Mimoňský setkání

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
mackoj

Příspěvek od mackoj »

Jediný co může padat od našich krasomil by teoreticky mohl být lak, ale toho se neboj , protože při tom děsnym fofru se tak děsně ohřeje, že shoří než dopadne
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

4Dráček:
OK, aspoň se svezu rychle a grátis - Accentik pofrčí v závěsu a na dálku to bude vypadat, že vás ženu před sebou. Ale to mě nevadí.... :wink:

4Mackoj:
Taky dobrý, aspoň mě dotáhnete do finiše. No a až pojedete zpátky kvůli ochlazení motorů, tak s Joudou vytáhnem za jízdy tajnou zbraň (smetáky) a ten bordel (teoreticky lak) po vás uklidíme, aby Borek s Rastym měli čistou dráhu :lol: :lol: :lol:

4Dráček a Mackoj:
Kucí, vzali by jste kromě mě do vleku i Matesa, aby nebyl sám... :P :P :P
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Uz jsem ze sebe dostal tu zlost, ktera ve mne bydlela od chvile, kdy jsem zjistil, ze na sraz nemuzu... A tak jsem si procetl vase prispevky...

No moje postrehy jsou takove: Kdo nebyl, udelal chybu (=ja)... Asi byla dobra zabava ;-)

Trosku (vic) me zarazila kritika nejmenovych Hardkama a Masariny, ze se ponekud stranili... Prece sraz ma byt pro radost a zabavu - a to volnou. Prece se tam nebudem organizovat jako na vojne... Vim, ze jsem tam nebyl a neznam vsechny detaily, ale hledat mezi sebou problemy??? To zakazuji a narizuju Vsehyundaiackou lasku! Obrázek

PS: A jestli je zajem o organizovanou zabavu, dal bych si ukol pretvorit hru "Kamionem po Evrope" na "Hyundaiem po svete, aneb ze Soulu do Nosovic a zase zpatky" a hotovo ;-)
Naposledy upravil(a) Felotron dne 29 dub 2006, 18:29, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Aspon nekdo...diky za zastani,jsi prvni..nejvic me dostalo, kdyz jeden nejmenovany kupeckar tvrdil, ze jsme jak mali kluci, ale tady se 9 mesicu resilo logo clubu a dodnes ma kazdej svoje,na palici:D
uz to beru s rezervou, sraz mi prisel jak fraska a jako rodinu to tu brat nelze...a na dalsi prijedu uz jen kvuli Tobe,jestli prijedu...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

Hardcam píše:... sraz mi prisel jak fraska a jako rodinu to tu brat nelze...
:?: :?: :?:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Jen muj nazor...napsal jsem "sraz mi prisel" a nebudu to ventilovat...a kdosi tu psal, ze jsme rodina, ale radsi zustanu v ty svy..
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

..hergot, tady se někdo umí pěkně zabejčit, jen co je pravda! Já si teda tu frašku klidně a RÁD zopáknu... :lol: :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Já na srazu nebyl :roll: ale pojedu tam.Osobně nikoho neznám,ale určitě rodina jsme a budem :wink:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Hanz píše:..hergot, tady se někdo umí pěkně zabejčit, jen co je pravda! Já si teda tu frašku klidně a RÁD zopáknu... :lol: :lol: :lol:
já si ji klíďo zopíknu s tebou :D jestli nejsi proti
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Jestli se neupsal a nemyslel FLAŠKA?Asi chce nějakou přivézt. :roll: Já chci opakování srazu(frašky,flašky-či jak tomu kdo říká). :lol: Bylo to skvělé. :!:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

Hardcam:jsi nouma fakt ze jo :-/ mel si sem asi fakt prestat chodit ale nebudu se ventilovat :D
Jiřa
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Já ci taky ještě opáško!!!!!!!!!!
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Tak ja se na tu flasku taky tesim :P
Aspon priste konecne uvidite poradny auto (to moje) :wink:
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

zaludnikrs píše:Hardcam:jsi nouma fakt ze jo :-/ mel si sem asi fakt prestat chodit ale nebudu se ventilovat :D
Nemyslím že by Hardcam měl přestat chodit na tuten web..Kvůli tomu že jste se nepohodli...Když si vzpomenete,jak dlouho se znáte přez net...Tak je škoda zkončit to tím že Hardcam odejde :cry:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Kyrglik píše:
zaludnikrs píše:Hardcam:jsi nouma fakt ze jo :-/ mel si sem asi fakt prestat chodit ale nebudu se ventilovat :D
Nemyslím že by Hardcam měl přestat chodit na tuten web..Kvůli tomu že jste se nepohodli...Když si vzpomenete,jak dlouho se znáte přez net...Tak je škoda zkončit to tím že Hardcam odejde :cry:
Kurna uz to nereste, nebo se mi od nervu zvedne spotreba na 12 litru!!!! Ja su labilni jak vez v Pise, toz nechte toho!!!
Odpovědět

Zpět na „Srazy“