkal ať to demontuju a prodám na Aukru.
Mám tam navíc leddiodový obrysovky a leddiody v hlavních sětlometech jako Audi A5. O tom mi řekl že mu to nevadí že to dělá auta hezčí ale že ty xenony ohrožuji provoz na komunikaci,
tak sem nakonec dostal 500. Potom mě dal papír kde bylo vše o xenonech vypsaný. Ruzný paragrafi a taky že auto musí mít ostrikovače světel, automatické naklápění světel místo manualního v kabině atd.

Takže vykecat se s toho muže akorát tak nějakej kouzelník.

Teď zvažuji jestli tam dát žárovky? Ale pořádný žárovky stojí taky 500 a za rok prasknou.
Tak asi nebudu jezdit když bude hokej a snim spojený policejní kontroly.
Přílohy
Světla mého Coupé alá Audi A5
Světla mého Coupé alá Audi A5
010820091285.jpg (18.08 KiB) Zobrazeno 1395 x
Nabízím:
Loga Tuscani Speedmachine
Rozpěry přední i zadní na Coupé 2G-GK
Výfuky nerez duplex s regulací na Cupé 2G-GK
______
Coupé 2.0 CVVT r.v.06 Cold Air Intake System
Suzuki Intruder M800
Accent 1.5 CRDI (pracovní)
H1 Van 3ks (pracovní)
Uživatelský avatar
hawk
**
Příspěvky: 372
Registrován: 02 srp 2008, 09:07
Bydliště: olomoucko

Re: policejní info o xenonech

Příspěvek od hawk »

když se tak dívám na tu tvou fotku, tak se ani nedivím, že tě brali a šli po světlech... :|
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: policejní info o xenonech

Příspěvek od Hardcam »

Jako hawk...tohle trochu bije do oci....u me zadny trafa nenajde, musel by rozebrat pulku auta (nadsazka) a na auto sahat nemuze. Navic pokud pujdeme do dusledku, je to zavada odstranitelna na miste a s sebou vozim x zarovek H7...vymena se da praktikovat behem 3 minut.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Viki
***
Příspěvky: 642
Registrován: 13 čer 2009, 21:55
Bydliště: Šumperk

Re: policejní info o xenonech

Příspěvek od Viki »

Kvuli svetlum me nebrali. Jel sem jako druhy a brali nas dva. Takze me nemohli videt pres to auto predemnou. Navic tem modrej neon sem mel vypnuty a svitili mi jen xenony a obrysovy letdiody. A policajt rikal ze obrysovky mu nevadi at tam mam atypy tak to nikoho neoslnuje.
Odpovědět

Zpět na „Tuning“